REKLAMA
Opolskie: Policja zlikwidowała laboratorium narkotykowe

Policjanci zlikwidowali laboratorium chemiczne najprawdopodobniej dzięki informacjom od mieszkańców

Anonim

Kategorie

Źródło

RMF FM

Odsłony

4243
Opolscy policjanci zlikwidowali laboratorium chemiczne, w którym na dużą skalę produkowano narkotyki. Ze znalezionych na miejscu półproduktów można było przygotować aż 75 tys. porcji amfetaminy. Wartość rynkowa towaru przekracza milion złotych. Na miejscu zatrzymano dwie osoby.

Narkotyki były wytwarzane w niewielkiej miejscowości w okolicach Głogówka. Wiadomo, że w jednym z gospodarstw, w specjalnie wybudowanym pomieszczeniu w stodole, znajdowała się kompletna linia produkcyjna, przypominająca profesjonalne laboratorium chemiczne. Oprócz urządzeń i odczynników, policja znalazła tam również fachowe instrukcje.

Policjanci wkroczyli na miejsce praktycznie wtedy, gdy ruszała produkcja. Jeden z termometrów wskazywał 200 st. C - powiedział przedstawiciel policji. W czasie akcji zatrzymano dwie osoby: 42-letnią mieszkankę Opolszczyzny i 49 -letniego wrocławianina. Grozi im od 3 do 15 lat więzienia.

Policjanci z opolskiego oddziału CBŚ natrafili na trop laboratorium najprawdopodobniej dzięki informacjom od mieszkańców.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

masta killa (niezweryfikowany)
....ze termometr pokazywal 200 st. C?jeszcze niech napisza czy owy termometr byl 2-skalowy czy taki zwykly z jedna skala:D
ws (niezweryfikowany)
Pieprzone społeczniaki.
Captain Planet (niezweryfikowany)
Pieprzone społeczniaki.
Hunahpu
Brawo policja :) Jak raz nie wzięli się za marihuanę tylko za faktycznie szkodliwą fetę.
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne

Od pewnego czasu towarzyszy mi zmęczenie spowodowane zarywaniem nocy oraz ogólna ospałość i niemoc wywołana małą iloścą ruchu. Postanowiłem wykorzystać swoje doświadczenie zielarskie, żeby w dość naturalny sposób sobie pomóc

Ten raport może zdecydowanie odbiegać od większości zamieszczonych na neurogroove wpisów, z racji tego, że użyte substancje są stosowane głównie w postaci przypraw. Ich synergiczne działanie doprowadziło mnie jednak do tak ciekawego stanu, że postanowiłem że naprawdę warto się tym doświadczeniem podzielić i polecić tą mieszankę wszystkim, którym dokucza chroniczne zmęczenie.

  • Marihuana
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Nastawienie optymistyczne

Postaram się opisać moje obserwacje z punktu widzenia osoby, która od zawsze była przeciw. Tak mi po prostu wpojono. Narkotyki to zło i tyle. Nigdy nie zakwestionowałem tej tezy.

A szkoda. 

Mam 40 lat i zero nałogów, nie piję, nie palę, nie interesowały mnie nigdy żadne narkotyki. Interesowały mnie: umysł, podświadomość, nadświadomość, hipnoza, świadome sny, OBE, oświecenie, śmierć kliniczna, itp. Jestem hipnotyzerem.

  • Benzydamina

Witam.

Dziś zarzuciłem 1 raz benzydaminke. jest ostatni weekend ferii zimowych 2003 (studenckich ) i właściwie pomyślałem : jest okazja ! i tak nosze się z tym od około miesiąca !


było nas w biznesie 3ch. kupiliśmy 4 paczki, wychodzi po 1,3(3) dla każdego.

wcześniej ćwiczyłem wytracanie soli z tantum żeby sprawdzić co i jak, wiec nie było problemu ze cos pójdzie nie tak.

PRESS ANY KEY TO CONTINUE ! :D

21.10

  • Grzyby halucynogenne

Nasza pierwsza "grzybowa" przygode odwlekalismy dosyc dlugo: a to

nikt nie mogl zalatwic, a to nie moglem bo mialem szkole albo kumple

nie mogli.


Kupilismy 100 szt. ale ze dostalismy o 20 sztuk wiecej,wiec jazda

byla wieksza.Bylo nas trzech.

O 20.30 usiedlismy w malym pomieszczeniu przy swiecach (mowie wam-

klimat niesamowity!). wzielismy po 40 grzybow , zagryzajac je

chipsami- zeby byly lepsze.


Do tego postanowilismy sobie jeszcze wziasc po buchu ziola, ale

randomness