REKLAMA
Posiadał marihuanę, środki odurzające i grzybki halucynogenne

Policjanci z wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości różnego rodzaju środków odurzających a także grzybków halucynogennych. W rękach stróżów znalazł się także inny amator narkotyków.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KWP w Łodzi

Odsłony

296

Policjanci z wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości różnego rodzaju środków odurzających a także grzybków halucynogennych. W rękach stróżów znalazł się także inny amator narkotyków.

3 lutego 2016 roku około godziny 20:40 funkcjonariusze zatrzymali do kontroli w rejonie skrzyżowania ulic Wólczańskiej i Zamenhoffa samochód Audi A3. Z posiadanych przez funkcjonariuszy ustaleń wynikało bowiem, że może nim podróżować osoba posiadająca narkotyki. Kiedy policjanci otworzyli drzwi z wnętrza pojazdu poczuli zapach charakterystyczny dla marihuany. Okazało się, że siedzący za kierownicą 31-latek w bieliźnie ukrył kilka dilerek z różnego rodzaju narkotykami.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który odpowie nie tylko za posiadanie narkotyków ale również za kierowanie samochodem bez uprawnień. Policjanci nie poprzestali jednak na kontroli osobistej. Pojawili się również w mieszkaniu zajmowanym przez zatrzymanego. w plecaku należącym do mężczyzny zabezpieczyli ponad 153 gramy marihuany, blisko 30 gramów amfetaminy
a także ponad 104 gramy grzybków halucynogennych. Notowany w przeszłości Łodzianin odpowie teraz za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomani przewiduje za to karę do 10 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze nadal analizują sprawę pod kątem wprowadzania przez zatrzymanego do obrotu zakazanych substancji. Na poczet przyszłych kar funkcjonariusze zabezpieczyli 1700 złotych.

Los poprzednika podzielił także inny Łodzianin, który został zatrzymany przez specjalistów zajmujących się przestępczością narkotykową z komendy miejskiej 3 lutego 2016 roku tuż po godzinie 20:35. Podróżujący mazdą na ulicy Przędzalnianej w Łodzi 28-latek na tylnym siedzeniu oraz w miejscu zamieszkania posiadł łącznie blisko 50 gramów marihuany a także 27 sztuk tabletek extasy. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • LSD-25

Autor: Gwynnbleid

Uczestnicy: Ja i X

Wiek: Obaj po 22

Doświadczenie: MJ, DXM, Poppers, Kodeina, no i LSD

S&S : całkiem dobre nastawienie, polanka na odludziu

Substancja : Hoffmann z Holandii

W końcu nadszedł czas na spróbowanie tak oczekiwanego kwasa. Nigdy nie próbowałem, nie wiedziałem czego się spodziewać, jakie będą efekty no i ile LSD zawiera blotter.

Na tripa namówiłem znajomego. Nazwiemy go X.

 • Alprazolam
 • Grzyby halucynogenne
 • Marihuana
 • Miks

Miesiąc po ostatniej psychodelicznej podróży; nastawienie pozytywne, ukierunkowane tym razem na interakcję z grupą; domówka w mieszanym towarzystwie (większość osób nam nieznana), w komfortowych warunkach; później opuszczenie lokum.

Druga godzina ekstrakcji 30 gramów topków ze średniej mocy indiki w 250 gramach medium dobiega końca. Parametry procesu i skład ekstrahenta zostały zoptymalizowane na tyle, na ile to możliwe po przeglądzie literatury i zaledwie kilku wcześniejszych próbach w domowych warunkach; jeszcze trochę takiej zabawy i pomysł wypierdolenia z kuchni lodówki na rzecz chromatografu nabierze sensu.

 • Dekstrometorfan
 • Kodeina
 • Marihuana
 • Marihuana
 • MDMA
 • Pozytywne przeżycie

Zamknęliśmy się w garażu, który był wręcz przeznaczony do takich celów. Duża kanapa i materac, na którym można było wyścielić dużą część podłogi, na ścianach malowidła ludzi na kwasie. Na czas Wycieczki zamontowałem tam głośniki. Miejsce przesycone wyjątkową atmosferą pomogło skoncentrować się w całości na doświadczeniu, jedyny jego minus to temperatura, gdyż nie mieliśmy w środku grzejnika i nad ranem zrobiło się naprawdę zimno (tak nocowaliśmy tam, ale nie uprzedzajmy faktów).

 

randomness