Narkotyki na placu zabaw

Kilkadziesiąt porcji narkotyków znaleźli wrocławscy policjanci przy kobiecie, która bawiła się na placu zabaw ze swoją czteroletnią córeczką Mieszaniec ul. Fabrycznej

syncro

Kategorie

Źródło

Gazeta.pl

Odsłony

1403
Kilkadziesiąt porcji narkotyków znaleźli wrocławscy policjanci przy kobiecie, która bawiła się na placu zabaw ze swoją czteroletnią córeczką Mieszaniec ul. Fabrycznej. zadzwonił na policję, po tym jak na jednym z tamtejszych placów zabaw zobaczył kobietę, która ma prawdopodobnie narkotyki [ktoś coś rozumie? - hyperreal]. Policjanci pojechali na miejsce i okazało się, że 27-letnia wrocławianka rzeczywiście ma przy sobie kilkadziesiąt porcji marihuany i amfetaminy. Podejrzewając, że zajmuje się handlem narkotykami, funkcjonariusze sprawdzili również jej mieszkanie. Tam znaleźli znacznie więcej narkotyków. Łącznie zabezpieczyli u kobiety blisko 1100 porcji amfetaminy i marihuany oraz wagę elektroniczną. Ustalili jej wspólnika. W mieszkaniu 26-latka policjanci znaleźli ponad 400 tabletek ekstazy, około 580 porcji marihuany oraz ponad 30 porcji amfetaminy. Podejrzanym grozi 10 lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

mar1nes (niezweryfikowany)
"zobaczył kobietę, która ma prawdopodobnie narkotyki" kurwa rentgen w oczach miał?
Anonim (niezweryfikowany)
moze nie miala pracy...? a rodzine tak ... lepiej sprzedawac marihuane niz siebie A temu mieszkancowi zycze powodzenia i szczescia bo napewno bedzie musial zlozyc zeznania, policja nie zapewni mu anonimowosc w tej sprawie =) pzdr
el borrrrro (niezweryfikowany)
on ją pewnie znał i chciał poprostu usunąć sobie konkurencję :P
Ervin z gór (niezweryfikowany)
.
Anonim (niezweryfikowany)
Społeczniak pewnie jeszcze szczęśliwy, że zrobił dobry uczynek. Gdybyśmy mieli legalizacje to pewnie nie skończyłby z bagażnik+las tak jak to sie pewnie teraz stanie;] Pozdro
Marcin (niezweryfikowany)
Co jest bardziej szkodliwe, bycie szuja najgorszego formatu - czyli wsypanie matki z dzieckiem, czy zarabianie na ta corke na sprzedazy narkotykow ? "zadzwonił na policję, po tym jak na jednym z tamtejszych placów zabaw zobaczył kobietę, która ma prawdopodobnie narkotyki" - kogo oni chca oszukac ? Niech ojciec dziecka urwie mu łeb, bo policjanci dobrodzieje maja w dupie czy pozostanie anonimowy czy nie, liczy sie wykazywalnosc.
Mushroom (niezweryfikowany)
18 Może jej wypadly podczas zabaw z dzieckiem. Podnoszac dzieciaka, moze jej wypadlo z kurtki :) a akurat zobaczyla to sasiadka i myslala ze taka matka to penwie nie diluje tlyko stanowi zagrozenie dla dzieciaka, że jest pod wplywem "haju" - czy nie wiem co taka babka sobie zinterpretowala. NIe myslac ze pozbawi dziecka matki, zadzownila po pały. Brawo za wzorowe zachowanie. To jedna z moich wersji :)
Anonim (niezweryfikowany)
"Podnoszac dzieciaka, moze jej wypadlo z kurtki :)" kurwa w lipcu? z kurtki?
Anonim (niezweryfikowany)
a moze zobaczył ja na dilu ?
Zajawki z NeuroGroove
 • Ayahuasca
 • DMT
 • Przeżycie mistyczne

3 miesiące temu wziąłem udział, poza granicami Polski, w ceremonialnym przyjęciu świętego wywaru - Ayahuaski. Przygotowania do tego wydarzenia powziąłem jednak już na długi czas przed i jest to element, moim zdaniem, nie do pominięcia w trip reporcie. Jak się potem okazało wszystko to miało mieć znaczenie podczas owego pamiętnego wieczora. Zacząłem przede wszystkim od diety, a zwłaszcza od odstawienia produktów mięsnych już 2 tygodnie przed (to zostało mi do dzisiaj i już się nie zmieni ;).

 • Dekstrometorfan
 • Retrospekcja

Nastawienie zawsze było pozytywne, mój pokój, z dala od ludzi, miejskiej dziczy, pośród cudownej muzyki, drgań wszelkiej maści dźwięków.

Error 404

 • Etanol (alkohol)
 • Inne
 • Marihuana
 • Mefedron

Set & Setting: Klub z muzyka elektroniczna (dubstep, breakbeat, dnb i takie tam), nastrój piątkowy :) głownie stawiałem na dobrą zabawę do samego rana

Możliwie dokładne dawkowanie: 65kg, Mefedron sniff ~600mg (100mg krysztalow ~ ok.30min ~250 puder ~ ok.1,5h ~ 250 puder) , MJ 1g (0,5g i drugie po ~20min [gibony]) , Alkohol: piwko x2, wódka 4 kolejki (ciężko opisać, akurat na alkohol najmniej poświęciłem uwagi), nieznana legalna kapsułka.

 • 25I-NBOMe
 • Tripraport

Nastawienie psychiczne na działanie LSD, czyli jak najbardziej pozytywne pomimo lekkiego 'niewypału', który odpłacił mi się za to wspaniałym tripem.

 

randomness