REKLAMA
Policja zlikwidowała plantację marihuany

Nielegalną plantację marihuany odnalazła policja w pobliżu Tucholi (Kujawsko-Pomorskie). Z uprawy w tunelu foliowym zebrano rośliny warte na czarnym rynku blisko pół miliona zł.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1594

Na trop plantacji natrafiano kilka dni temu, po zatrzymaniu czterech osób podejrzanych o produkcję narkotyków. Wkrótce potem udało się zlokalizować miejsce uprawy marihuany w małej wsi niedaleko Tucholi. Funkcjonariusze trafili tam tuż po żniwach - poinformowała w niedzielę PAP Katarzyna Witkowska z biura prasowego kujawsko-pomorskiej policji.

W tunelu foliowym znaleziono 72 kg świeżo ściętych konopi indyjskich, dojrzewające krzewy i sadzonki przeznaczone do dalszej uprawy oraz sprzęt i urządzenia przygotowane do założenia kolejnej plantacji. Ze ściętych roślin po wysuszeniu uzyskano 15 kg narkotyku, czyli ok. 60 tys. porcji o wartości czarnorynkowej 420 tys. zł.

Jak ustaliła policja, zatrzymani organizatorzy plantacji trudnili się wcześniej także przemytem marihuany z Zachodu. Co najmniej 4,5 kg narkotyku przywieziono ukryte w kineskopach używanych telewizorów.

Bydgoski sąd aresztował trzy zatrzymane przez policję osoby, a czwartą objął dozorem policyjnym.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

hyh (niezweryfikowany)
no qrde zaskakujom mnie, coraz lepiej liczom, jebani
aka (niezweryfikowany)
jaką KAPE musieli zaliczyć... łeee Tak prosto po zbiorach, no przecież bym się ....... PLANTATORZY STRZEŻCIE SIĘ!!! :D
Reez (niezweryfikowany)
Motherfuckin Bitchez! Free Marijuana!!!
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

Będąc już doświadczonym pożeraczem grzybów chciałem wrócić do mojej pierwszej jazdy grzybowej, która była moją inicjacją do psychodelicznego świata. Z pewnościa pewien wpływ na to opowiadanie będzie miał nastrój w jakim się znajduje... ciemna noc, mróz za oknem, jutro znów do pracy, nikt mnie nie kocha, nic mi się niechce... typowy jesienno-zimowy przedświąteczny nastrój.
  • Marihuana

-Od 10 minut kompletnie nie czaje co sie dzieje.


-Bardzo wysoko ponad walką!
  • Grzyby halucynogenne

Otoz jakies cztery miesiace wczesniej czesto zagladalem na ta strone aby sie dowiedziec o psyloscybkach w celach oczywistych;] uparlem sie bardzo i znalazlem te male diabelki bylo ich z pietnascie cieszylem sie nie ziemsko ze je mam pelen w uczuciu szcescia i radosci zjadlem je ok 22 w domu. gdzies tak pol godziny po tym przyszla matka i zaczela mowic jaki ze mnie len ze ze szkola do dupy i takie pierdoly - jak to matka;].

randomness