Posiadał marihuanę, środki odurzające i grzybki halucynogenne

Policjanci z wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości różnego rodzaju środków odurzających a także grzybków halucynogennych. W rękach stróżów znalazł się także inny amator narkotyków.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KWP w Łodzi

Odsłony

341

Policjanci z wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości różnego rodzaju środków odurzających a także grzybków halucynogennych. W rękach stróżów znalazł się także inny amator narkotyków.

3 lutego 2016 roku około godziny 20:40 funkcjonariusze zatrzymali do kontroli w rejonie skrzyżowania ulic Wólczańskiej i Zamenhoffa samochód Audi A3. Z posiadanych przez funkcjonariuszy ustaleń wynikało bowiem, że może nim podróżować osoba posiadająca narkotyki. Kiedy policjanci otworzyli drzwi z wnętrza pojazdu poczuli zapach charakterystyczny dla marihuany. Okazało się, że siedzący za kierownicą 31-latek w bieliźnie ukrył kilka dilerek z różnego rodzaju narkotykami.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który odpowie nie tylko za posiadanie narkotyków ale również za kierowanie samochodem bez uprawnień. Policjanci nie poprzestali jednak na kontroli osobistej. Pojawili się również w mieszkaniu zajmowanym przez zatrzymanego. w plecaku należącym do mężczyzny zabezpieczyli ponad 153 gramy marihuany, blisko 30 gramów amfetaminy
a także ponad 104 gramy grzybków halucynogennych. Notowany w przeszłości Łodzianin odpowie teraz za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomani przewiduje za to karę do 10 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze nadal analizują sprawę pod kątem wprowadzania przez zatrzymanego do obrotu zakazanych substancji. Na poczet przyszłych kar funkcjonariusze zabezpieczyli 1700 złotych.

Los poprzednika podzielił także inny Łodzianin, który został zatrzymany przez specjalistów zajmujących się przestępczością narkotykową z komendy miejskiej 3 lutego 2016 roku tuż po godzinie 20:35. Podróżujący mazdą na ulicy Przędzalnianej w Łodzi 28-latek na tylnym siedzeniu oraz w miejscu zamieszkania posiadł łącznie blisko 50 gramów marihuany a także 27 sztuk tabletek extasy. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 8.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Metoksetamina
  • Odrzucone TR
  • Pozytywne przeżycie

Holenderskie, sobotnie popołudnie, wróciłem do mieszkania po 6 godzinach pracy, całkiem zdolny fizycznie i dobrze nastawiony, aby poznać 4-Aco-DMT. Moj wspólokator przyprowadził ziomka z miasta, który tak jak ja lubi odmienne stany świadomości, więc chłopakom zrobiłem po 40mg metoksetaminy, a sam...

 

T=0. Wrzucam na wagę 18mg tryptaminy, połykam, popijam. Wchodzę pod prysznic.

  • Powoje
  • Przeżycie mistyczne

Z jednej strony się bałem, ale z drugiej miałem ogromne nadzieje wobec tej rośliny, a raczej jej nasion. Nastawienie miałem zdecydowanie pozytywne.

Jest godzina 16:24. Właśnie wypiłem cały kubek wodnej zawiesiny magicznych nasion. Zawartość kubka ma mętno-zieloną barwę. W smaku i konsystencji jest bardzo zbliżone do siemienia lnianego, albo krochmalu. Postaram się pisać raport na bieżąco. Z ledwością przełknąłem oślizgłą końcówkę. Mimo że zmieliłem wszystko na proszek i przed wypiciem zamieszałem, to całość od razu opadła na dno, formując kleistą, rzadką kluchę, która z ledwością przeszła mi przez gardło.

  • Bad trip
  • LSD-25
  • Marihuana

Dobre nastawienie, trip z ziomkami w moim własnym domu. Wakacje

Na początku warto by było wspomnieć, że pomimo tego, że mam obecnie 19 lat to sporo przeżyłem, w ostatnich latach „tylko” depresję, próby samobójcze, szpitale psychiatryczne, bezustanne używanie substancji (wszystko co było, głównie stymulanty, alkohol, benzo, kodeina oraz oczywiście marihuana której używam właściwie codziennie od 14/15 roku życia). Przez używki i moją psychikę zacząłem łamać prawo, co ciągnie się za mną do dziś. Jednak gdy byłem młodszy (14 lat) trafiłem do szpitala na prawie tydzień pod kroplówkę ze względu na zatrucie atropiną.

  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Pozytywne nastawienie. Dobre samopoczucie. Wrażenie, że to będzie ciekawa noc. Dom: duży, zadbany...biały?

Wujek jednego z moich dobrych kolegów wyjechał i prosił go, żeby popilnował mieszkania przez 2 dni. 

 

To mogło oznaczać tylko jedno...

 

I na pewno nie chodziło o bezpiecznie pilnowane mieszkanie.

 

( Nie wiem, kiedy to było, ale dobrych kilka tygodni od tej pory. W zasadzie zapomniałem olbrzymią większość, już po przebudzeniu ( a także w trakcie :P ), więc chciałem sobie darować. Oczywiście, jednak zmieniłem zdanie i wszystko napisałem, ale dopiero dzisiaj. Rozmowy tak stworzone, żeby zachować ogólny klimat, który panował. )

 

randomness