Narkomanki napadły na niepełnosprawną dziewczynkę

Dwie kobiety w wieku 24 i 26 lat napadły w podzielonogórskim Nietkowie (Lubuskie) na niepełnosprawną dziewczynkę; zabrały jej telefon, portfel i legitymację osoby niepełnosprawnej. Dokonały przestępstwa, bo potrzebowały pieniędzy na heroinę.

Alicja

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2460

Dwie kobiety w wieku 24 i 26 lat napadły w podzielonogórskim Nietkowie (Lubuskie) na niepełnosprawną dziewczynkę; zabrały jej telefon, portfel i legitymację osoby niepełnosprawnej. Dokonały przestępstwa, bo potrzebowały pieniędzy na heroinę.

Akt oskarżenia przeciwko dwóm sprawczyniom trafił do zielonogórskiego sądu - poinformowano w Prokuraturze Okręgowej w Zielonej Górze. Kobietom grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Sprawczynie przyznały się do stawianych im zarzutów

Jak ustalono w czasie postępowania, 24 i 26-latka obserwowały dziewczynkę w autobusie komunikacji podmiejskiej, którym wspólnie jechały z Zielonej Góry. Gdy w Nietkowie dziewczynka wysiadła na przystanku, kobiety zaatakowały ją: szarpały za włosy i groziły pozbawieniem jej życia. Zabrały jej telefon, portfel oraz legitymację.

Ze skradzionymi przedmiotami wróciły do Zielonej Góry, zastawiły je w lombardzie, a za uzyskane pieniądze kupiły 3 działki heroiny.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Gorgoroth (niezweryfikowany)
Za tekie coś posłał bym te Kurwy(sorry) na więcej niż 12 lat , dla swojej przyjemności okradać inwalidę ... Niech teraz je skręca na głodzie :D
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Opowieść o człowieku, który jadł haszysz...i wtedy podjęła , "Tej nocy , panie mój, chciałabym Tobie opowiedzieć

historię którą usłyszałam. Tę i inne o ludziach oszalałych z żądzy których

serca miłość napełniła chorobą. "O nie" powiedział władca " Wolę

posłuchać bajek które uradują moje serce i odpędzą troski". "Z

przyjemnością" odrzekła Szecherezada.


  • Bieluń dziędzierzawa
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • MDMA
  • Tripraport

Przybyliśmy na miejscówkę w której zwykle zaczynały się substancjonalne przygody. Głodni wrażeń, lecz z jakże ograniczonym dostępem do psychodelików, skusiliśmy się na eksperyment - w imię nauki! Bo jakże by inaczej...

"Czerwony jak burak, rozpalony jak piec, suchy jak pieprz, ślepy jak nietoperz, niespokojny jak tygrys w klatce"


Jesień 2006

Set & Setting:

Przybyliśmy na miejscówkę w której zwykle zaczynały się substancjonalne przygody. Głodni wrażeń, lecz z jakże ograniczonym dostępem do psychodelików, skusiliśmy się na eksperyment -  w imię nauki! Bo jakże by inaczej...

  • Ibogaina
  • Pierwszy raz
  • Tabernanthe Iboga

Przygotowałem sie dość dobrze, przez miesiąć oczyszczałem oganizm. Dużo czytałem na temat Ibogi. W dniu Tripa odczuwałem lekki stres przed zażyciem. Brałem w domu z osobą pilnującą. Ciemny pokój, kilka butelek wody i puste wiaderko obok łóżka. Głównym celem było pozbycie sie depresjii i ciągu do alkoholu.

Trip który opisuję był moim pierwszym i miał miejsce 4 lata temu, od tamtej pory mam już za sobą ponad 6 tripów z Ibogą.

 Piszę te słowa żeby przybliżyć po trochu tą substancję ze względu na jej lecznicze/regulujące działanie.Iboga jest bardzo silną substancją i trip może trwać nawet do 36 godzin, jest to bardzo intensywne doświadczenie zarówno dla umysłu jak i ciała.

  • Tramadol

Expirence - Extasy, Marihuana, Speed, Efedryna

Tramal po raz pierwszy !

Byla piatkowa noc ( cos kolo godziny 0:00 ), dzien wczesnie masakrycznie sie spalilem

z kumplem na disco, wiec tego dnia postanowilem grzecznie posiedziec w domu.

Jednak strasznie mi sie nudzilo, zaczalem czytac opowiesci na hyperreal.info.

Przeczytalem kilka opisow tripu po Tramalu, troche mnie to zafascynowalo wiec udalem

sie do kuchni przeszukac domowa apteczke :) Nie znalazlem nic co by sie nadawalo do