Opolskie: Policja zlikwidowała laboratorium narkotykowe

Policjanci zlikwidowali laboratorium chemiczne najprawdopodobniej dzięki informacjom od mieszkańców

Anonim

Kategorie

Źródło

RMF FM

Odsłony

4245
Opolscy policjanci zlikwidowali laboratorium chemiczne, w którym na dużą skalę produkowano narkotyki. Ze znalezionych na miejscu półproduktów można było przygotować aż 75 tys. porcji amfetaminy. Wartość rynkowa towaru przekracza milion złotych. Na miejscu zatrzymano dwie osoby.

Narkotyki były wytwarzane w niewielkiej miejscowości w okolicach Głogówka. Wiadomo, że w jednym z gospodarstw, w specjalnie wybudowanym pomieszczeniu w stodole, znajdowała się kompletna linia produkcyjna, przypominająca profesjonalne laboratorium chemiczne. Oprócz urządzeń i odczynników, policja znalazła tam również fachowe instrukcje.

Policjanci wkroczyli na miejsce praktycznie wtedy, gdy ruszała produkcja. Jeden z termometrów wskazywał 200 st. C - powiedział przedstawiciel policji. W czasie akcji zatrzymano dwie osoby: 42-letnią mieszkankę Opolszczyzny i 49 -letniego wrocławianina. Grozi im od 3 do 15 lat więzienia.

Policjanci z opolskiego oddziału CBŚ natrafili na trop laboratorium najprawdopodobniej dzięki informacjom od mieszkańców.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

masta killa (niezweryfikowany)
....ze termometr pokazywal 200 st. C?jeszcze niech napisza czy owy termometr byl 2-skalowy czy taki zwykly z jedna skala:D
ws (niezweryfikowany)
Pieprzone społeczniaki.
Captain Planet (niezweryfikowany)
Pieprzone społeczniaki.
Hunahpu
Brawo policja :) Jak raz nie wzięli się za marihuanę tylko za faktycznie szkodliwą fetę.
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia Wieszcza

Autor: kamiru, 7.05.2007

Set & settings: Ciemna sypialnia, cisza, opiekun

Substancja: ok. 0.16g ekstaktu X10 z bonga. Jeden megahit.

Doświadczenie: Pierwsza przygoda, wcześniej MJ

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Znakomita miejscówka, słoneczko świeci, najlepszy kumpel u boku- tripy w takim set&settings wychodzą dobrze :) Myśli optymistyczne, jednak trochę niedowierzania, bo myślałem, że zostało mi za mało towaru do upalenia się, a tu proszę =D

WSTĘP

  • Dimenhydrynat

Uwaga: Większość informacji tu zawartych pochodzi z

1997 roku i od tego czasu nie była aktualizowana.
  • Marihuana

Od czego by tu zaczac, hehe... moze od tego, ze wszystko dzialo sie 2’go dnia swiat (26.12.2003). na ten dzien zaplanowane bylo grzybobranie z moim kumplem Ivanem. Wedlug informacji zawartych na shroomery.org fazy grzybowe mozna podzilic na 5 poziomow. 3 level jest juz stosunkowo mocny (1,8g suszonych grzybow z gatunku CUBENSIS). Przez caly dzien myslalem na ktory poziom wskoczymy dzis w nocy, hehe... doszedlem do wniosku, ze najlepszy bedzie poziom dokladnie pomiedzy 3 a 4 levelem... takie tez dzialki suszonych PSILOCIBE CUBEBSIS ECUADOR odmierzylem, bylo to po 2,3g na glowe!