REKLAMA
Młody kierowca z narkotykami w majtkach i w ślinie

Policjanci z Leszna zatrzymali do kontroli drogowej pojazd, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn. Dwaj z nich, w tym kierowca posiadali przy sobie marihuanę. Dodatkowo wstępne badanie 21-letniego kierowcy wykazało w jego ślinie obecność narkotyków.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

naszawielkopolska.pl/KMP Leszno
Krzysztof Wesoły

Odsłony

520

Policjanci z Leszna zatrzymali do kontroli drogowej pojazd, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn. Dwaj z nich, w tym kierowca posiadali przy sobie marihuanę. Dodatkowo wstępne badanie 21-letniego kierowcy wykazało w jego ślinie obecność narkotyków. Grozi mu do 3 lat więzienia. 19 marca br. po godz. 19 w Lesznie na ul. Unii Europejskiej leszczyńscy policjanci zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej samochód marki Audi A3. Pojazdem podróżowało trzech młodych mężczyzn w wieku od 19 do 22 lat. Po otwarciu drzwi, policjanci od razu wyczuli silną woń marihuany. W związku z powyższym mundurowi wezwali osoby znajdujące się wewnątrz samochodu do dobrowolnego wydania zabronionych substancji. Jeden z pasażerów wyjął wówczas z kieszeni spodni woreczek z zawartością kilku gramów marihuany.

Podczas wykonywania dalszych czynności, w tym przeszukania kolejnych osób i samochodu, funkcjonariusze znaleźli w bieliźnie kierowcy niewielką ilość środków odurzających. Wstępne badanie kierowcy na zawartość narkotyków w ślinie wskazało wynik pozytywny. Precyzyjny wynik będzie znany po przeprowadzeniu laboratoryjnej analizy krwi, pod kątem zawartości narkotyków w organizmie.

21-letniemu mieszkańcowi gminy Osieczna, kierowcy Audi zatrzymano prawo jazdy, odpowie za ewentualną jazdę samochodem pod wpływem środków odurzających oraz za posiadania narkotyków, za co grozi mu do 3 lat więzienia. Za posiadania zabronionych środków odurzających odpowie także 19-letni pasażer, mieszkaniec Leszna. Grozi mu do 3 lat więzienia. Źródło: KMP Leszno

Oceń treść:

Average: 10 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • AM-2201
  • Bad trip

Chęć przypalenia MJ na 4 godziny przed wieczornym wyjściem. Lekkie podejrzenia, co do towaru.

Napisałem raport o testach 3-MMC (http://neurogroove.info/trip/3-mmc-pierwsza-wiadoma-przygoda-z-rc). Traktuje to jako moje pierwsze RC, bo to, co zaraz napiszę nie było zamierzonym, celowym, a całkowicie nieświadomym zażyciem. 

  • Benzydamina

Zjedlismy po 20 tabletek Benalginu ok. godz. 21.30 . Kupilismy picie, ciastka i piwo (1 na 2och). Nastepnie udalismy sie do parku szczytnickiego, bo halo jest jak jest ciemno. Troche siedzielismy tab i oczekiwalismy na faze. Jak ja tego nie lubie ! Po ok 20 min. czulem sie lekko otumaniony, ale przeszlo mi po kilku minutach. Po godz. i 15 min balem sie, ze ten lek mnie nie zakreci. Wyszlismy z parku na ulice. Wtedy sie zaczelo! Patrze na kolesia, a z niego ida kleby przezroczystego dymu! Ze mna tak samo.

  • LSD-25

Set & Setting: las / doskonałe samopoczucie, lekka ekscytacja zmieszana ze strachem

Oczekiwania: nie wiem

Substancja: 2x Blue Shiva's

Wiek/waga : 20/80kg

Doświadczenie : Alkohol, Avio, Efedryna, Kodeina, DXM, THC, nikotyna, dragonfly, LSD, LSA, Salvia Divinorum, Psylocybina, 4-HO-MET, 2C-E, DPT

W niecałe 3h przed planowanym wypadem, okazuje sie że nici z tego, przesuwamy na za tydzień. Bardzo dobry test dla mnie samego. Życie tu i teraz, czy życie tym co ma nastąpić? zawiedziony?... już nie, czuję się doskonale.

  • Grzyby halucynogenne
  • Lophophora williamsii (meskalina)
  • Pozytywne przeżycie

Pozytywne wyluzowane nastawienie.

   Miałam styczność z różnymi psychodelikami, ale meskalina była mi nowa. Czytałam „Drzwi percepcji” Huxleya, wspomnienia Witkacego, słyszałam opowieści znajomych, ale nie byłam szczególnie podekscytowana kiedy miałam już w ręce butelkę z miksturą z peyotlu. W życiu próbowałam wielu różnych substancji i powoli zaczęłam odczuwać, że  nie wynoszę już zbyt wielu  nowych doświadczeń z zażywania psychodelików, tak jak to było na początku.

randomness