Normalizacja Christianii

Parę dni temu duński rząd zadecydował, iż Christiania będzie poddana procesowi normalizacji

Anonim

Kategorie

Źródło

poprostu.pl

Odsłony

2828
Na początku przyszłego tygodnia przez policję zostanie opróżniona Pusher - Street, gdzie odbywa się handel produktami konopi.

W kolejnej fazie akcji jest przewidziana w Christianii obecność od 30 do 50 funkcjonariuszy, których zadanie będzie polegało na niedopuszczeniu do powrotu handlarzy.

Na koniec zaplanowane jest zburzenie domów, które nie spełniają obowiązujących przepisów budowlanych oraz aresztowania mieszkańców.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

q (niezweryfikowany)
:/
bzzz (niezweryfikowany)
duza porazka <br>takie miejsca sa coraz rzadsze nie tylko w Eurpoie ;(
xclude (niezweryfikowany)
ale jaja, niedawno bylem pierwszy raz w kopenhadze, chodzilismy po christianii i podziwialismy :-) nie wiedzialem ze to moj pierwszy i ostatni chyba raz tam :-( to miejsce jest zajebiste i przesiakniete atmosfera wolnosci, nie sadze zeby hipisi dali sie tak latwo... a tak naprawde chodzi chyba o bardzo atrakcyjne grunty w tym miejscu czyli jak zwykle o $$$
xil (niezweryfikowany)
to niech im dadzą inne miejsce zastępcze, gdzie by powstałe nowe wolne miasto <br> <br>chwdPolitykom
Imris (niezweryfikowany)
e to raczej PACYFIKACJA a nIe NORMALIZACJA...
konradino (niezweryfikowany)
zdaze, na pewno zdaze dojechac...
.chudy. (niezweryfikowany)
to niech im dadzą inne miejsce zastępcze, gdzie by powstałe nowe wolne miasto <br> <br>chwdPolitykom
Chewie (niezweryfikowany)
Przeniosą w ine miejsce. Muszą, bo jeszcze nie widzialem tego a mialem w planie :|
fica (niezweryfikowany)
Nie po to tyle o to walczyli, zeby teraz tak o po prostu im to zabrali. Juz raz im sie udalo obronic, teraz tez wygraja. Zbyt duzo ludzi uwielbia Ch., wiec beda walczyc. :-) <br> <br>A poza tym, chcialabym tam kiedys pojechac. :-)
Zajawki z NeuroGroove
  • Ketony
  • Uzależnienie

Kiedyś modliłam się, by go wziąć, a teraz modlę się, by tego nie zrobić..

POCZĄTEK

To było jakoś w styczniu 2017 roku. Pamiętam absurdalnie małe ścieżki brane w długich odstępach czasu i niewyobrażalną moc... Siła do pracy, chęć rozmowy z ludźmi, sensowne wypowiedzi i brak zwały rano. Cud miód! Jakoś po pół roku sorty trafiały mi się coraz gorsze. Tylko łeb bolał i spać się nie dało. Za to zejście to była kilkugodzinna walka z myślami samobójczymi... Na jakiś czas odstawiłam ten specyfik i testowałam inne, ale on się na mnie czaił i czekał aż mu ulegnę.

ŚLEPA FASCYNACJA

  • 4-HO-MET
  • Pozytywne przeżycie

Ciemny pokój, grudniowa noc, ambient z głośników.

 

  • Karbamazepina

Nazwa substancji: karbamazepin (tabletki Tegretol)
Poziom doświadczenia: od trawy, przez amfetaminę (dożylnie), kwasy, grzyby, po heroinę (dożylnie), kokainę, crack. Cała masa prochów (z okazji odwyków, detoksów, leczenia) m.in. ogromne ilości clonów, relanium, xanaxów, sulpirydu, imovanu, hydroksyzyny, thioridazinu, promazyny (dożylne "setki"), amizepinów, tramali i wiele innych których nie sposób spamiętać.
Dawka, metoda zażycia: dawki nie pamiętam, coś około 25-30 sztuk, doustnie :P

  • LSD-25
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Cały dzień w pozytywnym nastroju, przed zażyciem swoisty ''lęk przed nieznanym'', dreszczyk emocji. Generalnie nie oczekiwałem zbyt wiele, ale ostatecznie bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Towarzystwo w trakcie tripu, to dwóch dobrych znajomych zażywających razem ze mną, oraz jeden zaufany kolega ''z zewnątrz'' który był w 100% trzeźwy. Miejsca w których przebywałem były mi od wielu lat znane, to rodzinne miasto w którym dorastałem i tereny które znam jak własną kieszeń.

Słowem wstępu zaznaczę, iż raport ten został przekopiowany z mojego posta na hyperealu, na życzenie użytkownika ''Trydzyk''(Pozdrawiam, dzięki za docenienie) Wstawiam go tutaj, ja jestem jego osobistym autorem...Więc nie ma mowy o plagiacie :D