REKLAMA
Narkotyk i wciągają

Kościerzyna. Przedstawienie dla szkół

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Bałtycki

Odsłony

1995

Jak groźne i niebezpieczne może być sięganie po różnego rodzaju narkotyki mogli przekonać się uczniowie Zespołu szkół Publicznych nr 3 w Kościerzynie oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kościerzynie. Młodzież miała okazję obejrzeć spektakl "Drzazgi", który został wystawiony na deskach sali im. L. Szopińskiego przez Teatr Zwierciadło z Łodzi. Organizatorem całego przedsięwzięcia był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. - Ten spektakl jest artystycznym protestem przeciwko pladze narkomanii, która zalewa nasz kraj - powiedział Krzysztof Kaczmarek, reżyser oraz autor sztuki. - Chcieliśmy pokazać młodzieży, jaką lawinę wywołuje sięganie po narkotyki, lawinę, której bardzo często nie udaje się powstrzymać.

- Spektakl był bardzo przejmujący - powiedziała Natalia, uczennica I klasy gimnazjum. - Pokazał nam jak katastrofalne dla młodego człowieka mogą być skutki zażywania narkotyków.
(wm)

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Adamek (niezweryfikowany)
A jedynym "pestycydem" na "plagę" narkomanii w naszym kraiku jest lagalize!!!
Pustelnik (niezweryfikowany)
A jedynym "pestycydem" na "plagę" narkomanii w naszym kraiku jest lagalize!!!
wluczykij (niezweryfikowany)
Przedstawienia i ogólnie pojętą "edukacje anty-narkotyczna"popieram w pełni. Samo powiedzenie "nie wolno bo będzie przejebane", powstrzyma tylko te osoby, co raczej po dragi i tak nie sięgną
mi mi :) (niezweryfikowany)
Chuje muje dzikie weze, ja waz wszystkich zapierdole :) <br> <br> <br>mi :)
AT (niezweryfikowany)
Pranie mozgu.
randomness