Mieli heroinę, byli ścigani listem gończym. Wpadli w Świecku

W niedzielę, 15 stycznia w Świecku funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby podróżujące samochodem, w którym ukryta była heroina. Pasażer auta, który okazał do kontroli fałszywy dokument, był ścigany listem gończym.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Gazeta Lubuska
(pik)

Odsłony

426

W niedzielę późnym wieczorem, pełniący służbę we wspólnym patrolu funkcjonariusze Straży Granicznej i policji niemieckiej, na drodze krajowej nr 2 w okolicy Świecka zatrzymali osobowe audi. Podczas szczegółowej kontroli pojazdu funkcjonariusze znaleźli ukryte narkotyki. Badanie przeprowadzone przy użyciu testera potwierdziła, że jest to heroina. Zabezpieczono prawie 30 gram narkotyku wartego blisko 6 tysięcy złotych.

Pasażer audi wylegitymował się podrobionym polskim prawem jazdy. Funkcjonariusze szybko ustalili prawdziwą tożsamość mężczyzny i okazało się, że był on poszukiwany na podstawie listu gończego w celu doprowadzenia do aresztu śledczego lub zakładu karnego.

Strażnicy graniczni zatrzymali kierującą audi 34-letnią kobietę i 42-letniego pasażera. Oboje są obywatelami Polski, mieszkańcami województwa lubuskiego. Zatrzymanym przedstawiono zarzut nielegalnego przewozu narkotyków, a mężczyźnie dodatkowo zarzut posługiwania się fałszywym dokumentem.

Po przedstawieniu zarzutów i zrealizowaniu wstępnych czynności służbowych 34-latka została zwolniona, a wobec pasażera audi na poczet przyszłej kary dokonano zajęcia mienia w wysokości 1000 złotych. Zgodnie z postanowieniem sądu i wystawionym listem gończym, 42-latek zostanie przekazany do najbliższego zakładu karnego.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Oksybutynina

Set & Setting: maj roku 2010, dobry humor, ciekawość przed nieznanym, wolny dom kumpla.

Dawkowanie: we trójke każdy po 35mg oksybutyniny (7 tabsów Ditropanu) oraz 20 acodin'u (później).

Wiek i doświadczenie: 17 lat, alkohol etylowy, dekstrometorfan, thc, benzydamina, dimenhydrynat, mirystycyna, mieszanki ziół (dopy).

Opis trip’u:

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Bardzo dobry humor, przyjaźni ludzie.

Około godz. 11:00 łyknęliśmy z moim chłopakiem (K) po 30 tabletek acodinu. Mieliśmy zamiar zrelaksować się, leżąc, słuchając muzyki i rozmawiając. Jednak po jakichś 40 minutach, akurat wtedy, gdy DXM zaczynało działać, wpadł do nas kumpel (M) – totalnie zakręcony człowiek, etatowy osiedlowy leń, z którym można jednak konie kraść ;). Traf chciał, że akurat dzień wcześniej spróbował on pierwszy raz DXM – 450mg i spodobało mu się. Słyszał opowieści o efektach większych dawek i był ciekaw, ale bał się trochę eksperymentować sam.

  • Dekstrometorfan
  • Tripraport
  • Tytoń

Euforia, entuzjazm, radość, pozytywne oczekiwania, niemal pewność, że wszystko będzie szło po mojej myśli.

                                                                                       "faza taka, jaka powinna być"

  • Dimenhydrynat


Nazwa substancji: Aviomarin, MJ

Wcześniejsze doświadczenia: alko bardzo dużo, THC bardzo dużo, feta kilka razy, extasy kilka razy, gałka muszkatołowa - raz bez żadnych efektów.

Dawka i sposób użycia: 15 tabletek na jeden raz

Set & Settings: W domu z kolegą i bratem. Starsi wracają później.

Oczekiwania: Hallony