Northeim: W jednej z firm znaleziono 75 kg kokainy

Pracownicy jednej z firm na terenie Northeimu dokonali niecodziennego odkrycia. W jednym z kontenerów, który został dostarczony z Ameryki Południowej, nie znajdowały się zamówione surowce, a olbrzymia ilość narkotyków. W efekcie cztery osoby zostały aresztowane.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

www.mypolacy.de
Cezary Kawecki
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

30

Pracownicy jednej z firm na terenie Northeimu dokonali niecodziennego odkrycia. W jednym z kontenerów, który został dostarczony z Ameryki Południowej, nie znajdowały się zamówione surowce, a olbrzymia ilość narkotyków. W efekcie cztery osoby zostały aresztowane.

Śledczy z Państwowego Urzędu Kryminalnego (LKA) zabezpieczyli około 75 kilogramów kokainy, które znaleziono w Northeim. Narkotyki znajdowały się w kontenerze sprowadzonym z Ameryki Południowej, który został dostarczony do jednej z firm na terenie miasta. Pracownicy od razu zgłosili fakt nietypowego znaleziska.

Zatrudnieni w rzeczonej firmie zgłosili sprawę w ostatnią środę. Stwierdzili, że w jednym z dostarczonych kontenerów nie znajdował się zamówiony surowiec, który miał być przetwarzany w przedsiębiorstwie, a zamiast niego znaleziono znaczne ilości kokainy. Firma natychmiast zadzwoniła na policję, która następnie zwróciła się do Państwowego Urzędu Kryminalnego.

W porozumieniu z prokuratorem w Getyndze śledczy postanowili następnie przeszukać trzy kontenery, które trafiły do Europy z Dominikany i finalnie dostarczone do firmy z południowej Dolnej Saksonii. Stwierdzono, że współpracowała ona ze śledczymi na każdym etapie śledztwa i nie zatajała żadnych informacji.

Generalnie śledczy skonfiskowali 55 bloków kokainy, z czego wszystkie znajdowały się w jednym kontenerze. W pozostałych dostarczonych pojemnikach nie znaleziono narkotyków. Ich wartość oszacowano na kilka milionów euro. Policja aresztowała już czterech mężczyzn w rejonie Hanoweru za pranie brudnych pieniędzy, handel narkotykami i ludźmi. W 2021 roku doszło do wzrostu liczby zgonów z powodu przedawkowania narkotyków, z czego większość ofiar to osoby młode.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne
  • Katastrofa
  • LSD-25
  • Metamfetamina

Chyba nikt nigdy czegoś takiego nie przeżył.

 

Godzina 16:00

Pojechaliśmy na jakiś stary opuszczony budynek. Każdy wali po szczurze około 100 MXE. Pizda niesamowita czułem się jak ćpuny w filmie. Na początku chciałem się przytulić do każdego kto był.

Godzina 17:00

  • 4-HO-MET
  • Marihuana
  • Metoksetamina
  • Przeżycie mistyczne

rucham psa jak sra

  • MDMA (Ecstasy)

O mnie - 16 lat (reszta zalogi 19-25), 180-pare cm, waga ok 80kg


Substancja - Extasy, 2,5 Rózowej Gwiazdki, MJ


Doswiadczenie - Alcohol, MJ, Amfa, Benzydamina (6x, ale wiecej nigdy, niszczy mózg, SERIO!), Tussipect, Galka


Set & Settings - Na poczatku zjebanie bo mialem nie jechac, ale sie diametralnie poprawilo :)


Zmiany w zyciu - Duze, inne spostrzeganie na swiat, szacunek do muzyki. Niewatpliwie powtórze doswiadczenie (niedlugo)

randomness