Narkogang „dorabiał” na handlu sterydami. Podejrzany ukrył w domu ponad 1 mln zł

Ponad 1,1 mln zł w gotówce znaleźli funkcjonariusze u jednego z 12 gangsterów ujętych podczas operacji CBŚP, Karpackiego Oddziału Straży Granicznej i ABW. Z ustaleń małopolskich „pezetów” wynika, że grupa ta przemyciła i wprowadziła do obrotu setki kilogramów narkotyków. Tym razem uderzono w odłam gangu zajmujący się produkcją i sprzedażą sterydów anabolicznych.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVP.INFO/ Rafał Pasztelański
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

50

Ponad 1,1 mln zł w gotówce znaleźli funkcjonariusze u jednego z 12 gangsterów ujętych podczas operacji CBŚP, Karpackiego Oddziału Straży Granicznej i ABW. Z ustaleń małopolskich „pezetów” wynika, że grupa ta przemyciła i wprowadziła do obrotu setki kilogramów narkotyków. Tym razem uderzono w odłam gangu zajmujący się produkcją i sprzedażą sterydów anabolicznych.

Akcja przeciwko grupie, w skład której wchodzili kibole m.in. z Krakowa, Łodzi i Śląska, była przygotowywana przez kilka tygodni. W operacji wzięli udział funkcjonariusze krakowskiego zarządu CBŚP, Karpackiego Oddziału Straży Granicznej, których wsparła Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Służbom zależało nie tylko na zatrzymaniu kolejnych członków ekipy, rozpracowywanej od ponad dwóch lat, ale także na zlikwidowaniu magazynu, w której trzymano sterydy anaboliczne.

Funkcjonariusze wkroczyli do kilkudziesięciu miejsc na terenie województw łódzkiego oraz dolnośląskiego. Podczas przeszukań znaleziono 42 tys. ampułek z anabolikami (o wartości ok. 4 mln zł), broń palną i 235 sztuk amunicji, pewne ilości amfetaminy, heroiny, kokainy i marihuany.

To niejedyne „łupy” stróżów prawa. Z pewnością bardzo dotkliwą stratą dla członków gangu będą luksusowe zegarki i ponad 1,2 mln zł zabezpieczone u podejrzanych.

Co ciekawe, większą część gotówki, aż 1,1 mln zł, odkryto w domu jednego z członków grupy. Pliki banknotów ukryte były w zwykłej papierowej torbie.

Prokurator małopolskich „pezetów” dokonał ponadto zabezpieczenia majątkowego nieruchomości i samochodów podejrzanych na łączną kwotę ponad 9 mln zł.

Podczas opisanych działań zatrzymano 12 osób w wieku 30-50 lat. W Małopolskim Wydziale Zamiejscowym Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie przedstawiono im zarzuty m.in. produkcji znacznej ilości środków anabolicznych o wartości co najmniej miliona złotych i przemytu znacznych ilości narkotyków. Wszyscy podejrzani, którym grozi do 15 lat więzienia, zostali aresztowani.

Z ustaleń małopolskich „pezetów” wynika, że grupa, do której należeli zatrzymani ostatni przestępcy, działała na terenie Polski i kilku krajów Unii Europejskiej. Śledczy zebrali dowody wskazujące, że gangsterzy przemycili co najmniej 700 kg narkotyków (wycenianych na ok. 14 mln zł) i wprowadzili do obrotu na terenie UE ponad 850 kg narkotyków (o wartości ok. 17 mln zł).

Dotychczas w śledztwie małopolskich „pezetów” zarzuty usłyszały już 82 osoby. A to nie koniec zatrzymań.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • Diazepam
 • Inne
 • Ketony
 • Paroksetyna
 • Uzależnienie

Okres przedświąteczny, który obfitował wcześniej w ekstremalne przeżycia. Mini ciąg w samotności i spokoju w domu

O to jak zamieniłem się w ketonowe zwierzę.

Żółty (Wolny) sort

Dość niedawno moja przygoda z hex-en'em i ogromną ilością benzo skończyła się mega psychozą

Gdy prawie zapomniałem o tej substancji znalazłem ja schowaną. Co zaszkodzi jeszcze raz spróbować? Pamiętając jakie to mocne zaatakowałem małe dawki.

Myślę, taki rzeźnik dopaminy w progowych dawkach pomnożę mi z mega zaległościami na studiach i zdać 7 semestr.

 • Ayahuasca
 • Mimosa tenuiflora
 • Przeżycie mistyczne
 • Ruta stepowa

specjalnie wyszukane miejsce nad Wisłą, pragnienie oczyszczenia, uzdrowienia, wglądu...

Mieszankę ruty i mimozy nazywam roboczo europejską Ayahuaską ponieważ zawiera podobnie jak amazońska Ayahaska - DMT.

Wcześniej wypiłem tą mieszankę na wigilię co między innymi dało mi wizje związane z Jezusem.

Teraz chcę opisać podróż, którą miałem kilka dni temu (noc z 14 na 15 kwietnia 2011).

Postanowiłem, że zdecyduję się na spożycie Aji samotnie w Naturze, tylko jeśli znajdę miejsce, które będę odbierał jako bezpieczne i wspierające. Wybrałem się na wędrówkę z plecakiem nad Wisłę w okolicy Konstancina.

 • Inne
 • Inne
 • Pozytywne przeżycie

Akademik, czysty przypadek

Opiszę wszystko po krótce bo chyba nie ma się nad czym rozdrabniać, a jest to chyba jedyny TR jaki znalazłem który opisuje to co brałem - własną sperme z cukrem Wiem, że to głupio brzmi, też tak zareagowałem gdy mój kumpel robiący regularnie na labie uczący się na UW nie powiedział mi o tym, że cukier zjedzony przed w dużych ilościach wpływa na zawartość jakiegoś tam hormonu w spermie(nazwy nie pamiętam, jeśli ktoś zna niech napisze) i możesz się praktycznie za nic całkiem miło odurzyć, oczywiście pomijając sam aspekt czynności którą dokonujesz.

 • 2C-I

22:30

Wciągnąłem do nosa około 5mg 2C-I. Dawka mała, ale ten sposób działa 2x silniej niż doustne podanie, a niektórzy są zadziwiająco wrażliwi na 2C-I, więc wolałem nie ryzykować z całymi 20mg doustnie.


Po około 5 minutach nos zaczął strasznie piec. To zupełnie coś innego niż przy podaniu doustnym, fenetyloaminy nie są chyba przeznaczone do takiej absorbcji.

22:45

randomness