Nachlany i naćpany

MSZANA DOLNA. Wyniki po kilkunastu dniach

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Krakowska

Odsłony

3447

Na poniedziałkowej sesji Rady Miasta rajcom Mszany Dolnej uszy wydłużyły sie z ciekawości podczas wystapienia komendanta Marka Szczepańskiego, omawiajacego zagrożenia dla ładu i porzadku w mieście.

- Żeby przekonać radnych, że narkotyki to nie jest tylko problem Warszawy i Krakowa, ale również Mszany Dolnej, komendant posłużył sie przykładem młodego chłopaka, kierujacego samochodem już nie na podwójnym, ale potrójnym gazie - opowiada burmistrz Józef Kowalczyk.

Alkotest wykazał we krwi 23-letniego kierowcy 1,7 promila alkoholu, ale to nie wszystko. Policjantom coś jeszcze nie pasowało i próbke krwi delikwenta wysłali do Zakładu Medycyny Sadowej w Krakowie.

Wyniki przyszły po kilkunastu dniach i okazało sie, że feralnego dnia młody człowiek był równeż pod wpływem narkotyków (pochodne konopii indyjskich) i teraz bedzie odpowiadał podwójnie: za alkohol i za środki odurzajace.

To bodaj pierwszy taki przypadek w powiecie limanowskim, a może i dalej, że policjanci podwójnie skontrolowali szofera. (HSZ)

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

Zdarzyło się to kilka dni temu. Konkretnie trzynastego października, w

mieszkaniu osoby D (chciala zostac anonimowa a jest mi to dosc bliska

osoba). Z pozoru miało to być inicjacyjne grzybienie jej w konkretnej ilości

(40 sztuk). O ironio, chciałem z nią przy tym być wiedząc że mnie grzyby nie

czeszą w sposób znaczący. Nawet dzień

wcześniej wygłaszałem Mancie alias Lwu, że utarta kontroli nad grzybami to

raczej cecha osobowościowa niż coś dotyczące każdego i że mnie nigdy to nie

  • Gałka muszkatołowa

Siedzieliśmy sobie z kumpelą i kumplem i umieraliśmy z nudów. Najpierw wypiliśmy tanie wino ale ze dalej było nudno postanowiliśmy cos wziąść. A ze pod ręką była gałka razem z kumpelą zjadłyśmy całe opakowanie (kupiłysmy startą a ze nie wiedziałysmy jak sie bierze ten narkotyk więc zjadłysmy popijając wodą)


Jest okropna w smaku... omało nie zwymiotowałam... nie da się tego połknąc a woda wiele nie daje.


  • Tramadol

nazwa substancji: jakies tabletki z 10 mg morfiny + tramadol


dawka: 10x10mg + 800-900mg tramalu

  • Grzyby halucynogenne


W sobote z rana udałem się z ekipą z [cenzura] na grzybki, mój łup stanowilo około 17 zibenków normalnej wielkości.Wieczorem przecisnąłem je przez wyciskarkę do czosnku i ugotowałem z grzybową kostką rosolową. Wypiłem niespiesznie.Bania byla średnia, znów sie zapętlałem na pytaniach o sens życia, nie było to przyjemne, ale doła też nie miałem. Co myslicie o jedzeniu

takiej ilości grzybków?