REKLAMA
Posiadał marihuanę, środki odurzające i grzybki halucynogenne

Policjanci z wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości różnego rodzaju środków odurzających a także grzybków halucynogennych. W rękach stróżów znalazł się także inny amator narkotyków.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KWP w Łodzi

Odsłony

329

Policjanci z wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości różnego rodzaju środków odurzających a także grzybków halucynogennych. W rękach stróżów znalazł się także inny amator narkotyków.

3 lutego 2016 roku około godziny 20:40 funkcjonariusze zatrzymali do kontroli w rejonie skrzyżowania ulic Wólczańskiej i Zamenhoffa samochód Audi A3. Z posiadanych przez funkcjonariuszy ustaleń wynikało bowiem, że może nim podróżować osoba posiadająca narkotyki. Kiedy policjanci otworzyli drzwi z wnętrza pojazdu poczuli zapach charakterystyczny dla marihuany. Okazało się, że siedzący za kierownicą 31-latek w bieliźnie ukrył kilka dilerek z różnego rodzaju narkotykami.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który odpowie nie tylko za posiadanie narkotyków ale również za kierowanie samochodem bez uprawnień. Policjanci nie poprzestali jednak na kontroli osobistej. Pojawili się również w mieszkaniu zajmowanym przez zatrzymanego. w plecaku należącym do mężczyzny zabezpieczyli ponad 153 gramy marihuany, blisko 30 gramów amfetaminy
a także ponad 104 gramy grzybków halucynogennych. Notowany w przeszłości Łodzianin odpowie teraz za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomani przewiduje za to karę do 10 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze nadal analizują sprawę pod kątem wprowadzania przez zatrzymanego do obrotu zakazanych substancji. Na poczet przyszłych kar funkcjonariusze zabezpieczyli 1700 złotych.

Los poprzednika podzielił także inny Łodzianin, który został zatrzymany przez specjalistów zajmujących się przestępczością narkotykową z komendy miejskiej 3 lutego 2016 roku tuż po godzinie 20:35. Podróżujący mazdą na ulicy Przędzalnianej w Łodzi 28-latek na tylnym siedzeniu oraz w miejscu zamieszkania posiadł łącznie blisko 50 gramów marihuany a także 27 sztuk tabletek extasy. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET
  • Odrzucone TR
  • Pierwszy raz

Park na obrzeżach, wiosna, słoneczko, plecaczek.

W słoneczną niedzielę udałem się tramwajem do parku na obrzeżach miasta. Tam szukając w miarę bezpiecznego miejsca gdzie mógłbym przeleżeć trip - bo w zasadzie chciałem doznać intesywnego doświadczenia, położyłem się gdzieś między ścieżkami w trawie skąd chwilę obserwowałem spacerujących w ten leniwy dzień homo sapiens. Po chwili łapczywie dobrałem się do samarki z 0,25g Mahometa, o którym sporo wcześniej przeczytałem i tak, tak, wiedziałem, że 40ug to już dobra fazka.

  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Acodin zażywałem w życiu kilkanaście razy i nigdy nie przekroczyłem ilości 35 tabletek (1 opakowanie = 30 tabletek). Nigdy nie zjadałem także mniej niż 25 tabletek. Za każdym razem bania wchodziła w bardzo różnych odstępach czasu, od 40 minut do nawet 3 godzin. Także ich moc bywała różna, pomimo identycznej ilości zjadanych tabletek. Do dziś nie wiem od czego to zależy. Kilka pierwszych razów spędziłem na badaniu efektów podczas życiowych czynności. Śmiesznie się po tym chodziło, inaczej się mówiło, a wszystko było zadziwiające albo dziwne, odrealnione.

  • Zolpidem


subst: zolpidem (stillnox 10mg)

dawka: 4 albo 5 tabletek, nie pamiętam....

set: upalny dzień, polana w środku lasu.


  • Marihuana
  • Marihuana
  • Retrospekcja

Psychoza. Epizody psychotyczne

to bedzie nadzwyczajny trip raport bo bedzie opisywal caly trip ktorym jest moje zycie. w koncu musialem sie zabrac za napisanie tego co mnie spotkalo chodz do dzis nie moglbym jednoznacznie okreslic czy moje przygody to sprawka narkotykow, slabej psychiki czy samego Boga.