Odwiedzili dilera z psem do wykrywania narkotyków. Dragi były wszędzie, nawet pod obrusem na komodz

Bielscy kryminalni zatrzymali 37-latka, który w swoim mieszkaniu przechowywał narkotyki. W kuchni oraz korytarzu mundurowi znaleźli torebki foliowe z amfetaminą i marihuaną. Łącznie mundurowi zabezpieczyli [XD - red. H] ponad 150 gramów narkotyków.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

kryminalki.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

61
Bielscy kryminalni zatrzymali 37-latka, który w swoim mieszkaniu przechowywał narkotyki. W kuchni oraz korytarzu mundurowi znaleźli torebki foliowe z amfetaminą i marihuaną. Łącznie mundurowi zabezpieczyli [XD - red. H] ponad 150 gramów narkotyków. Z zabezpieczonych substancji można było przygotować ponad 150 dilerskich działek. Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu za to do 10 lat pozbawienia wolności. Bielscy kryminalni zatrzymali 37-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Sprawdzając jego mieszkanie funkcjonariusze znaleźli torebki foliowe z białym proszkiem oraz suszem. Torebki ukryte były w różnych miejscach w mieszkaniu, między innymi w lodówce czy pod obrusem na komodzie. W ustaleniu miejsca ich ukrycia pomógł policyjny pies wyszkolony do wykrywania zapachu narkotyków. Mundurowi znaleźli też wagę elektroniczną. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone substancje to ponad 120 gramów amfetaminy oraz 35 gramów marihuany. Z zabezpieczonych substancji można było przygotować ponad 150 dilerskich działek. Bielszczanin został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje do 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia Wieszcza

substancja: ok 0.5g (cholernie suchych niestety) lisci Szalwi

  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

I. Koniec zimy, pierwszy raz w miejscu publicznym. Liczyłam na mocny peak w dobrym towarzystwie. II. Wieczór, wszyscy w domu, trzy dni pod rząd z ciastami, chciałam mocniejszy peak niż wcześniej.

Ten TR będzie zlepkiem dwóch mocnych przeżyć z MJ. Chciałam przedstawić jak marihuana (która często uważana jest za cipeks wśród psychodelików) w postaci oleju potrafi wejść na głowę. Niby niepozorna roślina, a jej oblicza wielu są jeszcze nieznane.

  • Marihuana

To była ostatnia sobota. Zwyczajny ciepły majowy dzień. Przynajmniej tak mi się wydawało. Około 17 wpadła do mnie dziewczyna. Postanowilismy spalić bata.

I tak tez miało być tym razem.

Pech chciał ze brakło nam bletek. Zmuszeni byliśmy więc polecieć ze szkła.

Osobiście nie przepadam za tą metodą ale cóż było robić.


Ubiłem duże działo zwyczajnej lufki. Dawka mniejsza przecież niz w joyu. Przysmażylismy to z myślą o następnej. Nic ztego.


  • 2C-B
  • MDMA
  • Pozytywne przeżycie

Set - dobry nastrój, ekscytacja przemieszana z lekkim niepokojem związanym z tego typu flipem Setting - przepełniony ludźmi klub z muzyką rockowo-klubową, bliscy znajomi, większość czasu spędzona z dziewczyną (trzeźwą)

Hej! To mój pierwszy post tutaj, i zarazem pierwszy raport. Podjąłem decyzję, że opiszę swoje przeżycia z tzw. nexus flipa, czyli połączenia MDMA z 2C-B. Naczytawszy się na reddicie o tej kombinacji stwierdziłem, że pora wreszcie spróbować.

randomness