Oryginalni dilerzy?

Nikt nie spodziewa się zakopiańskiej policji! Jej moce są dwie - siła i strach!

Anonim

Kategorie

Źródło

Google Alert

Odsłony

3801

Zakopiańska policja zatrzymała trzech mężczyzn podejrzanych o handel marihuaną w szkole. Chociaż grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności, zapewne skończy się na grzywnie, bo mieli przy sobie zbyt mało narkotyku. Policjanci z sekcji kryminalnej Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem zatrzymali trzech młodych mężczyzn w środę 19 maja w jednym z zakopiańskich gimnazjów. Łukasz, Konrad i Sebastian to zakopiańczycy w wieku 19, 22 i 14 lat. Znaleziono przy nich śladowe ilości marihuany, ale przesłuchani później uczniowie gimnazjum potwierdzili, że zatrzymani sprzedawali trawkę.

- Policja przesłuchała także świadków zdarzenia - mówi podinspektor Jan Szymański, rzecznik KPP w Zakopanem.

Podejrzanym postawiono zarzut handlu narkotykami. Grozi im kara do 12 lat pobawienia wolności, ale jak podejrzewa policja, ewentualne wyroki otrzymają w zawieszeniu. Będą też musieli zapłacić grzywnę. 14-latek odpowiadać będzie przed sądem dla nieletnich.

bas

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

harry (niezweryfikowany)
Tak to jest... <br> <br>kup wyhoduj spal
michal ochenkowski (niezweryfikowany)
ludzie mojim stwierdzeniem som beznadziejnie glupin , bo mojim zdaniem lepiej niz guwniaz pali sqna niz napierdala po batach , <br>osobiscie swojemu dzieciakowi bende wolal dac trawki jak ma sie szlajac po kontach i pic alkochol albo napierdalac here . <br>lepiej przemyslcie co powiedzialem a co do tych dilerow mojim zdaniem to nie som prawdziwi dilezy niech pzyjadom do ostroleki na KURS DILERSKI dzieki .
dendi (niezweryfikowany)
ludzie mojim stwierdzeniem som beznadziejnie glupin , bo mojim zdaniem lepiej niz guwniaz pali sqna niz napierdala po batach , <br>osobiscie swojemu dzieciakowi bende wolal dac trawki jak ma sie szlajac po kontach i pic alkochol albo napierdalac here . <br>lepiej przemyslcie co powiedzialem a co do tych dilerow mojim zdaniem to nie som prawdziwi dilezy niech pzyjadom do ostroleki na KURS DILERSKI dzieki .
napukanylol (niezweryfikowany)
to w Zakopanem pali się Trafkę? <br>LOL:) :mrgreen:
uncle (niezweryfikowany)
to w Zakopanem pali się Trafkę? <br>LOL:) :mrgreen:
kyxorrek (niezweryfikowany)
to w Zakopanem pali się Trafkę? <br>LOL:) :mrgreen:
Brunorc (niezweryfikowany)
No, to dowalili... To pewnie szefowie zakopiańskiej mafii. Mózgiem operacji był czternastolatek, ksywa &quot;Sabała&quot;. Śmiała akcja zakopiańskiej policji uderza w fundament podhalańskiego podziemia! <br>Na podstawie zeznań jakiegoś uczniaka (uczniaków), który widział dilpaka w ręku &quot;Sabały&quot; postawiono zarzuty handlu. Nie było zakupu kontrolowanego, tylko zeznania smarków ze szkoły + śladowe ilości. Pan policjant powiedziałby pewnie: &quot;Panie, dla takiego gówna bawić się w zakup kontrolowany?&quot; - ale z takiego gówna zrobić handel to nie ma sprawy... <br>Panowie Policjanci, bądźcie ludźmi. Proponuję umowę społeczną: my, jako społeczeństwo, nie będziemy żądać od Was wykazywania się bohaterskimi czynami (&quot;po pieszej pogoni za nastolatkiem na deskorolce zatrzymał go i znalazł przy nim 0.5g...&quot;) - bo boicie prawdziwej mafii, która tą branżą trzęsie i z nią nie zadzieracie - a Wy dacie nam spokój za śladowe ilości i przestaniecie się zasadzać na &quot;uprawy na skalę przemysłową&quot; złożone z siedmiu krzaków w chaszczach nad rzeką. Dzięki temu wkrótce nie będzie klienteli na &quot;chemingwaye&quot; i mafia straci trochę pieniążków... to i może ochronę w pewnych kręgach straci. Wszyscy na tym zyskamy :) <br>To jak, pomożecie? No...
Zajawki z NeuroGroove
 • Dekstrometorfan
 • Kodeina
 • Kofeina
 • Marihuana
 • Miks
 • Pseudoefedryna
 • Tabaka
 • Tytoń

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż ten miks w ilościach podanych przeze mnie jest niebespieczny i raczej nie polecam go próbować osobom niedoświadczonym (Nawet jeśli to koniecznie z trzeźwym opiekunem)

T-10h (12.00

Kolega (k1) po mnie dzwoni, chciał koniecznie zobaczyć proces ekstrakcji kody z antka. No to pokazałem mu, wyciągnąwszy stuff (wtedy jeszcze 2 pudełka), zaczynam od kruszenia, przeprowadzam standardowe kroki nie spiesząc się, kiedy słyszę

K1:Ej, ile czasu to będzie trwało bo moja matka wraca za 30 min"

Ja: Teraz mi to kurwa mówisz?

 • N2O (gaz rozweselający)

 • MDMA (Ecstasy)
 • Pozytywne przeżycie

Ja i moje 3 przyjaciółki: S., M. i B. Mieszkanie, przytulny pokoik, świeczki, muzyka. Wszyscy cieszymy się, że wreszcie spotkaliśmy się w tak dobranym i bliskim sobie gronie. Dziewczyny są nieco zdenerwowane i podekscytowane – to ich pierwszy raz z tego typu substancją. Ja cieszę się, bo wiem, że za chwilę nastąpi coś wspaniałego.

22.00.
Otwieramy woreczki strunowe i konsumujemy niepozornie wyglądającą ilość proszku. Gorzkie, ale przecież najlepsze lekarstwa muszą być gorzkie. Popijamy gazowaną wodą.

Dziewczyny, pamiętajcie, żeby wylizać woreczki – przypominam.

 • Dekstrometorfan
 • Pierwszy raz

Wieczór, dom za miastem. Ekipa dobrych znajomych i dwa pitbulle. Wszyscy lekko zmęczeni, ale i zrelaksowani. Jest 02.01.2020, za nami trzy dni iście hippisowskiego imprezowania, w towarzystwie psytrancowej muzyki, amfetaminy i pregabaliny, doprawionych nieznacznie wiadomym ziółkiem wątpliwej legalności.

Bohaterowie historii: ja, dwa pitbulle i trójka dobrych znajomych - Krzysiek (posiadacz ww. pitbulli, doświadczony w ćpaniu, pozostał trzeźwy), Maniek (wspólnie zaliczyliśmy tripa na kwasie, on oprócz tego też jakieś okazyjne psychodeliki), Anka (dziewczyna Krzyśka, równie doświadczona co on, fanka DXM).

Imiona oczywiście zmienione.

 

randomness