Po narkotykach wiózł narkotyki

Policjanci z Pyrzyc zatrzymali 20-letniego mieszkańca gminy Pyrzyce, który prowadził samochód pod wpływem narkotyków. W trakcie kontroli wyszło również na jaw, że ma przy sobie również marihuanę.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

24kurier.pl

Odsłony

428

Policjanci z Pyrzyc zatrzymali 20-letniego mieszkańca gminy Pyrzyce, który prowadził samochód pod wpływem narkotyków. W trakcie kontroli wyszło również na jaw, że ma przy sobie również marihuanę.

Policjanci podczas patrolu w nocy zatrzymali do kontroli samochód marki Opel. Kierowca tego samochodu zachowywał się nerwowo. W trakcie kontroli wyszło na jaw, że nie posiada on uprawnień do kierowania. Podczas rozmowy wygląd i zachowanie kierowcy wzbudziły podejrzenia policjantów, iż może on znajdować się wpływem środków odurzających. Mundurowi przy użyciu narkotestera wykonali badanie na ich zawartość.

- Podejrzenia policjantów potwierdziły się, okazało się, że 20 - latek zażywał środki odurzające. Funkcjonariusze przeprowadzili szczegółową kontrolę pojazdu i kierującego, podczas której znaleźli przy mężczyźnie zawiniątko z suszem roślinnym - informuje sierż. szt. Marcelina Pałaszewska.

Mężczyznę zatrzymano. Ponadto zważono i poddano badaniu testerem narkotykowym susz rośliny znaleziony przy nim. Badanie wskazało jednoznacznie, iż jest to prawie 4 gramy marihuany. Następnie mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

20-latek odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających oraz za ich posiadanie. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 9.7 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • MarihuanaNazwa Substancji:


MarihuanaDoświadczenie:


Wtedy zaczynałem jaraćDawka, metoda zażycia:


2 rury z wiadraSet & setting:


Chęć najarania się i pójścia do szkoły, dom  • Marihuana

nazwa substancji- THC


poziom doświadczenia użytkownika- intermediate (thc regularnie, xtc, sporadycznie


dawka, metoda zażycia- 1g na dwoch


"set & setting"- wlasny pokoj  • 4-HO-MET
  • Miks

Po dwumiesięcznym odpoczynku od sajko, naszła mnie ochota na tripa i wtedy przyszedł pomysł zmiksowania  Metocyny z 5-MAPB do miksu w sposób zupełnie nie planowany doszło dopalenie kilku lufek maczanki na BB-22.

15:40