REKLAMA
Na widok policjantów próbował schować narkotyki. Święta spędzi za kratami

Funkcjonariusze zatrzymali 20-letniego mieszkańca Piotrkowa Trybunalskiego, przy którym znaleziono torebki z marihuaną i metaamfetaminą.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVP
M. Janik
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

347

Funkcjonariusze zatrzymali 20-letniego mieszkańca Piotrkowa Trybunalskiego, przy którym znaleziono torebki z marihuaną i metaamfetaminą.

18 grudnia gorzkowiccy mundurowi pełniący służbę na terenie gminy Łęki Szlacheckie, zauważyli zaparkowany samochód marki Daewoo, w środku którego znajdował się dziwnie zachowujący się mężczyzna. Policjanci podjęli decyzję o sprawdzeniu pojazdu.

W czasie przeszukiwania samochodu przez funkcjonariuszy, mężczyzna próbował coś ukryć w saszetce. Była to torebka foliowa z suszem roślinnym, piętnaście tzw. dilerek z jasnożółtym proszkiem oraz dużą ilość pieniędzy. Wstępne badania zabezpieczonych substancji wskazały, że jest to łącznie około 20 gramów marihuany oraz metamfetaminy.

20-letni piotrkowianin trafił do policyjnego aresztu.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci zatrzymali także drugiego z mężczyzn, 17-letniego mieszkańca powiatu piotrkowskiego. Dla młodszego ze sprawców sąd wydał wniosek o dozorze policyjnym.

Obaj usłyszeli już zarzuty posiadania, udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej i wprowadzania do obrotu znacznej ilości środków narkotycznych. Zatrzymanym grozi kara do 12 lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
randomness