REKLAMA
Mistrz kick-boxingu podejrzewany o sprzedaż amfetaminy

Zielonogórski sąd aresztował za udział w obrocie znaczną ilością amfetaminy 31-letniego Rafała D., aktualnego Mistrza Polski Strefy Zachodniej w thai kick-boxingu - dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do organów ścigania.

a.

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

979
Zielonogórski sąd aresztował za udział w obrocie znaczną ilością amfetaminy 31-letniego Rafała D., aktualnego Mistrza Polski Strefy Zachodniej w thai kick-boxingu - dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do organów ścigania. Prokuratura zarzuca mężczyźnie sprzedaż amfetaminy o wartości co najmniej 100 tys złotych. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Kazimierz Rubaszewski powiedział, że 31-latek brał udział w obrocie narkotykami wraz z innymi osobami. Kilka z nich już zostało aresztowanych, ale sprawa jest rozwojowa. Centralne Biuro Śledcze prowadzi dalsze działania w celu ustalenia i zatrzymania pozostałych sprawców przestępstwa. Grupa działała od 2004 roku. Rozprowadzała amfetaminę na terenie województwa lubuskiego. Wszystkim sprawcom grożą kary do 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Sloma (niezweryfikowany)
Czak Norris by nie dał się złapać , a ten widać miał kiepski kop z półobrotu i wtopa :)
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Popołudnie, idziemy z moją lubą do marketu zrobić zakupy na weekend. Proszę ją odrazu, żeby wstąpiła do apteki i kupiła za mnie Tantum Rosę ze względu na przeznaczenie tej substancji, wole żeby ona ją kupiła. Od tego momentu do końca tripa z częstotliwością mniej więcej raz na 2-3 h otrzymuję jakiś prześmieszny komentarz typu “Nie tędy droga, nie ten otwór” itp. Planuję zarzucić 2 saszetki, ale 3 biorę “na zaś”. Jak się okazało, nie było Tantum Rosa, ale zagraniczny zamiennik “Rosalgin”, bodajże z hiszpanii. Skład identyczny.

  • Alprazolam
  • Dekstrometorfan
  • Kodeina

To mój pierwszy trip-raport, więc proszę o wyrozumiałość :)Set & Setting: miasto, mój dom, dom dziewczyny

Wiek: 17 lat

Doświadczenie: maryśka, benzodiazepiny (prawie wszystkie), leki psychosomatyczne i antydepresyjne, kodeina, morfina, mieszanki ''ziołowe'', efedryna, pseudoefedryna, dxm, kofeina, alkohol, tytoń

Substancje: kodeina, dxm, alprazolam

Dawkowanie: łącznie: ok 300 mg kodeiny, 435 mg dxm, 1 mg alprazolamu (w ciągu całego dnia)


  • Inne

co: 0,5 litra Hills Absynthe na 3 osoby


doswiadczenie: doswiadczony :]


set&setting: nastawienie na popijawe i fajne przezycia

  • Etanol (alkohol)
  • Grzyby halucynogenne
  • Miks

weekend, siedzę sam w domu, perspektywa grania na kompie/siedzenia na necie/oglądania filmów. Ogólny nastrój - dobry. Komfort psychiczny związany z bezpieczeństwem w domu i pewnością bycia samemu.

Siedzę sobie wieczorkiem, gram w Call of Duty, popijam drinkami, żeby sobie umilić czas. Niestety z mj strasznie lipnie było na osiedlu, nie udało mi się niczego pochytać więc - wódka stary przyjaciel. Ok. godz 21, już lekko sfazowany alkoholem, miałem niesamowitą chcicę na palenie. Brak możliwości, ale non stop wracałem do tego myślami. Wtedy też mnie olśniło, że jeden kumpel ma przecież grzyby, podobno te lepsze, czyli cubensisy, a nie nasze polskie łysiczki. Kumpel mnie uprzedzał, że już po połowie tego co kupiłem jest niesamowita bania grzybowa.

randomness