REKLAMA
Mistrz kick-boxingu podejrzewany o sprzedaż amfetaminy

Zielonogórski sąd aresztował za udział w obrocie znaczną ilością amfetaminy 31-letniego Rafała D., aktualnego Mistrza Polski Strefy Zachodniej w thai kick-boxingu - dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do organów ścigania.

a.

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

979
Zielonogórski sąd aresztował za udział w obrocie znaczną ilością amfetaminy 31-letniego Rafała D., aktualnego Mistrza Polski Strefy Zachodniej w thai kick-boxingu - dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do organów ścigania. Prokuratura zarzuca mężczyźnie sprzedaż amfetaminy o wartości co najmniej 100 tys złotych. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Kazimierz Rubaszewski powiedział, że 31-latek brał udział w obrocie narkotykami wraz z innymi osobami. Kilka z nich już zostało aresztowanych, ale sprawa jest rozwojowa. Centralne Biuro Śledcze prowadzi dalsze działania w celu ustalenia i zatrzymania pozostałych sprawców przestępstwa. Grupa działała od 2004 roku. Rozprowadzała amfetaminę na terenie województwa lubuskiego. Wszystkim sprawcom grożą kary do 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Sloma (niezweryfikowany)
Czak Norris by nie dał się złapać , a ten widać miał kiepski kop z półobrotu i wtopa :)
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MIPT

Podróżnik: 30 lat, 186 cm wzrostu, 85 kg wagi

Doświadczenie: mj, haszysz, boska szałwia, kratom, LSA, Lagochilus inebrians, Kava kava, Lactuca virosa, kanna, palma arekowa i betel, wild dagga, Ilex guayusa, damiana, Indian warrior, męczennica, Escholtzia californica, mieszanki „ziołowe”, Calea, afrykański korzeń snów i inne ubulawu, Nymphaea caerulea, amfetamina, khat, ketony, efedryna, benzylopiperazyna, prozac, alprazolam, bellergot, klorazepan, alkohol, tytoń, 4-ho-mipt, 4-aco-dmt, 4-mmc

  • Dekstrometorfan

nazwa substancji: DXM


poziom doświadczenia użytkownika: DXM pierwszy raz, poza tym feta, XTC, ganja, #, bieluń, Gałka, tussipect, pseudoefedryna.


dawka, metoda zażycia: 30 tab. Acodinu (450 mg DXM) "doustnie" :D


set & setting: ciekawy efektów


efekty (duchowe jak i rekreacyjne): póki nie wstałem z miejsca zajebiste :D


  • Etanol (alkohol)
  • Katastrofa
  • Kodeina

Poniższy tekst to kopia z wątku "Spowiadam się Wam z kodeiny. Przeczytaj nim zarzucisz". Autorem jest użytkownik o nicku Camel.

Umieszczone tu ku przestrodze wszystkim tym, którzy myślą, że w aptece kupują tylko zdrowie...

 

W pogoni za fazą

  • Inne

Rok temu otrzymaliśmy z dziewczyną sadzonkę Turnera diffusa jako prezent do nowego mieszkania . Wiedziałem o afrodyzjakalnym działaniu tego ziółka , ale moja kobieta jest wielką miłośniczką roślin i nie pozwalała mi nawet skubnąć listka z jej zielonego pupilka . Wreszcie kilka tygodni temu przyszedł czas , aby damianę troszeczkę przyciąć , gdyż wyrosła z niej prawie 1,5 metrowa smukła panienka , a przycinanie pomaga w rozkrzewianiu się .