Opole: Producenci narkotyków staną przed sądem

Absolwent chemii Uniwersytetu Opolskiego produkował ekstasy.

Anonim

Kategorie

Źródło

interia.pl/RMF Opole

Odsłony

1810
Do Sądu Okręgowego w Opolu wpłynął akt oskarżenia przeciwko Wojciechowi P. i Zdzisławowi W. Obaj zajmowali się produkcją narkotyków.

Pierwszy z nich - chemik - absolwent Uniwersytetu Opolskiego - w roku 1999 był członkiem zorganizowanej grupy przestępczej działającej na terenie Holandii. Zajmował się opracowywaniem technologii do produkcji tabletek zwanych popularnie "ekstasy", nadzorował też ich produkcję.

Przy jego pomocy powstało prawie 120 tys. sztuk tego narkotyku. Policja zarekwirowała też półprodukty do wytworzenia prawie 317 tys. sztuk "ekstasy".

Drugi z oskarżonych Zdzisław W. były pracownik techniczny Uniwersytetu Opolskiego pomagał Wojciechowi P. w zdobywaniu materiałów potrzebnych do wytwarzania narkotyków.

Głównemu oskarżonemu grozi za to do 5 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • N2O (gaz rozweselający)
  • Pozytywne przeżycie

Set: podekscytowanie pierwszym tripem po blisko roku, poczucie bezpieczeństwa przez posiadanie tripsittera koło siebie, chciałem dużych wrażeń, szczególnie wyraźnych CEVów. Setting: pokój oświetlony na czerwono, później żółto, panorama miasta za oknem, obok mnie mój sitter (nazwijmy go K), przed nami telewizor.

T+0:00 - start

Zaczynamy zabawę. Ustawiam sobie w miarę czerwone-delikatnie pomarańczowe oświetlenie. Przez jakieś 20 min nie widzę żadnych wielkich efektów, tłumaczę K liczby zespolone. Przeradza się to w rysowanie funkcji logarytmicznych, zauważanie ciekawych zależności między życiem a liczbą e, ale to nadal bardziej takie świadome myślenie. Po 40 min czuję już delikatne zagubienie, zaczyna robić się nieciekawie.

T+1:00 - początki

  • MDMA (Ecstasy)

Nazwa Substancji: EKSTAZA

Miejsce spożycia: KLUB


Doświadczenie : WYŻSZA SZKOŁA JAZDY :-P


Ilość : 3 PIGUŁY DOUSTNIE

  • Benzydamina

Nazwa subst. Benzydamina ( Tantum rosa)

Dawka: Okolo 1,5 saszetki

Doswiadzczenie: dotąd tylko mj

Set & Settings: sam, pusta chata

Efekty: tragiczne


ale po kolei....


Pewnego pieknego dzionka wpadl mi do glowy pomysl wrzucenia benzy. OK. skok do apteki, 2 saszetki cipacza i spowrotem:) Z ekstrakcją troche sie męczyłem na początku zmarnowalem jedna torebke i poszedlem dokupic jeszcze 1.Ostatecznie pochłonąłem jakies 1,5 saszetki około godziny 13.


Teraz czas na działanie:

  • Mefedron

Ustawiam kategorię na Mefedron bo ponoć Shot (ze SmartXShopu) na 100% się z niego składa. Jeśli coś pomyliłem - proszę moderację o poprawkę.

Substancja: Shot 300mg [prawdopodobnie mefedron] - jako rozbudowa wątku bo zajebiście mało ludzi o tym pisze na forum..

Set&setting: po pracy, godzina 16:00, chwila na relaks - lekko glodny ale mam dobry dobry humor

Dawkowanie: 3 razy po ~100mg w roznych odstepach + jeszcze raz 3x100mg :)

Personalia: 20 lat, okolo 70kg wagi

randomness