Mężczyzna miał w aucie 5 tys. porcji amfetaminy

Kierowca auta osobowego zwrócił uwagę policjantów swoją nerwową reakcją na widok radiowozu. Po sprawdzeniu pojazdu okazało się, że jest w nim paczka z amfetaminą, z której można uzyskać 5 tys. porcji handlowych. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

wroclaw.tvp.pl
DANBAR
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

60

Kierowca auta osobowego zwrócił uwagę policjantów swoją nerwową reakcją na widok radiowozu. Po sprawdzeniu pojazdu okazało się, że jest w nim paczka z amfetaminą, z której można uzyskać 5 tys. porcji handlowych. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Młodsza aspirant Aleksandra Pieprzycka z dolnośląskiej policji poinformowała, że policjanci zatrzymali mężczyznę, który przewoził znaczne ilości amfetaminy. Został tymczasowo aresztowany przez sąd na trzy miesiące.

– Na jednej z ulic w Ziębicach policjanci zauważyli samochód osobowy marki opel, którego kierowca na widok radiowozu zaczął wykonywać nerwowe manewry pojazdem. Policjanci postanowili zatrzymać pojazd do kontroli drogowej i sprawdzić powód nerwowego zachowania. Trzydziestotrzyletni mieszkaniec powiatu nyskiego podczas rozmowy z funkcjonariuszami był mocno zdenerwowany, a to spowodowało, że mundurowi postanowili sprawdzić czy w samochodzie nie ma zabronionych substancji – powiedziała policjantka.

Okazało się, że wewnątrz opla znajduje się paczka szczelnie owinięta pomarańczową taśmą, a w środku worek strunowy z zawartością białego proszku. Mężczyzna w pojeździe przewoził blisko 5 tys. porcji handlowych amfetaminy.

– Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie trzydziestotrzylatkowi zarzutów przestępstwa posiadania znacznych ilości narkotyków. Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i wobec mieszkańca powiatu nyskiego zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Mężczyźnie grozi teraz kara nawet do 10 lat więzienia – podsumowała policjantka.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

Substancja: wyekstraktowana benzydamina z Tantum Rosa


Dawka: 4 saszetki


set & setting: molo, cmentarz

  • Etanol (alkohol)
  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Wieczorna, miła atmosfera z dobrym kumplem w jego mieszkaniu. Później doszedł jeszcze jeden osobnik i dziewczyna gospodarza.

Witam wszystkich czytelników w swoim pierwszym trip raporcie. Substancja którą wezmę tutaj na ruszt, jest kodeina i mój pierwszy raz z ową. Bez większych wstępów, zaczynajmy. Swoich towarzyszy określę jako K (kumpel, z którym spotkałem się u niego w domu), G (kumpel, który doszedł do nas po ~godzinie) i D (dziewczyna kumpla, która dołaczyła do nas po około 4 godzinach). Przedział czasowy będę określał standardowo T+X. 

  • Kodeina
  • Problemy zdrowotne

pozytywne nastawienie,liceum ze znajomymi a następnie samotne doświadczenie w domu

12:00

Wspólnie ze znajomymi po zwolnieniu z kilku ostatnich lekcji zachaczamy o aptekę zaopatrując się w buteleczkę Thiocodinu.Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z kodeiną i z powodu nerwicy lękowej na którą cierpię od przedawkowania speedu mam pewne obawy co do całego doświadczenia.

12:15

  • Bromo-DragonFLY
  • Tripraport

Piękny, sierpniowy wieczór i noc w Sztokholmie, w planach zabawa w całonocnej paradzie

Festiwal kultury w Sztokholmie. A skoro kultury, to jesteśmy naćpani naćpani naćpani, podrygujemy podrygujemy podrygujemy w niezmierzonej ciżbie ciżbie ciżbie naćpanych naćpanych naćpanych ludzi, którzy przyjechali do Sztokholmu na festiwal kultury kultury kultury i naćpani naćpani naćpani podrygują z nami w korowodzie w samym centrum Sztokholmu Sztokholmu Sztokholmu, który zmienił się dziś w wielką dyskotekę. Dla nas policja blokuje ruch, dla nas stoją samochody, dla nas gra muzyka, a my tańczymy tańczymy tańczymy.

randomness