Młodociany narkoman ???

Policjanci dostali premie !

Anonim

Kategorie

Źródło

?

Odsłony

3472

Łuków. 23 listopada wieczorem w trakcie legitymowania 16-letniego Daniela W. z Łukowa, policjanci znaleźli przy nim woreczek marihuany. Wszczęto postępowanie mające ustalić źródło pochodzenia narkotyku.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

roxSmok (niezweryfikowany)

naprawde imponujące; <br>powinni wybudować tym jakże pracowitym żetelnym i sumiennym pracownikom policji wielki pomnik; a ten woreczek smiercionosnej marihuany powinni spalić w labolatorum kryminalistycznym aby to dało nauczę innym którzy łamią prawo.
MARIAN HUANA (niezweryfikowany)

Pierdolone psy huj wam w dupe odpierdolcie sie wkońcu od palacz trawy . <br>Tyle bym tym HUJĄ powiedział <br>a więc promujcie me słowa <br>HWDP niech żyje THC
roxSmok (niezweryfikowany)

naprawde imponujące; <br>powinni wybudować tym jakże pracowitym żetelnym i sumiennym pracownikom policji wielki pomnik; a ten woreczek smiercionosnej marihuany powinni spalić w labolatorum kryminalistycznym aby to dało nauczę innym którzy łamią prawo.
Spikee_P (niezweryfikowany)

A niech zdycha w celi do końca swych dni, nie potrzeba nam takich jednostek w społeczeństwie !!! =P, PARANOJA =)
Cor Kalom (niezweryfikowany)

I znowu nasza dzielna policja uratowała młodzieńca przed straszliwym losem narkomana na dworcu:/:/:/Boże drogi, jaki ten kraj jest popierdolony
Zoltan (niezweryfikowany)

hymmm.....16 lat mam nadzieje że nie sypnie choć w to wątpie :( <br> <br> <br>propaGANDA
8 (niezweryfikowany)

mlodociany??!ja w jego wieku wpierdalalem juz duzo rzeczy!! haha <br>Wszczęto postępowanie mające ustalić źródło pochodzenia narkotyku. &lt;.... Buhahahe <br> <br> <br>
Grzesiek Sarna (niezweryfikowany)

Mnie też złapali ale nie z jednym workiem tylko z 50 naszczęście pustymi ale z badań wynikło że znajdują się tam śladowe ilości.Teraz czekam na wyrok :))
Hodowca (niezweryfikowany)

Kolo ma 16 lat <br>tyle powinien ogladac swiat zza krat <br>Skoro kto jest taki glupi <br>Niech woreczka juz nie kupi
lol (niezweryfikowany)

qurwa sami debile dodaja tu komenty... behahah 50 woreczkow a ja mam słonia <br>Bajkopisarze :)
k-j (niezweryfikowany)

16 lat, to faktycznie lepiej zeby wyladowal w wiezieniu, niz zeby sie powoli staczal... a tak, to polski program resocjalizacyjny wyprowadzi go na prosta przez jakies 3 lata w pace
Muhamad (niezweryfikowany)

Kolo ma 16 lat <br>tyle powinien ogladac swiat zza krat <br>Skoro kto jest taki glupi <br>Niech woreczka juz nie kupi
Muhamad (niezweryfikowany)

Kolo ma 16 lat <br>tyle powinien ogladac swiat zza krat <br>Skoro kto jest taki glupi <br>Niech woreczka juz nie kupi
JaRuNeK (niezweryfikowany)

typ prze de mną ma racje nie kupujcie baku w folii <br> <br>
dnd (niezweryfikowany)

hwdp <br> <br>
dnd (niezweryfikowany)

typ prze de mną ma racje nie kupujcie baku w folii <br> <br>
pan bartek (niezweryfikowany)

typ prze de mną ma racje nie kupujcie baku w folii <br> <br>
marian huana (niezweryfikowany)

Pierdolone psy huj wam w dupe odpierdolcie sie wkońcu od palacz trawy . <br>Tyle bym tym HUJĄ powiedział <br>a więc promujcie me słowa <br>HWDP niech żyje THC
niewazne (niezweryfikowany)

ja tez mam kilka lat i co bardzo lubie palic trawke jest zajebista i zawsze bede ja palil a paly to paly jebac ich trzeba i zabieraja nam palenie bo sami nie maja i taki ich los
y (niezweryfikowany)

I bardzo dobrze! wyłapać!!
Cor Kalom (niezweryfikowany)

I bardzo dobrze! wyłapać!!
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Doskonałe, dosłownie.

Na potrzeby tego raportu, kolejny raz zwierzę się, bez wchodzenia w szczegóły (ochrona danych osobowych, haha), z tego, jak zawiłe na płaszczyźnie uczuć było moje życie. Ostatnimi czasy przypominało pierdolony Rollercoaster. Szczęście. Nieszczęście. Uniesienie. Zjazd. Radość. Smutek. Czułość. Gniew. Satysfakcja. Żal. Miłość. Rozczarowanie. Euforia! POWSTANIE Z MARTWYCH... Jezus to przy mnie chuj. On wstał z grobu raz. Ja byłem wewnętrznie martwy wielokrotnie. Tak martwy, że kurwa, gdybym się nie bał śmierci, miałbym wyjebane i po prostu... rzucił się z mostu.

  • Kodeina
  • Problemy zdrowotne

W momencie zażywania:Toaleta w Galerii Handlowej. Jak już zaczął się trip:Dom moich dziadków, potem własny dom. Nastawienie dobre, jak zwykle gdy brałem kodeine,po raz drugi 600mg po prostu musiałem zaspokoić głód.

16:00:

Mając przy sobie czterdzieści złoty wychodze z domu, z zamiarem odwiedzenia znanych mi już aptek i zakupienia mojego ulubionego Thiocodinu.
Pierwsza apteka,wchodze i Pani za ladą się pyta:"To co zawsze", ja odpowiadam krótkim "Tak", kłade pieniądze na lade wychodze>.

Dalej prawie taka sama sytuacja.

16:40

Wchodze do tłocznej galerii, ide do kabiny dla niepełnosprawnych ponieważ jest zamykana na klucz i jest jednoosobowa, z blistra wyciągam 10 tabletek Thiocodinu, i wrzucam je do buzi następnie zapijając colą, czynność powtarzam 4 razy.

  • 25C-NBOMe
  • Przeżycie mistyczne

11:00 Spotkałem się z dwoma kumplami na klatce schodowej. Rozwinąłem sreberko z maluteńką szczyptą białego proszku i w miarę możliwości podzieliliśmy substancję na trzy równe części. Zostałem uprzedzony, że znajduje się tam łącznie ok. 3 mg 25-CNBOMe (chociaż proch był przy mnie sypany "na oko" dlatego nie mam żadnej pewności jaka masa została wsypana do sreberka. Przy takich małych jednostkach masy jest to zajebiście trudne do określenia).

  • Grzyby halucynogenne