Marihuana w prezencie dla siostry (zdjęcia)

21-letni mieszkaniec Gorzowa został zatrzymany tuż przy dworcu kolejowym. Jak się okazało, torba którą miał przy sobie była wypełniona po brzegi suszem z marihuany. Jak tłumaczył – miał to być prezent urodzinowy dla siostry.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

gorzowianin.com

Odsłony

1753

21-letni mieszkaniec Gorzowa został zatrzymany tuż przy dworcu kolejowym. Jak się okazało, torba którą miał przy sobie była wypełniona po brzegi suszem z marihuany. Jak tłumaczył – miał to być prezent urodzinowy dla siostry.

W poniedziałek /30 stycznia/ policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. zaangażowani byli w realizacje obowiązków służbowych. Przed godziną 22.00 w rejonie dworca kolejowego ich uwagę skupił młody mężczyzna, którego zachowanie było podejrzane. Śledczy szybko rozpoznali w nim tego, który już w przeszłości był przez nich zatrzymywany. Nienaturalne zachowanie podróżnego było przyczyną podjęcia przez policjantów dalszych czynności wobec podejrzanie zachowującego się młodego człowieka. Ten posiadał torbę, w której, jak twierdził, znajduje się prezent dla jego siostry. Podczas kontroli bagażu okazało się, że przypuszczenia policjantów okazały się skuteczne, a sprawdzenie uzasadnione. Torba po brzegi wypełniona była suszem marihuany. Mężczyzna posiadał blisko trzy kilogramy tego narkotyku.

21-latek z powiatu gorzowskiego został zatrzymany. Zostały z nim już przeprowadzone czynności procesowe. Rolą policjantów będzie także ustalenie skąd mężczyzna miał takie ilości narkotyków. Ponadto zasadnicze będzie również wyjaśnienie czy już wcześnie młody mężczyzna nie wprowadził tego specyfiku do obrotu. Pytań jest oczywiście więcej ale odpowiedź na nie zostanie udzielona po zakończeniu postępowania, które pod nadzorem Prokuratury Rejonowej wyjaśniać będą śledczy

Z 21-latkiem już wykonano czynności procesowe. Młody mężczyzna usłyszał zarzut związany z posiadaniem znacznych ilości narkotyków i przygotowaniem do wprowadzenia ich do obrotu. W czwartek /2 lutego/ odbyło się posiedzenie areszt owe. Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury i Policji i zdecydował, że 21-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Oceń treść:

Average: 8.7 (13 votes)

Komentarze

pseudonim (niezweryfikowany)
Ciekawe jakie było uzasadnienie postanowienia sądu o 3 miesiącach aresztu.... 1) obawa matactwa / zacierania śladów? No ta, z pewnością 21 latek mógłby majstrować przy zabezpieczonych narkotykach, zastraszyć/zaczarować albo może odurzyć biegłego z policyjnego laboratorium, albo nawet majstrować przy aparaturze laboratoryjnej byle tylko uniemożliwić zbadanie substancji i stwierdzenie, że to na pewno marihuana. Tylko 3 miesiące aresztu mogą go przed tym powstrzymać... a może będzie trzeba dłużej. 2) grożąca surowa kara? - WOW... rzeczywiście stworzył swym występkiem tak poważne zagrożenie dla życia i zdrowia tysięcy osób, które mogłyby kupić i zapalić zioła mniej szkodliwego niż alkohol i papierosy, aż mnie ciarki przeszły na samą myśl o tragedii ich rodzin, kosztach pogrzebów i hospitalizacji tych, którym cudem udałoby się przeżyć, zapewne obciążonych trwałym ciężkim kalectwem i koniecznością całodobowej opieki do końca życia w stanie wegetatywnym Powiedzmy sobie wprost: chciał zarobić kasę poza systemem reglamentacji; niewykluczone, że zaopatrzyć kogoś cierpiącego, a przy okazji innych, którzy gotowi są wbrew woli "większości" zapłacić za mniej szkodliwą formę psychoaktywnej rozrywki niż alkohol... Krzywdy chłopak nikomu nie tym wyrządził ani nie mógł wyrządzić. Brawo prokuratura! Brawo sąd! Brawo sprawiedliwość! Martwi mnie tylko, że postanowienie o areszcie dla 21 latka podpisał absolwent wydziału prawa - człowiek po skończonych studiach, aplikacji i egzaminie sędziowskim. Człowiek o, wydawałoby się, większym zasobie wiedzy i stopniem rozwoju intelektualnego niż przeciętny odbiorca Polsatu i TVP łykający kity PIS i PO, że marihuana to narkotyk i ŻE ZAMYKANIE LUDZI W WIĘZIENIACH PRZYNOSI SPOŁECZEŃSTWU JAKIEKOLWIEK KORZYŚCI W KWESTII NARKOTYKÓW... Głupiutkie państewko
maximumoverload
Takie mamy zesrane prawo. Jak za poniżej pół grama już masz grzywnę czy tam prace społeczne, dyszka to już może być duża ilość czyli hurt, trzy kilo to już chyba zbrodnia. Sanki pewnie dla przykładu, zauważ też, że już był zatrzymywany i nie wiadomo co on tam wcześniej nawywijał. No i słabe tłumaczenie z dupy wzięte, a koleś jebnięty chyba, żeby z trzema kilosami w worku na śmieci po nocy po dworcu się włóczyć. Zapach pewnie w promieniu dziesięciu metrów się rozchodził. A sędzia to automat, który musi rozpatrzeć kilkanaście spraw, bo koleżanka na zwolnieniu. W większości się z tobą zgadzam.
Anonim (niezweryfikowany)
no nie moge, gosciu lata z torba marihuany w nocy po dworcu :D jeszcze jak pilam to chyba nawet na 4 promilach mialam normalniejsze myslenie :D
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Inne
  • Przeżycie mistyczne

