Olsztyn: Zatrzymany z narkotykami w trakcie przystrajania auta lampkami choinkowymi

22-latek tłumaczył, że chciał w ten sposób udekorować swoje auto w związku z okresem świąteczno-noworocznym.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KMP w Olsztynie
rp/tm

Odsłony

1167

Olsztyńscy wywiadowcy podczas patrolowania osiedla Zatorze interweniowali wobec kierowcy audi, który uwagę policjantów przykuł tym, że w środku nocy wieszał w samochodzie lampki choinkowe, które rozbłyskiwały różnokolorowym światłem. 22-latek tłumaczył, że chciał w ten sposób udekorować swoje auto w związku z okresem świąteczno-noworocznym. Zaczął jednak przy tym nerwowo się zachowywać. Okazało się, że miał przy sobie kilka działek amfetaminy.

Wczoraj (30.12.2018) kilka minut przed północą patrol olsztyńskich wywiadowców na osiedlu Zatorze zwrócił uwagę na pojazd, z którego wnętrza wydobywały się różnokolorowe światła. Policjanci postanowili sprawdzić, czy przypadkiem nikt nie potrzebuje pomocy albo nie dochodzi do przestępstwa. Po dotarciu bliżej mundurowi w zaparkowanym audi zastali młodego mężczyznę. Okazało się, że to 22-letni mieszkaniec Olsztyna, który pod osłoną nocy przystrajał swój pojazd poprzez montowanie na podsufitce lampek choinkowych.

W pewnym momencie - w trakcie legitymowania - mężczyzna zaczął wykonywać nerwowe ruchy. Jeden z policjantów zauważył, jak 22-latek chowa coś głęboko do kieszeni swojej bluzy. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że młody mężczyzna chciał ukryć przed policjantami woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Funkcjonariusze zabezpieczyli woreczek z nieznaną substancją, która następnie poddana została badaniu na testerze, który jednoznacznie wskazał, że jest to amfetamina, której posiadanie jest zabronione.

22-latek niestety nie dokończył montowania dodatkowego oświetlenia w swoim pojeździe. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Dziś zostanie przesłuchany i usłyszy zarzut posiadania kilku działek amfetaminy, której posiadanie zagrożone jest karą do trzech lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 9 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

60 lancetek polskich rodzimych :) (psilocybe semilanceata)

spozyte w kanapce z pasta rybna dla zabicia smaku i zapachu, na pusty zoladek.

bylo to w pazdzierniku 2002 i jush troche sie pozapominalo...

mialem isc na spotkanie integracyjne z moja grupa z 1 roku studioow do klubu studenckiego.


teraz wiem ze jedzenie psychodelikoow w otoczeniu ludzi nie jest najlepszym pomyslem...za to zdecydowanie (jeszcze nie wyproobowane w pelni) wskazana jest przyroda i natura...

  • Grzyby halucynogenne
  • Retrospekcja

Z grzybami zacząłem ostrożnie - pierwszy raz w łóżku swoim własnym - spożyłem jedenaście bo właśnie tyle udało mi się uzbierać za pierwszym razem - dobra polska marka grzybków rosnących na bajecznie ulokowanej łące w południowej części naszego państewka. Czekając na wejście zaaplikowałem dousznie dźwięki synchronizujące półkule czerepu. Po pewnym czasie zacząłem odpływać w sen więc nie byłem do końca pewien czy to co dzieje się pod moimi powiekami to sprawka grzybków czy Morfeusza. W każdym razie rakieta zaczęła startować toteż postanowiłem wyskoczyć na ulicę.

  • 2C-I


Mimo ze ostatnio czuje ogromna niechec do TRow, w przypadku research

chemicals postanowilem zrobic wyjatek. Przyjdzie jeszcze czas na

opisanie 5-meo-dmt, tymczasem 2ci:


Dawka: 35-40mg

  • Amfetamina

Środek: Amfetamina + nieplanowane tabletki

Ilość zarzyć: pierwszy (ale nie ostatni raz :-)

Ilość środku: pół grama (o ćwierć za dużo)

Miejscówka: chata kumpelirandomness