REKLAMA
Narkotyki? Jakie narkotyki? To był syrop

OLECKO. Policjant z oddziału prewencji w Olecku, który był na służbie pod wpływem amfetaminy najprawdopodobniej pożegna się z pracą. Funkcjonariusz zapewnia, że nie wie, w jaki sposób narkotyki znalazły się w jego krwiobiegu.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Współczesna

Odsłony

5256
„Naćpanego” policjanta przyłapał jego przełożony ponad rok temu. – Zauważył, że policjant dziwnie się zachowuje, zupełnie inaczej niż zazwyczaj – opowiada Ryszard Stemplewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Olecku. – Nie był jednak pewien, co ma wpływ na jego odmienne zachowanie, zadecydował więc o badaniu na zawartość alkoholu i narkotyków we krwi.

Wynik na zawartość alkoholu był negatywny. Na wyniki badań na zawartość narkotyków trzeba było poczekać rok. Dlaczego tak długo?

Na niektóre wyniki badań z Centralnego Laboratorium Kryminalistyki czekamy kilka miesięcy. W tym przypadku trwało to rok – dodaje R. Stemplewski. – Analiza dała wynik jednoznaczny. We krwi funkcjonariusza znajdowała się amfetamina.

Policjant natychmiast został zawieszony. W jego sprawie Prokuratura Rejonowa w Olecku wszczęła postępowanie wyjaśniające. – Istnieje domniemanie, że skoro ktoś narkotyki zażywał, musiał je wcześniej posiadać. A posiadanie środków odurzających jest karane – wyjaśnia rzecznik oleckiej policji. – Postępowanie prokuratury jednak jeszcze się nie zakończyło.

Zawieszony w wykonywaniu obowiązków służbowych policjant zapewnia, że nie wie, w jaki sposób narkotyki znalazły się w jego ciele. Tłumaczył, że był przeziębiony i jedyne, co zażywał tego dnia to syrop przeciwkaszlowy. – Nie jesteśmy w stanie jednoznacznie określić, dlaczego policjant był na służbie pod wpływem amfetaminy – mówi Stemplewski. – Nie oznacza to jednak, że uniknie kary. Najprawdopodobniej zostanie zwolniony ze służby.

Funkcjonariusz, u którego wykryto narkotyki był postrzegany jako przeciętny pracownik komendy w Olecku. Miał już kilkuletnie doświadczenie w służbach prewencyjnych. – Otrzymał nawet od komendanta nagrodę za złapanie podczas patrolu przestępców na gorącym uczynku – mówi Stemplewski. Był to pierwszy przypadek na Mazurach, kiedy policjant na służbie pracował pod wpływem narkotyków. – Bywały przypadki, kiedy funkcjonariusze pracowali pod wpływem alkoholu. Zawsze kończyło się to wydaleniem ze służby w policji. Nigdy jednak wcześniej nie mieliśmy do czynienia z policjantami będącymi pod wpływem narkotyków – dodaje Ryszard Stemplewski.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

kom.Rex (niezweryfikowany)
Istnieje domniemanie, że skoro ktoś narkotyki zażywał, musiał je wcześniej posiadać
vilg (niezweryfikowany)
Istnieje domniemanie, że skoro ktoś narkotyki zażywał, musiał je wcześniej posiadać
Snake (niezweryfikowany)
dobrze tak skurwysynowi..........
Tow.X (niezweryfikowany)
Ciekawe czy testy bezbłędnie odróżniają efedrynę od amfetaminy? Mam co do tego wątpliwości. Myślę, że piesek faktycznie mógł wypić trochę więcej syropku w stylu Tussi i... pozytywny test gotowy :)
ja (niezweryfikowany)
dobrze tak skurwysynowi..........
El Igorro (niezweryfikowany)
Ciekawe czy testy bezbłędnie odróżniają efedrynę od amfetaminy? Mam co do tego wątpliwości. Myślę, że piesek faktycznie mógł wypić trochę więcej syropku w stylu Tussi i... pozytywny test gotowy :)
Ktos tam (niezweryfikowany)
Znam tego pana ;) I napewno bylo to amfetamina ale efedryny tez bym sie spodziewal i to nie nieswiadomie ;)
Tow.X (niezweryfikowany)
&quot;Był to pierwszy przypadek na Mazurach, kiedy policjant na służbie pracował pod wpływem narkotyków. &amp;#8211; Bywały przypadki, kiedy funkcjonariusze pracowali pod wpływem alkoholu. &quot; <br> <br>A alkohol to nie narkotyk?!?!? Paranoja
Anonim (niezweryfikowany)
no efedryna to pochodna amfetaminy wiec bardzo mozliwe ze testy tego nei rozrozniaja
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Środek nocy; własny pokój; sam; chęć osiągnięcia dysocjacji; dobre samopoczucie, wypoczęty pomimo późnej pory; dzień spędzony w całości na prokrastynacji.

Około północy, leniwie oglądając filmiki w internecie, pomyślałem, 'czemu nie?'. Dzień miał się już ku końcowi, nie miałem żadnych planów na następnych kilka dni, a ostatnia paczka acodinu spoglądała na mnie z szuflady już od jakiegoś czasu. Sięgnąłem po nią, skoczyłem do kuchni po wodę i pięć minut później czekałem niecierpliwie na efekty. Niestety ten środek ładuje się dość długo, więc postanowiłem w tym czasie obejrzeć jakiś film. Specjalnie przygotowana na tą okazję luźna komedyjka wprawiała mnie w jeszcze bardziej pozytywny nastrój i odwracała uwagę od oczekiwania.

  • Marihuana
  • Marihuana
  • Tripraport

Dobre nastawienie na spontana

 

        Z powodu ładnej pogody, kilku znajomych organizuje ognisko z kiełbaskami nad rzeką. Piszę do swojego ziomka, żeby wpadał na ośke na grande, pyta się mnie o plany, na co mu odpowiadam, że mam dzisiaj ochote się zgrandzić, wpierdolić do pociągu i pojechać gdzieś w chuj, najchętniej za granice. Jako, że to jest typ lubiący grande na hardcorze to od razu zostaje zachęcony takim planem i mówi, że jak tylko będzie mógł to dołączy do nas na ognisku.  W dalszej części opisu będę nazywał go H.

  • Szałwia Wieszcza

Nazwa substancji: salvia divinorum (szałwia wieszcza) SUSZ

Poziom doświadczenia: lady salvia (drugi raz – wczesniej ekstrakt 5x), lady marijuana – nie jestem w stanie policzyć ile razy, kostka – dużo razy aczkolwiek mniej niż stuff, grzyby psylocybinowe (2 razy), amfetamina (kilka razy), smoke mix relax (zakupilem to wraz z SD jest to mieszanka następujących roślin: passion flower, california poppy, lobelia, damiana, heimia salicifolia)

  • Dekstrometorfan
  • LSD-25
  • Miks

10.07.2008

randomness