Nevada: zatwierdzili plan pozwalający osobom skazanym za marihuanę zostać funkcjonariuszem.

Urzędnicy stanu Nevada oficjalnie przyjęli propozycję zmiany standardów zatrudniania funkcjonariuszy policji, aby umożliwić kandydatom do pracy, którzy wcześniej zostali zdyskwalifikowani za niektóre przestępstwa związane z marihuaną, kwalifikowanie się na stanowiska organów ścigania.

deadmau5

Kategorie

Źródło

Kyle Jaeger
marijuanamoment.net/
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie Fakty Konopne! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

24

Po przeprowadzeniu publicznego przesłuchania w sprawie reformy w październiku, stanowa Komisja ds. Standardów i Szkolenia Oficerów Pokoju (POST) zagłosowała za zatwierdzeniem zmiany, zmieniając przepisy dotyczące zatrudniania, które obecnie uniemożliwiają osobie zostanie oficerem pokoju, jeśli została skazana za przestępstwo związane z nielegalnym używaniem, sprzedażą lub posiadaniem substancji kontrolowanej.

Nowe informacje mówią, że ograniczenie nie ma zastosowania "do osoby, która została skazana za przestępstwo związane z nielegalnym używaniem, sprzedażą lub posiadaniem marihuany, jeśli przestępstwo nie jest niezgodne z prawem w momencie, gdy osoba ta składa wniosek o certyfikację jako funkcjonariusz policji".

Z ciekawszych:

Komisja stwierdziła, że zmiana rozszerzy pulę kwalifikujących się kandydatów na stanowiska organów ścigania i "pomoże agencjom w obsadzaniu bardzo potrzebnych stanowisk". Według komisji, reforma nie będzie miała żadnych negatywnych skutków, ani dodatkowych kosztów dla organów regulacyjnych. Zatwierdzenie zmiany, która została po raz pierwszy zaproponowana w maju, nie oznacza, że funkcjonariusze mogą używać marihuany po zatrudnieniu, ale stanowi znaczącą zmianę polityki, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że obecne zasady są napisane w sposób, który wyraźnie podkreśla politykę braku tolerancji dla marihuany.

"Podobnie jak w przypadku każdego narkotyku psychoaktywnego, POST zdecydowanie uważa, że w zawodzie policjanta nie ma miejsca na używanie marihuany" - czytamy w aktualnym podręczniku administracyjnym agencji. "POST zdecydowanie zachęca organy ścigania w całym stanie do przyjęcia [sic] polityki zakazującej rekreacyjnego lub medycznego używania marihuany na służbie lub poza nią". Posunięto się nawet do stwierdzenia, że osoby, które posiadają jedynie wydaną przez stan kartę pacjenta medycznej marihuany, "nie mogą uczestniczyć w kursach POST, w tym w Akademii Szkolenia Podstawowego". Nie jest jasne, czy komisja utrzyma taki język w świetle przyjętej reformy regulacyjnej.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia Wieszcza

Wiek: wtedy 17 Waga: ok 60kg

Doświadczenie (wtedy): Alkohol, Marihuana, Haszysz

Substancja: suszone liście Salvii Divinorum, kilka lufek

Set & Settings: było to kiedy Boska Szałwia była jeszcze legalna i 4 takie roślinki rosły na balkonie u mojego kolegi, nazwijmy go Paweł. Było letnie popołudnie, dobry nastrój, jak zawsze gdy tripuje z Pawłem.

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Stęskniłam się za deksem po półtorarocznej przerwie, więc nastawienie bardzo pozytywne. Settin sprzyjający.

O godzinie 13 zaczęłam zarzucać 30 tabsów kaszlodynu, po 5 tabletek w 5 minutowych odstępach czasu. Mimo tego, że raczę się Aco od lat, to połykanie tabletek nadal jest dla mnie bardzo nieprzyjemne i ledwo to znoszę... Ale czego się nie robi dla wyższych celów. :)

  • Grzyby halucynogenne


Ave

  • MDMA (Ecstasy)
  • Pozytywne przeżycie

Był to drugi raz kiedy wziołem z znajomymi to bardzo ciekawą substancje jaką jest MDMA, lecz pierwszy raz nie był aż tak piękny.

Było nas razem 4 osoby: "Ma"(Ja) Waga: 65kg (Mężczyzna) | "Ad" Waga: ok 60kg (Kobieta) | "Hi" Waga: ok 65/70kg (Meżczyzna) | Ka (Meżczyzna) nie brał tej substancji tylko inną. Wszyscy mieliśmy po 17lat, znamy się od 1 klasy podstawowej i wszyscy się bardzo dobrze znamy i lubimy wiec taka ekipa to coś pięknego na tak wspaniałego tripa.

randomness