Policjanci zachęcają do uczestnictwa w konkursie. Zgłoś się i Ty!

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

magazyn.elubin.pl
Zespół Komunikacji Społecznej KMP we Wrocławiu
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła ;)

Odsłony

191

Wydział Prewencji i Patrolowy Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu wspólnie ze Starostwem Powiatowym we Wrocławiu oraz Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia organizuje konkurs na najlepszą prezentację multimedialną pn. „Narkotyki i Dopalacze – NIE we Wrocławiu”. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 listopada br. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału!

Policyjni profilaktycy codziennie prowadzą działania ukierunkowane na wyeliminowanie niebezpiecznych zachowań wśród dzieci i młodzieży. W tym celu odwiedzają przedszkola, szkoły podstawowe, licea, technika, szkoły zawodowe, a nawet uczelnie wyższe, mówiąc o tym, jakie zagrożenia niesie za sobą m.in. spożywanie substancji odurzających.

Jednak tym razem swoje działania kierują wyłącznie do uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych., organizując konkurs na najlepszą prezentację multimedialną.

Przedmiotem konkursu jest opracowanie prezentacji multimedialnej, dotyczącej narkotyków i dopalaczy, ukazującej konsekwencje zdrowotne, społeczne oraz skutki prawne związane z zażywaniem, posiadaniem czy też udostępnianiem substancji odurzających. Organizator konkursu oczekuje od autorów pomysłowych i nowatorskich prezentacji multimedialnych o zjawisku, jakim są narkotyki i dopalacze. Ponadto stworzenie prezentacji ma ukazać problemy młodzieży, z którymi spotykają się w codziennym życiu.

Termin składania prac kończy się 15 listopada 2019 roku. Konkurs na najlepszą prezentację jest jednoetapowy i skierowany do uczniów szkół podstawowych klas VI-VIII z Wrocławia i Powiatu Wrocławskiego.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie! Wszelkie szczegóły zamieszczone są w regulaminie konkursu, który umieszczamy poniżej.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina
  • Metylon

Set & Setting:

* ciepły i przytulny pokój,

* święty spokój i dużo czasu wolnego,

* spora nuda i raczej brak zmartwień

Substancje:

* około 250 mg MDMC w postaci pudru, przyjęte doustnie w soku,

* dwie tabaki od Polscha - Gawith Apricot i Ozona Cherry,

* ekstrakt z 32 tabletek Antka,

* nieopalona lufa po małej paczce Pineapple Expressa (0,25 g)

  • 4-HO-MET
  • Marihuana
  • Ruta stepowa

Las, mieszkanie, supermarket.

04.12.2007

  • Marihuana


Ach, życie jest słodkie. Albo Ech, życie jest gorzkie. Albo oba naprzemian. Tak mi sie wydaje :)
Wakacje po maturze długo będe pamiętał, jak wszystkie zresztą odkąd jako młody szczurek poczułem pierwszy raz zapach trawy...A potem przydusiła mnie w płucach.O czym to ja miałem...


  • Szałwia Wieszcza

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie będzie to klasyczny TR, raczej opis dwóch prób z szałwią. Doświadczeni użytkownicy

SD zapewne nic ciekawego tu nie znajdą, natomiast początkujący mogą i owszem, choć niekoniecznie. Aha, jeszcze...

Wszystkich buraków, którzy czytają TR`s tylko po to, żeby je oceniać (pod względem literackim, czy oddania głębi

przeżyć), proszę, niech sobie odpuszczą. Nie będzie tu nic głębokiego, a i literacko niezbyt.
Okej, jedziemy.
randomness