Nowy ośrodek dla narkomanów

Pierwszy w woj. świętokrzyskim ośrodek terapii dla narkomanów już w styczniu przyjmie pierwszych pacjentów. Wcześniej w Morawicy powstanie oddział detoksykacyjny.

Anonim

Kategorie

Źródło

Radio Plus Kielce

Odsłony

4238

Ośrodek powstaje w miejscowości Luta koło Stąporkowa, będzie w nim 35 miejsc. Budynek po zlikwodowanej szkole przekazałą na ten cel gmina. Pierwszych pacjentów skieruje Poradnia Uzależnień prowadzona przez Stowarzyszenie Nadzieja Rodzinie.

Do tej pory narkomani z woj. świętokrzyskiego nawet do kilku miesięcy czekali na zwolnienie miejsca w ośrodkach w innych regionach.

Jeszcze w tym roku w Morawicy powstanie oddział detoksykacyjny dla narkomanów. Pobyt tam ma być wstępem do długoterminowej terapii w ośrodku. W regionie świętokrzyskim będzie brakować jeszcze tylko hostelu, gdzie wyleczeni narkomani przechodziliby rehabilitację, ucząc się powrotu do życia

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Mefedron
  • Pierwszy raz

Przed zażyciem mocno upojony alkoholem i zupełnie nie nastawiony na taki przebieg sytuacji , jednakże otwarty na nowe doznanie, po wcześniejszym przeanalizowaniu szczegółów technicznych substancji.

Chciałbym się podzielić z wami moim doświadczeniem z Mefedronem które pierwszy raz sprawiło że byłem w stanie jakiego wcześniej nie mógł bym sobie wyobrazić - dodam, że to był mój pierwszy kontakt z Euforyczną substancją.

  • Marihuana
  • MDMA
  • Pierwszy raz

Mieszkanie przyjaciół.

Wprowadzenie:

 

  • Tramadol

by JassMine

  • Efedryna

Od pewnego czasu eksperymentuję z różnymi substancjami narkotykopodobnymi.

Pośród mych działań najbardziej oryginalne (i może nawet śmieszne) było

palenie herbaty, czy liścia laurowego z fifku. Oczywiście do obu

`przysmaków` już na pewno nie powrócę i szczerze nie polecam komukolwiek

tych specyfików.