Mieszkańcy Michigan zdecydują, czy zalegalizować marihuanę

W listopadzie bieżącego roku mieszkańcy stanu Michigan zdecydują, czy zalegalizować marihuanę do rekreacyjnego użytku.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

wiadomosci.com

Odsłony

51

W listopadzie bieżącego roku mieszkańcy stanu Michigan zdecydują, czy zalegalizować marihuanę do rekreacyjnego użytku.

Stanowa Board of Canvassers jednogłośnie opowiedziała się w czwartek za poddaniem tej kwestii pod głosowanie. Potwierdziła tym samym, że grupa stojąca za inicjatywą zgromadziła dostateczną liczbę podpisów pod petycją. Potrzebowała 252,523, a uzyskała 277,370.

W razie legalizacji każdy mieszkaniec Michigan, który ukończył 21 lat, będzie mógł posiadać 2,5 uncji marihuany do osobistego użytku. Inicjatywa przewiduje m.in. nałożenie 10-procentowej akcyzy oraz 6-procentowego podatku od sprzedaży marihuany. Szacowany zysk z podatków wyniósłby co najmniej 100 milionów dolarów, a pieniądze byłyby przeznaczane głównie na szkoły i drogi.

W Michigan jest już legalna marihuana medyczna. Wyborcy zalegalizowali już w 2008 roku stosunkiem głosów 63-37 proc. Według danych z 1 marca br. kartę uprawniającą do zakupu medycznej marihuany posiada 277,752 mieszkańców tego stanu.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • N2O (gaz rozweselający)
  • Pierwszy raz

Sam w domu, ciekawy działania.

TR z dedykacją dla machabeus & yojoe którzy napisali „Magiczny świat N2O -Wdech to śmiech!” Po przeczytaniu którego byłem już pewny której używki spróbuję jako kolejnej.
https://neurogroove.info/trip/magiczny-swiat-n2o-wdech-smiech

  • AM-2233
  • Inne
  • Tripraport

Nie eksperymentowałem, z nieoakcyzowanymi narkotykami już od jakichś 40 dni. Tego dnia nie miałem zamiaru również przyjmować nici po za alkoholem. Jednak spotkałem się z MP, który właśnie przyjechał z Anglii. Miał ze sobą ponad gram AM-2233. Jako, że byliśmy jednymi z pierwszych Polaków, którzy próbowali JWH-210, dlaczego nie mielibyśmy zrobić czegoś pożytecznego dla nauki i nie przetestować AM-2233. Takiej okazji nie mogłem przegapić. A tak przy okazji po prostu miałem ochotę się najarać. Na szybko przygotowaliśmy mieszankę zioło, wysuszyliśmy jej część i rozpoczęła się przygoda. W tym momencie muszę zaznaczyć, że jakieś 2 godziny wcześniej wypiłem 1 litr piwa. :)

W spektaklu biorą udział:
AM-2233 - substancja, która lubi ubielać się w foliowe sukienki.
Joda - bardzo dziwaczne bongo, przypominające postać z gwiezdnych wojen.
MP - mój przyjaciel. Dobry człowiek, który pracuje w Anglii i przyjechał na urlop.
GrenBoy - narrator.
RastaBoy - kolega z LO, który dużo jara i prowadzi rozrywkowy tryb życia.
Krzak - właściciel lokalu.

randomness