Narko-wpadka

Wielka wpadka polskich handlarzy amfetaminy. We wspólnej akcji niemieckiej policji i funkcjonariuszy z Centralnego Biura Śledczego udało się przechwycić 64 kilogramy narkotyku.

Anonim

Kategorie

Źródło

Radio ZET

Odsłony

3339

Dzięki zastosowaniu tak zwanej przesyłki kontrolowanej zatrzymanych zostało czterech przestępców, którzy organizowali przerzut do Europy Zachodniej – mówi Radiu ZET Zbigniew Matwiej z Komendy Głównej Policji.

Zatrzymani to Marek Ł., Marcin B., Roman G. i Bogusław G., którzy od kilku miesięcy obserwowani byli przez policję niemiecką i polską. Przestępcy szykowali większy transport do Europy Zachodniej w związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym.

Policjanci zastosowali przesyłkę kontrolowaną, by ustalić osoby, które pośredniczą w handlu narkotykami oraz by wskazać końcowych odbiorców.

Gdyby amfetamina trafiła na rynek, handlarze mogliby zarobić co najmniej kilkanaście milionów euro. Jak mówi Radiu ZET Zbigniew Matwiej z KGP, pieniądze tak zdobyte inwestowane są później w rynek rozrywki, broń i materiały wybuchowe.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

El Igorro (niezweryfikowany)
Zawsze mnie rozwalają wyliczenia naszych wspaniałych stróżów prawa. "Co najmniej kilkanaście milionów euro"!!! Jezu, ile ci biedni Niemcy muszą bulić naszym za gram???
grv (niezweryfikowany)
64 kg speeda <br>1g = ~~40zl <br>64*1000=64000 [g] <br>64000*40= 2,560,000 [zl] <br> <br>po ile stoi E ? <br>to wam policze ,hehe <br>ale na zl to jakiegos duzego wrazenia nie robi <br> <br>a na E to bedzie 640000 E [e policzylem po 4zl]
Zajawki z NeuroGroove
 • Hydroksyzyna
 • Kodeina
 • Pierwszy raz

Majowa noc w małej wiosce. Pokój z dostępem do balkonu, zmęczony psychicznie i fizycznie po całym dniu. Chęć sprawdzenia działania kodeiny po przeczytaniu odczuć i doświadczeń innych osób, które miały styczność z tą substancją. Bez nadmiernego podekscytowania.

A więc postanowiłem spróbować kodeiny, ponieważ byłem ciekawy, jak na mnie podziała. Po przeczytaniu kilku TRów, w których ludzie w zdecydowanej większości zachwalali tę substancję, dałem się tym opisom skusić. Nabyłem wcześniej dwa opakowania Thiocodinu po 10 tabletek i Spritea, i byłem już praktycznie gotowy. Ważę 80 kg, dlatego stwierdziłem, że dawka 300 mg na początek lepiej na mnie zadziała niż często na pierwszy raz wybierane 150 mg. Przez cały dzień zjadłem tylko lekkie śniadanie i obiad o 14:00, i do 21:00 nic nie jadłem, pijąc tylko wodę.

 • Marihuana
 • Marihuana
 • Retrospekcja

Wieczór. Wracam ze znajomymi z piwka. Przyjemna atmosfera.

Wracając ostatnio z kolegami z miasta przypadkiem spotkaliśmy znajomych. Dawno się nie widzieliśmy to pogadaliśmy i okazało się, że jeden z nich ma zioło. Kolega już dawno miał ochotę zapalić, więc zaczęli nabijać. Ja jakoś nie byłem chętny, no ale wstyd odmówić, wziąłem jednego bucha, potem jeszcze złapałem małego, ale to już sam popiół był. Posiedzieliśmy trochę, pogadaliśmy.

 • Inne
 • Uzależnienie

Zazwyczaj zażywany w domowym zaciszu, aczkolwiek chodzenie w tym stanie sprawiało nie lada przyjemność. Nastawienie praktycznie zawsze pozytywne.

Pouczenie serwisu NeuroGroove: naśladowanie autora poniższego raportu jest skrajnie niebezpieczne i już przy jednorazowym eksperymencie może spowodować toksyczne uszkodzenie wątroby (i śmierć w męczarniach). Dawka 20-25 gramów przyjmowana jest za śmiertelną.

 • Dekstrometorfan
 • Etanol (alkohol)
 • Marihuana
 • Miks

chłodny listopadowy dzień, ulice i środki komunikacji miejskiej Trójmiasta, zimny i niewygodny garaż na jakimś zadupiu, wspaniały humor w związku ze spotkaniem z moimi ulubionymi ćpunkami ;)

To spotkanie planowaliśmy już od dłuższego czasu, w planach przybierało różne formy (mieliśmy różne pomysły na to co ćpać), jednak ostatecznie z braku środków i możliwości stanęło na tym że znowu będziemy truć się dxm. Przed wejściem do pociągu zaopatrzyłem się w przydworcowej aptece w dwie paczki Acodinu, mając też w kieszeni troszkę mj zakupionej dnia poprzedniego.

randomness