Na widok policjantów próbował schować narkotyki. Święta spędzi za kratami

Funkcjonariusze zatrzymali 20-letniego mieszkańca Piotrkowa Trybunalskiego, przy którym znaleziono torebki z marihuaną i metaamfetaminą.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVP
M. Janik
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

358

Funkcjonariusze zatrzymali 20-letniego mieszkańca Piotrkowa Trybunalskiego, przy którym znaleziono torebki z marihuaną i metaamfetaminą.

18 grudnia gorzkowiccy mundurowi pełniący służbę na terenie gminy Łęki Szlacheckie, zauważyli zaparkowany samochód marki Daewoo, w środku którego znajdował się dziwnie zachowujący się mężczyzna. Policjanci podjęli decyzję o sprawdzeniu pojazdu.

W czasie przeszukiwania samochodu przez funkcjonariuszy, mężczyzna próbował coś ukryć w saszetce. Była to torebka foliowa z suszem roślinnym, piętnaście tzw. dilerek z jasnożółtym proszkiem oraz dużą ilość pieniędzy. Wstępne badania zabezpieczonych substancji wskazały, że jest to łącznie około 20 gramów marihuany oraz metamfetaminy.

20-letni piotrkowianin trafił do policyjnego aresztu.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci zatrzymali także drugiego z mężczyzn, 17-letniego mieszkańca powiatu piotrkowskiego. Dla młodszego ze sprawców sąd wydał wniosek o dozorze policyjnym.

Obaj usłyszeli już zarzuty posiadania, udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej i wprowadzania do obrotu znacznej ilości środków narkotycznych. Zatrzymanym grozi kara do 12 lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina
  • Tripraport

Mój pokój, nastrój chujowy

Dużo czasu minęło, odkąd ostatnio pisałem. Dużo też się pozmieniało. W tej chwili leże na bombie. Porobiłem się przede wszystkim winem. Czerwonym Fresco, a dokładniej dwoma, właśnie kończę drugą butelkę. Fart, bo było na promocji w Biedronce. Dwa za pół ceny. Tylko głupiec by nie skorzystał. A jednak, jestem głupcem i skorzystałem. Zabawne prawda? 

  • Karbamazepina

  • 3-MMC
  • Pierwszy raz

Nastrój kiepski. Nastawienie co do zabaweczki - bardzo pozytywne. Zero lęku, obaw. Raczej ciekawość.

Szczerze mówiąc opisuję swoje przeżycia poraz pierwszy, ale postaram się Wam odwzorować to, co czułam, jak najlepiej.

Piątek: Tego dnia byłam w kiepskim nastroju, sama nie wiedząc czemu. Chodziłam mocno zdenerwowana i każdy dostawał rykoszetem. Powinno być zupełnie inaczej, gdyż tego dnia szłam z chłopakiem i znajomymi do klubu, żeby trochę się rozerwać i pobawić.

Zaczynajmy..

  • Bad trip
  • LSD-25

Totalny spontan przed zarzuceniem, rozluźniony alkoholem i skrętami.

W lecie podczas mistrzostw świata w piłce nożnej odwiedziłem swoje ulubione miasto. 
Akurat odbywał sie mecz Holendrów z Hiszpanami, wraz z moim kuplem poszliśmy do knajpy do jego znajomych wspólnie obejrzeć mecz. A że na boisku działo się sporo, wlałem w siebie pare litrów piwska.
Po meczu jednak było nam mało więc udaliśmy się zapalić jointa i coś jezscze wypić do mieszkania jednego ze znajomych.
Na miejscu poznałem kilku ludzi, zaczęliśmy dalej pić, palić i od słowa okazało się, że jeden z nich posiada kwasy.