REKLAMA
PAP: Magazyn narkotyków na Prądniku Czerwonym

8,5 kg substancji do produkcji narkotyków m.in. ekstazy, przechwycili krakowscy policjanci w niezamieszkanej posesji. Z tej ilości można by przygotować ponad 80 tys. tabletek o czarnorynkowej wartości detalicznej ok. 1,2 mln zł.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza

Odsłony

1595
Kom. Sylwia Bober-Jasnoch z zespołu prasowego małopolskiej policji poinformowała w środę, że odkrycie narkotykowego "magazynu" jest kolejnym efektem rozbicia zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się przemytem, produkcją oraz handlem narkotykami. Dwa tygodnie temu dokonali tego podczas wspólnej akcji policjanci krakowskiej komendy miejskiej oraz Centralnego Biura Śledczego.

- W trakcie dalszych czynności prowadzonych w tej sprawie policjanci ustalili miejsce, które członkowie grupy wykorzystywali do przechowywania narkotyków - wyjaśniła Bober.

Podczas przeszukania terenu nie zamieszkałej posesji na Prądniku Czerwonym, w jednym z pomieszczeń znaleziono 8,5 kg masy plastycznej koloru żółtego, która po zbadaniu okazała się substancją narkotyczną, przygotowaną do wyprodukowania z niej tabletek odurzających.

Zdaniem policjantów, rozbita grupa przestępcza była jedną z największych działających w Małopolsce w ostatnim czasie. Do tej pory zatrzymano w tej sprawie 13 osób, którym przedstawiono zarzuty udziału w przestępczości zorganizowanej i handlu narkotykami na dużą skalę.


[przypis redakcji: ten art traktuje, zdaje się, o tym samym magazynie..]

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

johnny nashville (niezweryfikowany)
No cóż, po raz kolejny szanowni panowie policjanci udowodnili, ze w trakcie lekcji matematyki chodzili na wódke do parku
FidoDido (niezweryfikowany)
No cóż, po raz kolejny szanowni panowie policjanci udowodnili, ze w trakcie lekcji matematyki chodzili na wódke do parku
scr (niezweryfikowany)
za parę dni przechodzi kolejna głupia ustawa antynarkotykowa a jebane pismaki pierdolą tylko jakie to narkotyki są śmiertelne, straszne i w ogóle. <br> <br>NIECH ŻYJE KACZYŃSKI <br>
baska (niezweryfikowany)
śmierć dla handlarzy narkotyków
randomness