Polityka PiS zabiła mafia narkotykowa?

To nie był mord polityczny. To dilerzy narkotyków zamordowali Piotra Mitana

Anonim

Kategorie

Źródło

Super Express

Odsłony

1605

To nie był mord polityczny, jak wcześniej przypuszczali policjanci. Teraz podejrzewają, że to dilerzy narkotyków zamordowali Piotra Mitana, bliskiego współpracownika posła PiS Marka Suskiego - dowiedział się nieoficjalnie "Super Express".

PRZEGLĄD PRASY. "Mógł zostać zamordowany przez dilerów narkotyków. Pewnie przestępcy chcieli odzyskać od Mitana dług albo zemścić się za coś" - mówi oficer z Komendy Głównej Policji, cytowany przez "SE".

"Miał sześcioro dzieci. Przynajmniej dwoje ma kontakt z narkotykami" - twierdzi sąsiadka Piotra Mitana z blokowiska w podradomskich Pionkach. Policjanci potwierdzają to.

Suski, którego biuro prowadził Mitan, był zmieszany, gdy dziennikarze "SE" zadali mu pytanie o związek z narkotykami.

"To niemożliwe. Mój współpracownik zwalczał dilerów" - zapewnia. Gdy jednak "SE" zapytał, czy wiedział o problemach dzieci swojego współpracownika, odparł: "Ale to nie przesądza o niczym".

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

El Igorro (niezweryfikowany)
Ale stek bzdur :) W świetlne artykułu DILERZY to wielki ogólnoświatowy syndykat zbrodni! Świetnie zorganizowany, podstępny i rozrastający się niczym rak na zdrowej tkance społecznej w zastraszającym tempie!!! Niedługo pewnie usłyszymy o komandzie DILERÓW przygotowujących zamach na główne osobistości w PAŃSTWIE (zgroza!!!). Dżez nad Odrą :)))
comando dilerow (niezweryfikowany)
:p
e23 (niezweryfikowany)
I O KAOS
motly (niezweryfikowany)
Gdy jednak &quot;SE&quot; zapytał, czy wiedział o problemach dzieci swojego współpracownika, odparł: &quot;Ale to nie przesądza o niczym&quot;. <br> <br>Słuszna odpowiedz moim zdaniem. Pytanie SE idiotyczne postawiło. Bo niby co, to że ja mam kontakt z narkotykami świadczy o tym, że mój ojciec robi w tym interesie? <br>Głupota dziennikarzy mnie poraża czasami... Skoro gość miał 6 dzieci to nie da się, żeby żadne kontaktu z drugami nie miało, statystyka tak twierdzi... <br>Strzeżmy się ,,dilerów oni są wszędzie i niszczą nasze biedne społeczeństwo. Nie dajmy się siewcom śmierci, trzeba walczyć z ,,dilerami. <br>Ja bym chciał tylko wiedzieć, co autor tego ,,atykułu rozumie przez pojęcie ,,diler bo uzywa go bardzo chętnie ale jakoś tak nie do końca wiadomo o co mu chodzi... <br> <br>---------------------------------------------------------------- <br>At work? Feelin goooood. Thank You Afobam! Thank You Mary Jane! <br>;-)
Pan Tadeusz (niezweryfikowany)
Pomijając wszystko powinni pisac, diler narkotykowy, albo cus w tym rodzaju. Jest przeciez wiele rodzajow dilerow :P A poza tym jak ktos zabija to chyba jest morderca a nie dilerem (chyba ze moze chca wprowadzic nowe okreslenie, diler smierci, ale to juz chyba bylo). <br> <br>Pozdrawiam wszystkie naziemne i podziemne robaczki.
Zajawki z NeuroGroove
 • 2C-B
 • Ayahuasca
 • DOB
 • Grzyby halucynogenne
 • LSD-25
 • Marihuana
 • MDMA (Ecstasy)
 • Mieszanki "ziołowe"
 • Mimosa Hostilis
 • Opium
 • Powój hawajski
 • Retrospekcja
 • Ruta stepowa
 • Szałwia Wieszcza

Chcę podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem psychodelicznym.
Obecnie w Polsce z jednej strony rząd walczy z dystrybucją substancji psychoaktywnych, a z drugiej strony bardzo liczna część społeczeństwa zażywa takie środki lub jest nimi zainteresowana.

Już w wieku 16 lat szukałem kontaktu z psychodelią (urodziłem się w 1968 roku).
Mając 18 lat poznałem środowisko dające swobodny dostęp do Marihuany.
Jeden z kolegów w naturalny sposób uprawiał konopie indyjskie i uzyskiwał tak silny „towar”, że nawet raz należało zaciągać się nim ostrożnie.

 • Benzydamina
 • Dekstrometorfan
 • Etanol (alkohol)

S&S: Wolna chata, większość czasu siedzieliśmy w małym (7,5m2) pokoju z zasłoniętymi firanami i ze zgaszonym światłem, podczas tripu raz wyszliśmy kupić browary

Dawka: 1,5g Benzydaminy, 225mg DXM i 2 piwa

O mnie: 16lat, 175cm, 55kg

Doświadczenie: THC, Amfetamina, Mefedron, Metedron, DXM, Alkohol, Datura, Gałka, Kodeina, Inhalanty, sporo shitu z dopalaczy

 • Grzyby halucynogenne

Zdarzyło się to kilka dni temu. Konkretnie trzynastego października, w

mieszkaniu osoby D (chciala zostac anonimowa a jest mi to dosc bliska

osoba). Z pozoru miało to być inicjacyjne grzybienie jej w konkretnej ilości

(40 sztuk). O ironio, chciałem z nią przy tym być wiedząc że mnie grzyby nie

czeszą w sposób znaczący. Nawet dzień

wcześniej wygłaszałem Mancie alias Lwu, że utarta kontroli nad grzybami to

raczej cecha osobowościowa niż coś dotyczące każdego i że mnie nigdy to nie

 • Ayahuasca

Tekst zamieszczony niżej jest fragmentem

obszerniejszej publikacji i pochodzi z "Biblii Szamanów"

autorstwa Wojciecha Józwiaka(c);

zamieszczono go tu za zgodą autora. Tę i inne książki można

pobrać do lektury offline spod adresu
href="http://www.most.org.pl/taraka/">http://www.most.org.pl/taraka/.randomness