REKLAMA
Odpowie za podejmowanie pracy pod wpływem narkotyków

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 25-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Odpowie również za wykonywanie pracy pod wpływem narkotyków.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Radio PiK

Odsłony

287

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 25-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Zatrzymany wpadł w pracy. Posiadał przy sobie amfetaminę i tabletki ekstazy. Odpowie również za wykonywanie pracy pod wpływem narkotyków.

Do zatrzymania 25-latka doszło w centrum miasta w Bydgoszczy, gdy wykonywał prace remontowe. Wcześniej kryminalni ustalili, że może posiadać przy sobie zakazane substancje psychoaktywne. Funkcjonariusze zauważyli podejrzewanego w ubraniu roboczym przy ul. Racławickiej. Tam mężczyzna został zatrzymany, policjanci znaleźli przy nim narkotyki.

Jak się okazało, mężczyzna posiadał przy sobie "działkę" amfetaminy. Co więcej, próbował też pozbyć się sakiewki, w której miał kilka woreczków z amfetaminą oraz 40 sztuk tabletek ekstazy. Mężczyzna został dowieziony do komisariatu na bydgoskim Śródmieściu. Badanie narkotesterem wykazało, że znajduje się pod wpływem amfetaminy.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego śledczy przedstawili zatrzymanemu zarzut posiadania zakazanych substancji psychoaktywnych. Ponadto, odpowie też za podejmowanie pracy pod wpływem narkotyków. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Oceń treść:

Brak głosów
randomness