REKLAMA
Mel B. o samobójstwie i uzależnieniu od kokainy

Spajsetka przyznaje, że podczas kręcenia odcinków X-Factor często występowała pod wpływem kokainy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

WP Kobieta
Aleksandra Kisiel
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

423

Mel B. w swojej autobiografii "Brutally Honest" (ang." Brutalnie szczera") zdradza nowe fakty na temat najtrudniejszego okresu w swoim życiu. Spajsetka ujawnia kulisy próby samobójczej i przyznaje, że podczas kręcenia odcinków X-Factor często występowała pod wpływem kokainy.

Mel B. przyznała, że wciąganie 5-6 kresek kokainy każdego dnia, gdy pracowała jako jurorka w brytyjskiej edycji X-Factor, pozwoliło jej przetrwać. 2014 rok był wyjątkowo trudny dla Mel B. Wokalistka była wówczas żoną Stephena Belafonte, z którym rozwiodła się w 2017 roku. Małżeństwo nie było udane. Brown oskarżała męża o molestowanie, przemoc, zmuszanie do seksu z innymi kobietami podczas orgii, które Belafonte w sekrecie nagrywał. W swojej biografii "Brutally Honest" Scary Spice pisze, że sięgała po narkotyki rano, w dniu nagrania.

W studio pojawiała się po dwóch dawkach, kolejne brała po zakończeniu programu. Gdy tylko kamery były wyłączane, Mel B natychmiast sięgała po kokainę. Potrafiła zażyć kolejną dawkę dwie minuty po zejściu ze sceny. "Byłam smutną, żałosną osobą. Nie kontrolowałam się. Wciągałam 5 może sześć kresek przed programem i po," czytamy w jej biografii. Jednocześnie artystka twierdzi, że bycie pod wpływem narkotyków nie miało wpływu na jej decyzje jako jurorki w programie i dodaje, że nigdy nie przyjmowała narkotyków w trakcie nagrań. Przyznaje też, że gdy życie zaczęło ją przytłaczać, chciała popełnić samobójstwo. Matka trzech córek połknęła 200 tabletek aspiryny. I to właśnie myśl o dzieciach dała jej siłę, by pojechać do szpitala i walczyć o przetrwanie.

Już na izbie przyjęć zadzwoniła do Simona Cowella. Ten zachował spokój i znalazł dla niej zastępstwo na półfinał programu. Następnego dnia, mimo ryzyka poważnych uszkodzeń wątroby i nerek, Mel B. stanęła przed kamerami i pracowała jako jurorka w finale show. Cheryl Cole, która zasiadała z nią przy sędziowskim stole była zaniepokojona. Brown przekonywała, że "wszystko jest ok."

W swojej biografii gwiazda przyznaje, że po zakończeniu sezonu udała się na terapię odwykową, która pomogła jej stawić czoła problemom i dała odwagę, by wystąpić o rozwód. Walka o dzieci i majątek z byłym mężem toczyła się długo i zakończyła w grudniu 2017 roku.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)

Komentarze

a-coa (niezweryfikowany)
Mając dostęp do kokainy próbuj zabić się aspiryną. xD