Policja zatrzymała grupę handlującą lekami psychotropowymi

Pięć osób zatrzymała w poniedziałek policja z Pasłęka (woj. warmińsko-mazurskie) podczas próby realizacji fałszywej recepty na silne leki przeciwbólowe. Policja podejrzewa, że grupa handlowała środkami psychotropowymi

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2340

Wobec dwojga z zatrzymanych, 21-letnich Piotra M. i Krzysztofa D. z Działdowa, elbląski sąd zastosował areszt tymczasowy. Grozi im do ośmiu lat więzienia.

Pięcioosobową grupę funkcjonariusze z Pasłęka zatrzymali na gorącym uczynku, podczas próby realizacji fałszywej recepty na silne leki psychotropowe. Dwie osoby z tej grupy przyznały się do winy.

Wśród zatrzymanych znalazło się troje mieszkańców Działdowa, jeden elblążanin i mieszkanka miejscowości Gródek. Jak powiedziała PAP rzeczniczka policji w Elblągu, Alina Zając, podczas przeszukania samochodu, którym się poruszali, znaleziono duże ilości leków o działaniu narkotycznym.

Z wyjaśnień zatrzymanych wynika m.in., że dokonali sfałszowania i realizacji kilkudziesięciu recept w aptekach w Giżycku, Kętrzynie, Ełku, Toruniu, Elblągu i Pasłęku - dodała rzeczniczka.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

:/ (niezweryfikowany)
ciekawe jaki wyrok im grozi ?
KillaBeeZ (niezweryfikowany)
to w koncu sfalszowali na przeciwbolowe czy psychotropowe do huja bo nie rozumiem?
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • LSD-25

dojebana chata we wsi Wygoda, uczucie bezpieczeństwa pod względem odległości od miasta, zawsze się martwię o przypał ze strony sąsiadów, współlokatorów etc., natomiast towarzyszami mi byli mój przyjaciel i były partner + jego dziewczyna moje nastawienie było dobre a ów kumpel jest osobą, której najbardziej ufam, natomiast z jego dziewczyną niby się lubimy, ale jest w tym jakaś zazdrość i niezręczność wieczór i trap z głośników

Ponieważ kwas poleciał po pixach, wspomnę najpierw o nich. Były to różowe Donkey Kong o kształcie i wizerunku małpiej głowy. Googlaliśmy te pixy i było parę komentarzy, że ktoś po niej umarł, więc postanowiliśmy wziąć pół (19:45). Później okazało się, że o heinekenach (poprzednie doświadczenie) też tak pisali, a więc chyba o wszystkich są takie informacje. Niemniej dobrze wyszło, bo miło nas porobiło, a starczyło na dłużej. Wiedzcie, że z T. rozstaliśmy się rok temu po czterech latach związku, w tym 6 miesiącach mieszkania razem.

  • Tramadol


Substancja: Tramadol, chlorowodorek tramadolu.

Dawka: 500 mg

Doświadczenie: Małe, z substancji o podobnym działaniu tylko kodeina.

Kiedy?: 3 dni temu, w piątek, 21 października br.Częśc wstępna - tzw. pierdoły, których nie trzeba czytać

  • Benzydamina
  • Katastrofa

Nastawienie raczej pozytywne

Pewnego dnia ja oraz 3 moich znajomych podjęliśmy spontaniczną decyzję żebyśmy wszyscy tego dnia powtórzyli podróż z Tantum Rosa. Chcieliśmy ją powtórzyć, bo za pierwszym razem były zaledwie 4 saszetki i nie zadowolily nas efekty. Więc poszliśmy do apteki i zakupiliśmy 4 opakowania tantum rosa. Mina sprzedawczyni kiedy mój grubszy ziomek poprosił ją o 4 paczki Tantum Rosa była bezcenna. Początkowo myślała, że chodzi o 4 saszetki lecz znajomy szybko to naprostował i powiedział, że 4 opakowania po 10 saszetek w każdym .A więc byliśmy już przygotowani.

  • Bad trip
  • Dekstrometorfan

Dom, śpiący rodzice w pokoju obok. Świetny humor spowodowany tym, że dzień wcześniej miałem swojego tripa życia.

03.11.2008

Waga: 63 kg

Prelude