REKLAMA
Miecz i stringi za działkę

Seksowne kobiece majtki, biustonosze, sztućce, miecze samurajskie, zdobione noże i topory, a także szlifierki czy wiertarki - takie dary przynosili Sławomirowi P. klienci, gdy nie mieli gotówki na narkotyki.

Anonim

Kategorie

Źródło

Trybuna Śląska

Odsłony

2594

Kilka dni temu mężczyzna, mieszkający na jednym z osiedli w Wodzisławiu Śląskim, został aresztowany na trzy miesiące. Jest podejrzany o handel narkotykami w lokalnych dyskotekach. Policjanci przeszukali jego dwupokojowe mieszkanie i zdębieli.

- Urządził w nim prawdziwy magazyn. Zabezpieczyliśmy ponad 1000 różnego rodzaju przedmiotów. Zamiast gotówki pobierał często "fanty" - wyjaśnia nadkomisarz Ernestyn Bazgier, rzecznik wodzisławskiej policji.

Najbardziej oczywistym podarunkiem był wszelkiego rodzaju sprzęt audio-wideo, dlatego mieszkanie całe zawalone było wieżami, sprzętem kina domowego i magnetofonami. Wśród klientów nie brakowało także majsterkowiczów, bo wśród zabezpieczonych przedmiotów są szlifierki, wiertarki itp.

- Są też dziecięce ubranka, spodenki, stringi, kobiece ubrania, kilka reklamówek budzików, zegarków, mnóstwo telefonów komórkowych, całe mnóstwo pierścionków i innej biżuterii, zastawy stołowe. Wartość zabezpieczonych rzeczy szacujemy na około 50 tysięcy złotych - wylicza nadkomisarz Ernestyn Bazgier.

Narkotykowy diler nigdzie nie pracował, jest żonaty i ma dzieci. Jego aresztowanie jest związane z dużym śledztwem, wymierzonym w handlarzy narkotyków działających na południu naszego województwa. Nadzoruje je Prokuratura Okręgowa w Gliwicach. - W sprawie aresztowano już 20 osób. To nie koniec zatrzymań - kończy nadkomisarz Bazgier.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Set & Setting - jeden z krakowskich akademików, piękna sobota około godziny 13, początek czerwca, skład: ja oraz współlokator, początkujący ćpun,

Wiek i doświadczenie - 21 lat, 68 kg, 184 cm, od 19 roku życia ogromne ilości THC w każdej postaci, do tego amfetamina oraz niemal wszystko co można "legalnie kolekcjonować",

Dawki - na początek 15x15mg acodinu, w sumie 45x15

  • Anadenathera peregrina

Anadenanthera Columbrina

Wstęp


  • 25C-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Nastawienie pozytywne, chęć przeżycia lekkiego tripu w lesie.

 Swoją przygodę z psychodelikami rozpocząłem od NBOMe 25c. Z racji wielu przypadków hospitalizacji po NBOMach oraz tego że jestem bardzo podatny na wszystkie używki postanowiłem zacząć od bardzo małej dawki stopniowo ją zwiększając. Na pierwszy raz w domu zarzuciłem około 1/6 kartonika 1mg. Poczułem wtedy tylko lekkie wyostrzenie i nasycenie kolorów, niewielką euforię i empatię do członków rodziny i zwierząt.

  • Marihuana

ojej pisze juz do was wlasnie teraz podczas tripu na marii:)

robilem sobie dzis baze danych tj. moj projekt i po skonczonej robocie

zasiadlem do czytania neuro-groove.

Przyznam ze smialem sie bardzo z tych opisow szczegolnie

po-lekowych:))))

juz dawno sie tak nie usmialem.........randomness