REKLAMA
Orlando depenalizuje posiadanie marihuany

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

wiadomosci.com
łd

Odsłony

75

Radni w Orlando na Florydzie poparli propozycję depenalizacji posiadania niewielkiej ilości marihuany.

Głosowanie odbyło się w poniedziałek i zakończyło wynikiem 4-3. Prawo zacznie obowiązywać w październiku.
Na jego mocy osobie, przy której znalezionych zostanie mniej niż 20 gramów marihuany, grozić będzie tylko postępowanie cywilne, nie karne. Gdy po raz pierwszy zostanie się przyłapanym z marihuaną, otrzyma się mandat w wysokości 100 dolarów, po raz drugi – 200, a po raz trzeci – 500 lub wezwanie do sądu. Ci, których nie stać na uregulowanie kary, będą mogli w zamian wykonywać prace społeczne lub wziąć udział w kursach poświęconych nadużywaniu narkotyków.

Burmistrz Orlando Buddy Dyer powiedział, że nowe prawo jest oznaką zrozumienia i litości.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

anonim (niezweryfikowany)
ciekawe kiedy u nas ... szacuję że za jakieś 50lat
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa

Nazwa substancji: gałka muszkatołowa


Doświadczenie: marihuana, haszysz, gałka, amfetamina


Dawka, metoda zażycia: ok. 8-10g całych gałek muszkatałowych, doustnie


set & setting: mroźny poranek, ferie, przejrzystość umysłu i chęć odurzenia się :)
  • MDMA (Ecstasy)


doświadczenie: zależy z czym...swojego czasu spore ilości speeda, extasy, thc a ostatnio głównie alkohol wszelkiego rodzaju :)


  • 25I-NBOMe
  • Bad trip
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana

Sylwester, działka, noc, bliscy znajomi. Nastawienie świetne - każdy liczył na kolorową noc sylwestrową, wśród bliskich osób.

To był koniec 2017 roku. Plany na tego skurwiałego sylwestra rysowały się już pół roku wcześniej - miało być legitne elesde, szampan i blanty podczas podziwiania fajerwerków i przebywania w grupie najlepszych z najlepszych. Osoba, która organizowała cały materiał to jebany kłamca i bajkopisarz, zamiast cudownego, bezpiecznego kwacha, zaserwował nam pierdolone nBomby. W bibie brało udział tylko 5 osób wraz ze mną - dwie dupy i trzech typów lubiących przypierdolić w melanż.

Czas start!

  • Grzyby halucynogenne
  • Tripraport

Bardzo dobry, duża ekscytacja i ciekawość, ale bez niepokoju (ze względu na wcześniejsze doświadczenia psychodeliczne, i wydaje mi się że dosyć dużą samokontrolę). Miejsce podróży wśród natury (choć nie do końca dzikiej, bo był to park), w razie czego przygotowane tripkillery.

Ten tripraport jest opisem mojego pierwszego razu, z własnoręcznie wychodowanymi psilocybe cubensis mckennai. Cała hodowla zajęła jakieś 3 tygodnie, i przebiegła bez większych problemów, toteż gdy ostatni grzybek zrzucił zasnówkę, natychmiast wszystkie ususzyłem, i przygotowałem się do sprawdzenia. Na pierwszy test zaprosiłem dwie osoby, które będę nazywać K i M. Set&Setting: Bardzo pozytywny, zero niepokoju, spora ciekawość.