Młody kierowca z narkotykami w majtkach i w ślinie

Policjanci z Leszna zatrzymali do kontroli drogowej pojazd, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn. Dwaj z nich, w tym kierowca posiadali przy sobie marihuanę. Dodatkowo wstępne badanie 21-letniego kierowcy wykazało w jego ślinie obecność narkotyków.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

naszawielkopolska.pl/KMP Leszno
Krzysztof Wesoły

Odsłony

539

Policjanci z Leszna zatrzymali do kontroli drogowej pojazd, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn. Dwaj z nich, w tym kierowca posiadali przy sobie marihuanę. Dodatkowo wstępne badanie 21-letniego kierowcy wykazało w jego ślinie obecność narkotyków. Grozi mu do 3 lat więzienia. 19 marca br. po godz. 19 w Lesznie na ul. Unii Europejskiej leszczyńscy policjanci zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej samochód marki Audi A3. Pojazdem podróżowało trzech młodych mężczyzn w wieku od 19 do 22 lat. Po otwarciu drzwi, policjanci od razu wyczuli silną woń marihuany. W związku z powyższym mundurowi wezwali osoby znajdujące się wewnątrz samochodu do dobrowolnego wydania zabronionych substancji. Jeden z pasażerów wyjął wówczas z kieszeni spodni woreczek z zawartością kilku gramów marihuany.

Podczas wykonywania dalszych czynności, w tym przeszukania kolejnych osób i samochodu, funkcjonariusze znaleźli w bieliźnie kierowcy niewielką ilość środków odurzających. Wstępne badanie kierowcy na zawartość narkotyków w ślinie wskazało wynik pozytywny. Precyzyjny wynik będzie znany po przeprowadzeniu laboratoryjnej analizy krwi, pod kątem zawartości narkotyków w organizmie.

21-letniemu mieszkańcowi gminy Osieczna, kierowcy Audi zatrzymano prawo jazdy, odpowie za ewentualną jazdę samochodem pod wpływem środków odurzających oraz za posiadania narkotyków, za co grozi mu do 3 lat więzienia. Za posiadania zabronionych środków odurzających odpowie także 19-letni pasażer, mieszkaniec Leszna. Grozi mu do 3 lat więzienia. Źródło: KMP Leszno

Oceń treść:

Average: 9.7 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Fluoksetyna

To była smutna sobota, miałam maksymalnego doła, siedziałam sama w domu. Postanowiłam to jakoś wyleczyć.

  • Szałwia Wieszcza

Hello ,Zmeczony wrocilem do domu i wpadl mi do glowy szalony pomysl.Salvia, zaraz po szkole!

Tym razem mialem zamiar przesadzic, bo zauwazylem ze mniejszeilosci przyjmowane w rownych, dluzszych odstepach czasu daja lepszyefekt. No wiec na poczatku wypalilem 2. lufy. Polozylem sie,zaczalem glebiej oddychac i wsluchalem sie w rytm. Tak, w wewnetrznyrytm, ktory zawsze pojawia sie po szalwi. Takie rytmiczne dudnieniebebnow, polaczone z typem szamanskiego zawodzenia. Bardzo mistycznie:)

  • 2C-P
  • Pozytywne przeżycie

Dobry nastrój, miałem nadzieję na dobry, kolorowy trip. Wolny dom, brak obowiązków.

*Jakość tego 2C-P mogła nie być najlepsza. Mam zastrzeżenia co do jakości, w dodatku przechowywałem je jakieś 3 tygodnie w dosyć ciepłym miejscu.

Godziny rzecz jasna podane są w przybliżeniu. Godzina zero - 16:00.

+00:00: Wypijam 16mg 2C-P mieszając z Coca-Colą, żeby zagłuszyć okropny smak wódki i fenetylaminy.

+00:20: Zaczynają się mdłości i ból brzucha. Siadam przed komputerem i staram się nie zwracać na to uwagi.

+00:40: Substancja zaczyna działać. Zaczyna się robić dziwnie, bodyload zdaję się ustępować.

  • Artemisia absinthium (absynt, piołun)

ABSYNT - Czar zielonego trunku

JAKOB HEIN, Die Welt