Policyjna akcja przeciwko dealerom narkotyków

Podczas wakacji lubuska policja kładzie szczególny nacisk na walkę z przestępczością narkotykową.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1665

W lipcu zatrzymano aż 55 osób podejrzanych o posiadanie i handel narkotykami - poinformował Andrzej Kulesza z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. Spośród 55 zatrzymanych aresztowano 11 osób, a 51 spraw trafiło do prokuratury z wnioskami o objęcie aktem oskarżenia. Na celowniku lubuskich stróżów prawa w ramach walki z przestępczością narkotykową w tym roku znaleźli się nie tylko hurtownicy, ale także pojedynczy dealerzy.

Handlarze narkotyków doskonale zdają sobie sprawę, że okres wakacyjny to czas, w którym młodzi ludzie chętniej i częściej będą eksperymentowali z niedozwolonymi środkami odurzającymi i przystępują do swoistych narkotykowych żniw - powiedział Kulesza.

W minionym tygodniu aresztowano młodych ludzi pod zarzutem handlu narkotykami. 18-latek z Gorzowa jest podejrzany, że sprzedawał marihuanę przez ostatnie 8 miesięcy. Przy drugim, 20-letnim gorzowianinie, policja znalazła 11 porcji haszyszu i 6 amfetaminy.

W połowie lipca policjanci z Nowej Soli zatrzymali podejrzanego o handel amfetaminą mieszkańca Bodzowa. Z ustaleń policji wynika, że był głównym dostawcą amfetaminy w okolicach Bytomia Odrzańskiego. Nowosolscy funkcjonariusze także w lipcu zlikwidowali uprawę konopi indyjskich; zniszczono 568 roślin.

Wszystkie prowadzone sprawy dotyczące handlu bądź posiadania narkotyków są bardzo poważnym przestępstwem. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii mówi, że za handel narkotykami grozi kara do 8 lat więzienia. Najwyraźniej ciągle zbyt mało młodych ludzi zdaje sobie z tego sprawę - podkreślił Kulesza.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

behem0t (niezweryfikowany)
Wszystkie prowadzone sprawy dotyczące handlu bądź posiadania narkotyków są bardzo poważnym przestępstwem. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii mówi, że za handel narkotykami grozi kara do 8 lat więzienia. Najwyraźniej ciągle zbyt mało młodych ludzi zdaje sobie z tego sprawę - podkreślił Kulesza. <br> <br>taaa nie wiemy o tym :P ze jestesmy przestepcami. Mamy to w dupie zakuta policyjna palo;) jak zwykle mega akcje polucji, i traktowanie tak samo ziela i helu... sorki moze monotematyxzny jestem al nienawidze psow...
El Igorro (niezweryfikowany)
Wedle policyjnych &quot;przeliczników&quot; biedak &quot;posiadał&quot; prawdopodobnie 1.1 gramca # i 6 setek fetki. Czyli miał miły osobisty niezbędnik. I teraz grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. Bo napatoczył się mendom w łapska podczas propagandowej akcji przeciw dealerom. Jak się czyta takie rzeczy to naprawdę smutno się robi.
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

Tera dochodze do siebie a wlasciwie dochodze do chwili wolnej

kiedy moge pisac. Od rana zrobilem juz tyle ze sam sie dziwie.


Jeden z najdziwiniejszych Sylwkow w moim life`ie :)


Normalne bylo ze 1 stycznia oznaczal dla mnie brak glosu,

zakwasy i kac total od bezrozumnej mieszanki swiatow - czyli far niente.


A dzis zasuwam jak maly motorek.  • 1P-LSD
  • Przeżycie mistyczne
  • Szałwia Wieszcza

Samotnie, w pokoju. Bardzo sprzyjający dzień i nastrój.

Mix rodem z fantastyki naukowej, tak ortograficznie... wróć- kosmicznie- naświetlający mózg cholerną psychodelą- i głupia odwaga, by go spróbować. Głupia, a może ciekawska- nieważne. Istotne jest to, że się zgodził(om) (Jestem bezpłciowe- fajny manewr zastosowany do zaniechania płci w którymś poprzednim raporcie- podchwytuję!)). Było to niczym wyjście samodzielnie w nocy z koszulką z napisem "Wierzę w Siebie" na bloki- te patologiczne dresiarnie ludzi noszących "Wierzę w kościół"- czyn heroiczny. Bo wiecie- oponent'y mają pałki i i liczą na udane napierdalanko. Ale...

  • Etizolam
  • Tripraport

Pozytywne nastawienie, nie był to pierwszy raz więc podszedłem do tej substancji jak do codziennej czynności.

Jest to mój pierwszy Trip Raport, więc proszę o wyrozumiałość. Większości nie pamietam lub pamiętam z opowiadań znajomych/rodziny. Zaczynamy.
Wszystko zaczęło się pewnego, piątkowego wieczoru. Wraz z kumplem, nazwijmy go A. wybraliśmy się za miasto, spotkać się z dwoma innymi kumplami B. i C. Celem spotkania było sponiewieranie się lekami bez alkoholowego mixu jak robiliśmy to zazwyczaj, tylko dlatego „żeby pamiętać czape”.

  • Klonazepam

Nazwa substancji : Klonazepam


Poziom doświadczenia : hasz, gałka, feta, extasy, aviomarin


Dawka : łącznie 4 sztuki + thc i alk.


Metoda zażycia : doustnie - połknięcie


Set & setting : Experyment .
randomness