Narkotyki w akademiku politechniki opolskiej. Troje studentów w rękach policji

560 tabletek ecstasy oraz 154 gramy metaamfetaminy i MDMA - to narkotyki, jakie znaleźli policjanci w jednym z akademików na terenie kampusu Politechniki Opolskiej. Zatrzymano trzy osoby, w tym jedną kobietę. Grozi im do 10 lat więzienia.

redakcja

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza
Komentarz [H]yperreala: 
Znowu zabrali się za grube ryby.

Odsłony

5733

560 tabletek ecstasy oraz 154 gramy metaamfetaminy i MDMA - to narkotyki, jakie znaleźli policjanci w jednym z akademików na terenie kampusu Politechniki Opolskiej. Zatrzymano trzy osoby, w tym jedną kobietę. Grozi im do 10 lat więzienia.

Akcja miała miejsce w czwartek około godz. 9.30. Policja informuje, że narkotyki znaleziono w jednym z opolskich akademików. Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że chodzi o jeden z obiektów znajdujących się na kampusie politechniki przy ul. Mikołajczyka.

- Śledczy posiadali informację, że w pokojach zajmowanych przez troje młodych osób znajdują się narkotyki. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 25 i 26 lat oraz 23-letnią kobietę - mówi Hubert Adamek z zespołu prasowego komendy wojewódzkiej policji w Opolu.

- W ich pokojach policjanci znaleźli ponad 560 tabletek ekstazy oraz ponad 150 gramów metaamfetaminy oraz MDMA. Śledczy znaleźli również wagi elektroniczne oraz zabezpieczyli inne substancje chemiczne, które zostaną poddane szczegółowym badaniom - informuje Adamek.

25-latkowi przedstawiono już zarzut posiadania niedozwolonych środków odurzających. Zaś najstarszy z zatrzymanych - 26-latek - będzie odpowiadał za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Grozi nawet do 10 lat więzienia.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

1ans6n (niezweryfikowany)
<p>ale z płotek grube mogą wydobyć ;)</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Opole jest w Opolskim a nie Dolnośląskim baranie. a co do tematu pozdrawiamy Kamila</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Po pierwsze Metamfetaminy a nie 'metaamfetaminy'<br>Po drugie MDMA to Esctasy</p><p>Gazeta Wyborcza zna się na rzeczy ^^</p><p>&nbsp;</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne


29 września 2001

  • Amfetamina
  • Heroina
  • Marihuana
  • MDMA (Ecstasy)

by The Mouse Army

  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

(tu zigzagwanderer, zapomniałam hasła i adresu email stworzonego na potrzeby konta, starość nie radość)

Wspomnienia się zacierają, a to jest stosunkowo nowe, więc postaram się je wylać póki jeszcze względnie potrafię. Zdarzenie miało miejsce zaraz po pierwszym dniu tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival (swoją drogą olej konopny na papierosach przed koncertem Chemicznych Braci (raczej jednego brata) z ogromną ulewą i burzą współgrał wspaniale).

  • AM-2201
  • Bad trip
  • Inne

Samopoczucie dobre, wieczór. Chęć odprężenia. Miasto, a później łazienka i wspólny pokój z siostrą.

Witam wszystkich, to mój pierwszy wpis i proszę o wyrozumiałość. Pisze go dla przestrogi przed syntetycznymi kannabinoidami. Z braku mj wziąłem od znajomego trochę czegoś do palenia z syntetykow  (niestety nie wiedział jak się to nazywa). 

randomness