Półświatek szuka informatora CBŚ

Katowicki sąd aresztował w sobotę 39-letniego mężczyznę, który przemycił z Holandii 90 tys. tabletek extasy. Śląski półświatek szuka teraz informatora, który przekazał informację agentom CBŚ

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta.pl

Odsłony

1694
[zobacz artykuł: Pod Gliwicami CBŚ przejęło 90 tysięcy tabletek extasy przyp. red. hyperreal]

W sobotę katowicki sąd aresztował 39-letniego mężczyznę, który przemycił z Holandii 90 tys. tabletek extasy o rynkowej wartości ok. 2,5 mln zł. Przypomnijmy, że mężczyzna został zatrzymany przez agentów śląskiego Centralnego Biura Śledczego w okolicach Gliwic. W jego luksusowym bmw znaleziono torbę z narkotykami. Do przejęcia tego transportu CBŚ przygotowywało się przez kilka tygodni.

Nieoficjalnie wiadomo, że 39-letni przemytnik był doskonale znany policji. Katowicka prokuratura już jakiś czas temu chciała mu przedstawić zarzuty w związku z handlem narkotykami. Nie można go było jednak zatrzymać, bo wyjechał za granicę.

- I teraz wpadł prosto w paszczę lwa i to z największym transportem extasy, jakie kiedykolwiek udało się przejąć polskiej policji - śmieje się osoba znająca kulisy sprawy.

Z informacji Gazety wynika, że po zatrzymaniu narkotyków w śląskim półświatku wybuchła panika. Bandyci szukają teraz kreta, który sprzedał policji informację o transporcie. - Zapłacili za te narkotyki kupę pieniędzy i zrobią wszystko, żeby znaleźć człowieka, przez którego je stracili - uważa jeden z prywatnych detektywów. Jego zdaniem nie ma już bowiem żadnych wątpliwości, że CBŚ udało się wejść w szeregi handlarzy narkotyków i zdobyć w ich kręgu świetnego informatora. - To nie był przypadkowy sukces. Policja znała nie tylko miejsce i czas, ale także markę samochodu, którym przyjadą tabletki - mówi detektyw.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

FidoDido (niezweryfikowany)
Oj będzie gorąco i krew się poleje. Za tę kasę to jeszcze paru może wylądować we wodzie z betonowymi trzewikami.
yhhh (niezweryfikowany)
90 tysięcy tabletek za 2,5mln ?? toć to prawie 30zł za pigułkę. przecież teraz to w detalu max 10zł, a co dopiero w hurcie.<br>
scr (niezweryfikowany)
90 tysięcy tabletek za 2,5mln ?? toć to prawie 30zł za pigułkę. przecież teraz to w detalu max 10zł, a co dopiero w hurcie.<br>
El Igorro (niezweryfikowany)
90 tysięcy tabletek za 2,5mln ?? toć to prawie 30zł za pigułkę. przecież teraz to w detalu max 10zł, a co dopiero w hurcie.<br>
znak (niezweryfikowany)
90 tysięcy tabletek za 2,5mln ?? toć to prawie 30zł za pigułkę. przecież teraz to w detalu max 10zł, a co dopiero w hurcie.<br>
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Na kodeinę trafiłem w najgorszym momencie, w jakim tylko można trafić na opiaty. Ciężki okres w życiu, problemy zawodowe, problemy z związku. Przez pełne stresu miesiące, nie potrafiłem się zrelaksować choćby na minutę, potrzebowałem przerwy i tak oto jestem. Samotny, piątkowy wieczór. W zanadrzu czeka playlista z ulubioną muzyką i woda w razie potrzeby. Jestem dość podekscytowany, mam spore oczekiwania i ciekaw jestem, czy rzeczywistość pokryje się z wyobrażeniami. Biorę na pusty żołądek, jestem też nieźle zmęczony fizycznie.

 

 

Gdyby mój pierwszy raz, zamienić z drugim, to wziąłbym to tylko raz w życiu i zapomniał...

Dlaczego? Ponieważ drugim razem efekty były delikatne, mało euforyczne, słabe i zwyczajnie nudne. Ale pierwszy, który tu opiszę, pokazał mi na co stać tą substancję.

 

  • Szałwia Wieszcza


-Salvia Divinorum + D-RIBOSE

-Doświatczenie - szerokie spektrum srodków zmieniających stany swiadomośći

Moje pierwsze spotkanie z świętą rośliną :Po zapoznaniu się z wszystkimi informacjami na temat SD postanowiłem przetestować na własnej skrze działanie tego „halucynogenu”

Mój najlepszy kumpel wreszcie przyjeżdża z Wiednia i ma dla mnie trochę suchych liści

Mój towarzysz miał już doświadczenia z SD ale mówił że nić się nie działo , taka bardzo słaba trawka


  • Ayahuasca

nazwa substancji: Ayahuasca.

poziom doświadczenia użytkownika: Ayahuasca pierwszy raz poza tym Absynt, Grzybki, Marihuana, Pejotl, Aviomarin, Kodeina, Tussipect, Amfetamina, Kokaina, Extasy, Lsd.

dawka, metoda zażycia: 8g Mimosa hostilis kora + 3,5g Pegaum harmala. Gotowane osobno 3x po godzinie w wodzie ph 2 (ok. pół cytryny na szklanke wody). Doustnie.

  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

(tu zigzagwanderer, zapomniałam hasła i adresu email stworzonego na potrzeby konta, starość nie radość)

Wspomnienia się zacierają, a to jest stosunkowo nowe, więc postaram się je wylać póki jeszcze względnie potrafię. Zdarzenie miało miejsce zaraz po pierwszym dniu tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival (swoją drogą olej konopny na papierosach przed koncertem Chemicznych Braci (raczej jednego brata) z ogromną ulewą i burzą współgrał wspaniale).

randomness