REKLAMA
Policjant adoptował dziecko narkomanki. Wiedział, że jest ostatnią deską ratunku

Funkcjonariusz podczas interwencji w sprawie włamania do sklepu dostrzegł dwójkę narkomanów. Po usłyszeniu ich historii funkcjonariusz Ryan Holets z Albuquerque w Nowym Meksyku postanowił zaadoptować dziecko uzależnionej pary.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

WP Wiadomości
Klaudia Stabach

Odsłony

131

Funkcjonariusz podczas interwencji w sprawie włamania do sklepu dostrzegł dwójkę narkomanów. Policjant zauważył, że kobieta w ciąży trzyma strzykawkę i przygotowuje się do zaaplikowana sobie działki narkotyku. Po usłyszeniu ich historii funkcjonariusz Ryan Holets z Albuquerque w Nowym Meksyku postanowił zaadoptować dziecko uzależnionej pary.

Kobieta była w zaawansowanej ciąży, ale pomimo tego chciała wstrzyknąć w siebie narkotyk. W rozmowie z policjantem przyznała, że razem z partnerem są uzależnieni od metamfetaminy i heroiny, a ponadto nie mają domu i od dłuższego czasu mieszkają w namiocie niedaleko autostrady.

Historia wstrząsnęła policjantem, który postanowił im pomóc. "Ta sytuacja kompletnie mnie załamała. Zrobiło mi się strasznie żal tego dziecka, które nosiła pod sercem. Wiedziałem, że jeśli mu nie pomogę to ono umrze" - powiedział w rozmowie z CNN. Funkcjonariusz już wtedy poczuł, że chce zaadoptować dziecko. Po służbie wrócił do domu i opowiedział żonie cała sytuację. Małżeństwo posiadające czwórkę własnych dzieci wspólnie postanowiło zaadoptować jeszcze nienarodzone dziecko narkomanów. "Wiedział, jaka będzie moja decyzja. Znał moje serce i wiedział, że w pełni go poprę" - powiedziała Rebecca, żona Holetsa, w rozmowie z CNN.

Trzy tygodnie później narkomanka urodziła dziecko, któremu dała na imię Hope, czyli Nadzieja. Dziewczynka przyszła na świat uzależniona od opiatów, co w przyszłości może doprowadzić u niej do wielu dolegliwości, np. problemów przewodu żołądkowo-jelitowego i nadpobudliwości.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia Wieszcza

Ognisko-impreza w bardzo malowniczym miejscu. Ogólnie było mnóstwo śmiechu a większość osób dobrze znana więc samopoczucie zdecydowanie pogodne.

18-20 - Miłe złego początki

  • Marihuana

Kilka dni temu przydarzyl mi sie taki trip.  • Inhalanty

1 Nazwa substancji: gaz do zapalniczek Ronson

  • Etanol (alkohol)
  • LSD-25
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Bardzo pozytywne nastawienie do nadchodzącego przeżycia. Radość z możliwości spróbowania LSD po raz pierwszy.

- Finally! Wreszcie, udało się!
- Ale co, o czym Ty gadasz?
- No, przeżyłem coś, czego od dawna zawsze chciałem.
- Człowieku, ja Ciebie totalnie nie rozumiem. Może wytłumaczysz?
- Okej. Usiądź. Opowiem Ci bajkę...
- Czy ja Ci wyglądam na dziecko?
- Nie... ale chciałeś, żebym wytłumaczył.
- No dobra, dobra, już. Gadaj. ,,Dawno, dawno temu..."
- Nie. Wcale nie tak dawno. Wczoraj.
- Ghhh... ,,Za górami, za lasami?..."
- Nie. U ziomka na działce.
- Co to, kurwa, za bajka jest?

randomness