Narkotykowy gang mundurowych. Produkowali marihuanę

Pięciu czynnych funkcjonariuszy z Mazowsza ma odpowiedzieć za produkcję marihuany. Jak dowiedział się reporter RMF FM, zostali zatrzymani przez Biuro Spraw Wewnętrznych Policji w związku z likwidacją plantacji konopi.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

rmf24.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów. Pozdrawiamy!

Odsłony

81

Pięciu czynnych funkcjonariuszy z Mazowsza ma odpowiedzieć za produkcję marihuany. Jak dowiedział się reporter RMF FM, zostali zatrzymani przez Biuro Spraw Wewnętrznych Policji w związku z likwidacją plantacji konopi.

Z informacji reportera RMF FM wynika, że w ręce BSW wpadło trzech policjantów, jeden żołnierz zawodowy i zawodowy strażak. To funkcjonariusze z Makowa Mazowieckiego i Przasnysza. 

Śledztwo w ich sprawie prowadzi ostrołęcka prokuratura okręgowa. Wszyscy usłyszeli już zarzuty nielegalnej uprawy marihuany, a także przekroczenia uprawnień w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Prokuratura zawiesiła też funkcjonariuszy w czynnościach. 

Jak nieoficjalnie ustalił reporter RMF FM, zatrzymani prowadzili w Makowie plantację konopi. 

Badane jest, czy sprzedawali wyhodowane narkotyki. Sprawa owiana jest jednak tajemnicą. Okazuje się, że akcja BSW miała miejsce pod koniec października, a policja do tej pory nie pochwaliła się tym sukcesem.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Grzyby Psylocybinowe

Set: dobre nastawienie, spokój, poza bólem zęba Setting: wynajęty domek z przyjaciółmi, wszyscy się bardzo dobrze znali i większość miała już grzyby za sobą

Kilka lat temu z kumplami stwierdziliśmy, że robimy weekendowy trip do Holandii z okazji urodzin zamiast prezentów. Kwestię palenia pomijam, bo łatwo sobie wyobrazić po co się tam jedzie bez kobiet i dzieci. Jeden z kumpli miał rozeznanie w tamtejszych coffee shopach i w jednym udało nam się dorwać grzyby. Oczywiście przed wzięciem zluzowaliśmy nieco z paleniem. Część z nas była psychodelikowymi świeżakami, w tym ja.

  • Bad trip
  • Benzydamina

Pomimo iż kilka tripów z benzydaminą było za mną, doskonale wiedziałem, co cipacz robi z mózgu, za sprawą tego, że nigdzie dxm nie mogłem dorwać, zakupiłem 4 paczki tantum rosa, ekstrakcja wyszła bardzo dobrze, jestem sam w swoim pokoju, nikogo wokół mnie, tylko ja i ciemność, kto miał schizy na benzie wie dobrze, że to nie za dobre miejsce, jednakże... dla mnie idealne, kocham tripy w samotności.

 
Za godzinę zero przyjąłem sobie 19:30, wtedy skończyłem ekstrakcję i postanowiłem władować w siebie do razy 2 gramy benzy.

T+25 minut – mój test na to, czy benza się ładuje to dmuchanie ustami, takie głośnie wydychanie powietrza co minutę, jeżeli dźwięk zacznie być „metaliczny”, mam znak, że benza zaczyna działać, co też nastąpiło po 25 minutach.

a

  • JWH-210
  • Metoksetamina
  • Tripraport

  • Szałwia Wieszcza

substancja: ok 0.5g (cholernie suchych niestety) lisci Szalwi

randomness