REKLAMA
Miał być dil, był rozbój

Mężczyzna wdał się w krótką rozmowę z nieznajomymi i w zamian za wskazanie miejsca sprzedaży środków odurzających miał zostać podwieziony taksówką do swojego domu...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KMP w Łodzi

Odsłony

383

Policjanci z II Komisariatu KMP w Łodzi we współpracy z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego KMP w Łodzi zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój na 20-letnim łodzianinie. Stróże prawa odzyskali również skradziony telefon i laptop, należące do pokrzywdzonego.

Jak wynika z relacji pokrzywdzonego, w nocy z 10 na 11 września 2018 roku na ulicy Piotrkowskiej został zaczepiony przez dwóch obcych mężczyzn. Tłumaczyli oni, że pochodzą spoza Łodzi i przyjechali się pobawić. Mężczyzna wdał się w krótką rozmowę z nieznajomymi i w zamian za wskazanie miejsca sprzedaży środków odurzających miał zostać podwieziony taksówką do swojego domu. Ponieważ 20-latek wracał z pracy i w związku z późną porą musiałyby długo czekać na autobus, postanowił skorzystać z tej nietypowej propozycji.

Następnie z nowo poznanymi kolegami podjechał taksówką na łódzkie Bałuty, gdzie jak wyjaśnił ktoś mógł sprzedawać narkotyki. Ponieważ ostatecznie nie doszło do zakupu nielegalnych używek, nowi znajomi postanowili wyładować swoją złość na łodzianinie. W chwili, gdy na miejsce podjechała kolejna taksówka wioząca kolegów przybyszy spoza Łodzi, 20-latek został zaatakowany. Napastnicy pobili go i przeszukali jego torbę. Sprawcy zabrali mu telefon komórkowy, tablet, legitymację szkolną oraz kartę bankomatową. Po tym zdarzeniu sprawcy rozeszli się, a pokrzywdzony powiadomił Policję.

Czynności przeprowadzone przez kryminalnych pozwoliły na szybkie ustalenie amatorów cudzej własności. Dwóch mężczyzn zostało już zatrzymanych i usłyszało zarzuty rozboju. Jak się okazało przestępczy duet pochodzi z Kalisza. Mężczyznom, którzy nie byli uprzednio karani grozi teraz nawet do 12 lat pozbawienia wolności.O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)

Komentarze

Zjebane miasto (niezweryfikowany)
20-latkowi zabrali legitymację szkolną? Zjebany niedojeb, tak by go określił dopalaczowy ćpun.
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

Zacznijmy od tego, że od Psylocybiny to jeszcze nikt nie umarł.....nawet śmiem powiedzieć że są one zdrowe:))) Jeśli ktoś ma dobrze poukładane w głowie i w życiu to grzybki mogą mu jedynie pokazać prawdziwe oblicze i niezwykłą przejrzystość naszego świata i sprawić, że zaczynamy rozumieć rzeczy, które kiedyś były dla nas zagmatwane.
  • Tramadol

nazwa substancji: jakies tabletki z 10 mg morfiny + tramadol


dawka: 10x10mg + 800-900mg tramalu

  • Kodeina
  • Problemy zdrowotne

pozytywne nastawienie,liceum ze znajomymi a następnie samotne doświadczenie w domu

12:00

Wspólnie ze znajomymi po zwolnieniu z kilku ostatnich lekcji zachaczamy o aptekę zaopatrując się w buteleczkę Thiocodinu.Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z kodeiną i z powodu nerwicy lękowej na którą cierpię od przedawkowania speedu mam pewne obawy co do całego doświadczenia.

12:15

  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Szczera chęć przeżycia duchowego oczyszczenia, wkraczająca w nietknięty przez martwą, ludzką rękę fragment pradawnego lasu. Czyż mogło być lepiej? A miało to miejsce, pewnej zagubionej, jakby się wydawało, w granicach czasu i przestrzeni... jedynej świadomej, złotej, polskiej jesieni.

Zawsze, pierwszym problemem nazbyt przewrażliwionego autora, jest rozpoczęcie tekstu w taki sposób, by czytelnik już na samym początku nie drgnął w okrutnym spazmie przedwczesnej krytyki, wciskając gorączkowo przycisk cofania w przeglądarce jedną ręką, drugą zaś, sięgając po swe odłożone zawczasu, konopne pigułki, wytwarzane przez ostatnią hippisowską komunę, gdzieś hen daleko, za nieprzebytymi otchłaniami czasu...

randomness