REKLAMA
Nachlany i naćpany

MSZANA DOLNA. Wyniki po kilkunastu dniach

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Krakowska

Odsłony

3441

Na poniedziałkowej sesji Rady Miasta rajcom Mszany Dolnej uszy wydłużyły sie z ciekawości podczas wystapienia komendanta Marka Szczepańskiego, omawiajacego zagrożenia dla ładu i porzadku w mieście.

- Żeby przekonać radnych, że narkotyki to nie jest tylko problem Warszawy i Krakowa, ale również Mszany Dolnej, komendant posłużył sie przykładem młodego chłopaka, kierujacego samochodem już nie na podwójnym, ale potrójnym gazie - opowiada burmistrz Józef Kowalczyk.

Alkotest wykazał we krwi 23-letniego kierowcy 1,7 promila alkoholu, ale to nie wszystko. Policjantom coś jeszcze nie pasowało i próbke krwi delikwenta wysłali do Zakładu Medycyny Sadowej w Krakowie.

Wyniki przyszły po kilkunastu dniach i okazało sie, że feralnego dnia młody człowiek był równeż pod wpływem narkotyków (pochodne konopii indyjskich) i teraz bedzie odpowiadał podwójnie: za alkohol i za środki odurzajace.

To bodaj pierwszy taki przypadek w powiecie limanowskim, a może i dalej, że policjanci podwójnie skontrolowali szofera. (HSZ)

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Marihuana
  • MDMA

luźny, wakacyjny wieczór w moim ukochanym polskim mieście, wszystko pod stuprocentową kontrolą

Kolejna noc pod znakiem chaosu w połączeniach mózgowych. W zasadzie wiedzieliśmy, że tak to wyjdzie, choć cel wycieczki do mojego ulubionego zakątka pozornie był inny; ot, kilka spraw trzeba było pozałatwiać, niemniej okazji na zresetowanie sobie makówek i nastawienie odbiorników na przygotowania do nadchodzącego zapieprzu mogłoby już potem nie być, więc polecieliśmy w otchłań między stare kamienice.

  • 4-HO-MET
  • Marihuana
  • Tripraport

majowy las, ulice Warszawy nocą

12.30, mój pokój – ja i PZ wsypujemy gorzki proszek pod język. PZ pierwszy raz zażywa jakiekolwiek psychodeliki. Po 3 minutach popijamy wodą i udajemy się na peron, by pojechać do innej miejscowości, w której znajduje się wielki las. Już w czasie krótkiej drogi na pociąg PZ zaczyna mieć pierwsze efekty. Twierdzi, że głowa dziwnie go boli. Martwię się, to nieoczekiwane. Mówi, że ledwo idzie. Zastanawiam się, czy nie powinniśmy wrócić, jednak nie zrobiliśmy tego.

  • Dekstrometorfan

nazwa substancji - Dekstrometorfan


dawka - 30 tabletek Acodinu 450mg, ważę 72kg czyli 6,25mg/kg


doświadczenie - mj, alkohol, XTC, kodeina, aviomarin


set & setting - chęć spróbowania czegoś nowego w domowym zaciszu pod opieką żony hehe
Wszystko zaczęło się oczywiście tu na hyperrealu. Po przeczytaniu paru raportów o DXM byłem zaskoczony jak ludzie opisują jazdy w połączeniu z muzyką. Pomyślałem, trzeba spróbować.


  • Chelidonium majus (glistnik jaskółcze ziele)
  • Pierwszy raz

Witam