REKLAMA
Podrzucił narkotyki koleżance - został zatrzymany

Policjanci z białostockiej "patrolówki" zatrzymali 21-latka, podejrzanego o posiadanie narkotyków, które miał podrzucić koleżance.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KMP Białystok

Odsłony

365

Policjanci z białostockiej "patrolówki" zatrzymali 21-latka, podejrzanego o posiadanie narkotyków, które miał podrzucić koleżance.

Do zatrzymania doszło na jednym z białostockich osiedli. Policjanci zabezpieczyli blisko 4 gramy marihuany. Podejrzany 21-latek usłyszał już zarzut. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W niedzielę tuż po północy, dyżurny białostockiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury kilku osób przed blokiem, na jednym z białostockich osiedli. Skierowani na miejsce policjanci podczas wykonywania czynności z osobami biorącymi udział w kłótni, u jednej z nich w saszetce znaleźli "skręta" oraz dwa zawiniątka z zawartością suszu.

Właścicielka saszetki zaprzeczyła, aby sama włożyła do niej ujawnione narkotyki. Wówczas 21-letni mężczyzna będący w grupie przyznał się, że to on umieścił znalezione przez mundurowych zawiniątka w podręcznej torebce koleżanki. Mężczyzna nie tłumaczył powodu swojego zachowania.

Susz, który znaleźli mundurowi po wstępnym badaniu narkotesterem okazał się marihuaną. 21-latek natychmiast został zatrzymany. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności

Oceń treść:

Average: 4.6 (5 votes)

Komentarze

Kwestorek
Jeśli to był jej towar a on wziął na siebie to szacun
randomness