Lekki strach, duża ciekawość, duże oczekiwania, duża wiara w siebie i fazę, spokojne otoczenie,

Godzina 9:30- Łykam 11 kapsułek, w których zamknąłem mieszankę imbiru i pieprzu czarnego. Obie te przyprawy mają za zadanie wzmocnić moje doznania. Kumpel (nazwijmy go Kleofas) łyka 10, ponieważ waży troszkę mniej. A przez "troszkę" rozumiem jakieś 10 kilo :) Moja waga to w chwili obecnej 88 kilogramów.

Całość popijamy sokiem z grejpfruta (ułatwia wchłanianie leków) zmieszanym z AAKG (kolejny wzmacniacz faz). Dodajemy do tego po 12 ml syropu Atussin.

  • Inne

To jest. To jest zdanie. To jest ten krótszy przekaz będący wstępem dla tego dłuższego przekazu z drugiej strony innej strony lustra, odczuwanej pesymistycznie jako odbicie w pierwszej stronie takiej samej strony lustra, zorientowanej jako subiektywna, rzeczywistości Redakcji, przez Ciebie, Czytelniku...Niestety, nie jesteśmy w stanie poinformować Cię, po której stronie lustra { Ty } jesteś Naprawdę, bo mamy za krótkie Rączki aby dokonać Aktu Podziału. Pogódź się z tym, albo zrób coś wprost przeciwnego, na przykład zjedz mandarynkę lub wypij mleko względnie przeciwnie wprost.

  • Mieszanki "ziołowe"
  • Pierwszy raz

Duża ilość alkoholu, domek na wsi w ciepły czerwcowy wieczór.

Czerwiec 2016 rok:
Impreza planowana od tygodnia doszła do skutku. Było na niej łącznie 5 osób. Ja ze swoimi trzema dobrymi ziomkami których będę oznaczał C, K i M a do tego dziewczyna kumpla (E) która nie była zbyt mile widziana.

  • 25B-NBOMe
  • Bad trip

Piękne majowe popołudnie.

 

Słowa wstępu są zbędnę, jakieś grubsze rozkminy napiszę w raporcie odnośnie pierwszego razu z psychodelikiem. Ten trip budzi we mnie kontrowersje po dzień dzisiejszy.

 

19:00 Wale z kumplem po 1 kartoniku 25B-NBOMe. Kumpel który ze mna tripuje to K. Razem z nami idą dodatkowe 3 osoby(2 kumpli i koleżanka), maja zamiar pić alkohol i troche palić mj. Siedzimy na polance na obrzerzach miasta. Jeden z "trzeźwych" kolegów przygrywa na gitarce. Jest ogólnie piekny majowy wieczór. Podziwiamy zachód słońca i piękne czerwono-pomarańczowe chmurki.

 

randomness