Pod Jasną Górą przeciw narkotykom

O akcji `Gwiaździsty Szlak Czystych Serc` w Częstochowie.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza Częstochowa 28.02.2001, MJS

Odsłony

1412


Kilkuset uczniów częstochowskich szkół średnich wzięło wczoraj udział w ogólnopolskiej akcji Monaru "Łańcuch czystych serc".
W samo południe przyszli w aleję Sienkiewicza u stóp klasztoru, by trzymając się za ręce, milcząco zaprotestować przeciwko przyjmowaniu i sprzedaży narkotyków. Nad tłumem widać było transparenty: "Narkotyki - śmierć", "Nie warto brać". - Trawę i amfę można kupić wszędzie. W szkole, w knajpce, nawet pod moim blokiem. Nie powiem, czy brałem, ale dobrze wiem, że to syf - powiedział nam nastoletni Łukasz.

,

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Set: nastawienie jak zwykle pozytywne mimo trzech bad tripów jakie miałem w swojej 3 letniej karierze, Setting: wieczór i noc z 28.09 na 29.09 tego roku. Dodatkowo: komp (net a później gierki w tym FarCry, który zakupiłem w Empiku z pomarańczowej kolekcji klasyki :) opłacało się kupić, a nie ściągać jak zawsze, bo przynajmniej to pewne jest, a i tak to pierwsza i NIE ostatnia gra jaką kupiłem w tym roku ;]) oraz film

Witam wszystkich. Chciałbym opisać wszystko z jak największą liczbą szczegołów, które zapamiętałem z wczorajszego tripu oraz trochę czasu przed rozpoczęciem tripowania, żeby przybliżyć Wam moje nastawienie i przygotowanie wszystkiego (czyli Set and Setting). Znaczenie słów "Acodin zażył mnie" w tytule wyjaśnię przy opisywaniu tripu na 900mg.

 

  • Kodeina

Substancja : Kodeina - po uprzednim spożyciu białego grejpfruta.

Ilość : 150mg o godzinie 16:15 + kolejne 150mg o godzinie 19:07

S&s : Mój dom i okolice.

substancje pomocnicze : piwo, tabaka

Tytułem wstępu, przedstawię pokrótce historię mojej znajomości z kodeiną.

  • Metkatynon

Godzina 13 w domu u koleżki. Dobre nastawienie, ładny dzień tylko troche zimno.

Set & Setting: Godzina 13 w domu u koleżki. Dobre nastawienie, ładny dzień tylko troche zimno.
Psychonauci: Ja czyli T. i koleżka M.
Ilość substancji: Metylokatynon w ilości, który powstaje po syntezie z 24 tabletek acataru(czyli po 12 na banie)
Doświadczenie: DXM(4x), MJ(15x), 4MMC(1x), bk- MDMA(1x), Pseudoefedryna(6x), Efedryna(1x), Amfetamina(1x) Benzydamina(1x), MDPV(1x), Metylokatynon(4x)

  • Efedryna

randomness