REKLAMA
Podrzucił narkotyki koleżance - został zatrzymany

Policjanci z białostockiej "patrolówki" zatrzymali 21-latka, podejrzanego o posiadanie narkotyków, które miał podrzucić koleżance.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KMP Białystok

Odsłony

396

Policjanci z białostockiej "patrolówki" zatrzymali 21-latka, podejrzanego o posiadanie narkotyków, które miał podrzucić koleżance.

Do zatrzymania doszło na jednym z białostockich osiedli. Policjanci zabezpieczyli blisko 4 gramy marihuany. Podejrzany 21-latek usłyszał już zarzut. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W niedzielę tuż po północy, dyżurny białostockiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury kilku osób przed blokiem, na jednym z białostockich osiedli. Skierowani na miejsce policjanci podczas wykonywania czynności z osobami biorącymi udział w kłótni, u jednej z nich w saszetce znaleźli "skręta" oraz dwa zawiniątka z zawartością suszu.

Właścicielka saszetki zaprzeczyła, aby sama włożyła do niej ujawnione narkotyki. Wówczas 21-letni mężczyzna będący w grupie przyznał się, że to on umieścił znalezione przez mundurowych zawiniątka w podręcznej torebce koleżanki. Mężczyzna nie tłumaczył powodu swojego zachowania.

Susz, który znaleźli mundurowi po wstępnym badaniu narkotesterem okazał się marihuaną. 21-latek natychmiast został zatrzymany. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności

Oceń treść:

Average: 4.6 (5 votes)

Komentarze

Kwestorek
Jeśli to był jej towar a on wziął na siebie to szacun
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

1) Wieczór/noc, piątek, brak dzieci, czysty umysł. Ulice śródmieścia Warszawy. 2) Wakacje, dobry humor. Prawie pusta, szeroka i długa plaża nad Bałtykiem. Bezchmurne niebo. Upał za parawanem, przejmujący chłód na otwartej przestrzeni.

Początek działania LSD objawia się najłatwiej na twarzach – zaczynają w ten charakterystyczny sposób „pływać” i „przenikać”. Jeśli oglądasz film, zdaje się też, że aktorzy trochę zbyt przesadnie wypowiadają swoje kwestie i robią nienaturalne miny. Przerywamy więc oglądanie i przenosimy się na taras, gdzie z nową ciekawością przeglądamy pozostawiony na stole, kupiony parę dni wcześniej, album ze zdjęciami Nowego Jorku.

  • Grzyby halucynogenne

Wiek - 31 lat.


Doświadczenie: Wiele razy MJ, kilka razy DXM, benzydamina, ecstasy, raz klonazepam.
Wcześniejsze doświadczenia z grzybkami - ok. 10 razy (ilości od 20 - 50 sztuk), wszystkie je zaliczam jako kształcące i ostatecznie pozytywne.
  • Melatonina
  • Pozytywne przeżycie

Przespałem pół dnia, więc nie mogąc usnąć siedziałem przed kompem w nocy i słuchałem muzy

Tej nocy trzeci raz z rzędu miałem się przygotowywać do OOBE. Trochę mnie jednak zmęczyło spanie 4h, rozbudzanie przez godzinę, strojenie się do OOBE i znowu zasypianie, do tego było już późno (3 nad ranem?) i cały dzień pobolewała mnie głowa.

Decyduję się na odpoczynek z melatoniną (1,25mg) + walerianą (50mg) (ta mieszanka ułatwia zapamiętywanie snów i pozwala mi normalnie zasypiać).

  • Atropa belladonna (pokrzyk wilcza jagoda)
  • Katastrofa

Luźne podejście do życia, traktowanie wilczej jagody jako jednorazowej przygody "aby móc co opowiadać wnukom". Zero obowiązków na głowie.

Trip miał miejsce latem w roku 2016.  Szukałem w sieci informacji o psychoaktywnych roślinach rosnących w Polsce i dowiedziałem się o wilczej jagodzie, która wcześniej kojarzyła mi się wyłącznie z silną trucizną i nigdy nie pomyślałbym, że można to brać rekreacyjnie.  Głównymi psychoaktywnymi alkaloidami w wilczej jagodzie są: atropina, skopolamina i hyscyjamina, tak samo jak w przypadku bielunia dziędzieżawy - słabszego kuzyna belladonny.