REKLAMA
Nowy sposób na aplikowanie pigułki gwałtu w Londynie?

"Aktor Robert Lindsay zamieścił na Twitterze ostrzeżenie przed grupami używającymi pigułki gwałtu w proszku. Według niego, młoda dziewczyna została w ten sposób zaatakowana przed jednym z londyńskich klubów nocnych, kiedy ktoś dmuchnął w jej twarz niebezpiecznym narkotykiem."

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

londynek.net

Odsłony

219

Aktor Robert Lindsay zamieścił na Twitterze ostrzeżenie przed grupami używającymi pigułki gwałtu w proszku. Według niego, młoda dziewczyna została w ten sposób zaatakowana przed jednym z londyńskich klubów nocnych, kiedy ktoś dmuchnął w jej twarz niebezpiecznym narkotykiem.

"Uwaga! Córka przyjaciół została ostatnio zaczepiona przez 3 mężczyzn przed jednym z klubów. Jeden z nich dmuchnął jej w twarz niezidentyfikowaną substancją. Zszokowana dziewczyna niechcący wciągnęła proszek. Okazało się, że jest to pigułka gwałtu. Koleżanki przyszły jej na pomoc, ale w ciągu sekund straciła przytomność. Teraz nic nie pamięta" - brzmiał wpis.

Dziennikarze serwisu Metro skontaktowali się w tej sprawie z policją metropolitarną.

Rzecznik Met Police stwierdził, że służby nie są w stanie zidentyfikować sprawy ze względu na zbyt małą ilość danych na temat incydentu.

"Pomimo że aktor niewiele pisze o użytej substancji, to okoliczności zdarzenia przypominają wcześniejsze informacje z Europy, gdzie ofiary były narkotyzowane proszkiem znanym pod nazwą devil's breath. Jest on określany jednym z najstraszniejszych narkotyków na świecie” - skomentował "The Mirror".

Oceń treść:

Brak głosów