Myślał, że kradnie narkotyki. Był w sporym błędzie

Policjanci z Pucka (woj. pomorskie) zatrzymali 19-letniego mieszkańca powiatu radomskiego, który włamał się do automatu z produktami konopnymi, a następnie spacerował środkiem ulicy w Jastrzębiej Górze. Nie zabrał jednak pieniędzy, a produkty z suszu konopnego.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

regiony.tvp.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

58

Policjanci z Pucka (woj. pomorskie) zatrzymali 19-letniego mieszkańca powiatu radomskiego, który włamał się do automatu z produktami konopnymi, a następnie spacerował środkiem ulicy w Jastrzębiej Górze. Nie zabrał jednak pieniędzy, a produkty z suszu konopnego.

Mundurowi otrzymali informację, że w Jastrzębiej Górze został uszkodzony automat z suszem konopnym CBD. Po sprawdzeniu pobliskiego terenu zauważyli mężczyznę, który szedł chwiejnym krokiem środkiem ulicy. Na widok policjantów przyspieszył i zaczął się oddalać, ale szybko został zatrzymany. Funkcjonariusze znaleźli u niego 16 słoiczków z suszem konopnym, 4 opakowania olejków konopnych, 16 pojemników z suszem tzw. "rollsy" oraz jedno opakowanie papierków tzw. "bletek".

Jak ustalono, 19-letni mieszkaniec powiatu radomskiego od kilku miesięcy przebywał w kurorcie pracując w jednej z nadmorskich restauracji i będąc pod wpływem alkoholu, uszkodził automat i zabrał z niego produkty CBD. Nie zdawał sobie chyba sprawy, że w tego typu urządzeniach nie może być sprzedawana marihuana ani żadne jej substytuty. Kupić w nich można produkty z konopi siewnych, susze, olejki z nasion. Mimo reklam przedstawiających liście konopi, nie są to jednak produkty narkotyczne czy nawet pochodne marihuany. Zawierają one CBD, czyli organiczny związek chemiczny z grupy kannabinoidów, ale w odróżnieniu od THC nie ma on działania psychoaktywnego.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

A wiec tak na wstepie powiem, ze mam 14 lat, waga 47.5kg, wzrost niewazny, rozmiar stopy chyba tez :).


Doswiadczenie mam bardzo niewielkie: etanol malo(nie licze), Aviomarin 1x, Tussipect 4x, DXM 10x. Od razu chce wspomniec, ze wszelkie substancje szczegolnie mocno na mnie dzialaja. Mam rowniez strach przed wiekszymi dawkami jak 375mg, na takiej dawce zaliczylem ostrego bad tripa i jakos boje sie dojsc/przekroczyc tego progu, moze kiedys... Ogolnie jak biore DXM to w malych dawkach, nie lubie zbytniego szprycowania sie, poki co dbam o swoje zdrowie.

  • 2C-B

2C-B występuje w postaci pigułek przyjmowanych doustnie. Należy do grupy fenyloetyloamin.Jak i z wieloma innymi substancjami psychedelicznymi opisane niżej efekty nie są takie same dla wszystkich, są badzo indywidualne i bazują na opisach osób, które brały środek, tak więc nie należy się nimi sugerować, że tak będzie na pewno. Może być zupełnie inaczej.

  • Grzyby Psylocybinowe
  • Przeżycie mistyczne

Substancja: Psilocybe cubensis odmiana ecuadorian 

Dawka:3,5 g suche, niemielone, popite sokiem porzeczkowym.

  • Dekstrometorfan

Pewnie już opisywałam swój pierwszy raz, ale zginął gdzieś w czeluściach dexeleetu. Było to co prawda kawał czasu temu, ale nadal pamiętam większość.

Waga: 46kg

Dawka: 375mg

S&s:

Pogoda była piękna, niebo niebieskie, wiał przyjemny wiaterek, słowem idealny dzień

na spacerek do apteki. Podekscytowana swoim zakupem, a raczej myślą o wspólnie spędzonym z nim wieczorze, udałam się do domu.