Marihuana w nocniku

17-letni gdynianin odpowie za posiadanie ponad 130 porcji marihuany.

Anonim

Kategorie

Źródło

Super Express

Odsłony

3053

Grozi mu za to do trzech lat więzienia. Jeśli okaże się, że nastolatek handlował marihuaną, za kratki może trafić nawet na 10 lat.

- Zatrzymanie Tomasza Rz. i zabezpieczenie ponad 130 porcji narkotyku to efekt pracy specjalnej grupy do spraw zwalczania przestępczości narkotykowej - mówi kom. Danuta Wołk-Karaczewaka, rzecznik gdyńskiej policji.

Chłopak wpadł w centrum miasta, w mieszkaniu swojej babci.

Do przeszukania pomieszczeń użyto specjalnie szkolonego psa policyjnego - mówi rzeczniczka.

Wyczulony psi nos wskazał na... nocnik babci. Właśnie tam w foliowych woreczkach ukryte były porcje narkotyku. Kilkadziesiąt woreczków z marihuaną znaleziono też na regale w pokoju.

Chłopak nigdzie nie uczy się, ani nie pracuje, nie był też wcześniej notowany.

podrzucił dzizus.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Kruszyn (niezweryfikowany)
A może babcia po prostu sra maryśką ? Zamknąć babcię za sranie nielegalnym środkiem !! hehehehe <br>Kuźwa nieźła ta babcia jak sra marychą zapakowaną w worki.... Babcia pewnie źre jakieś ziółka popija miksturą i wydala zapakowaną marychę hhyhyhyh. <br>Ja chce mieć taką babcię ! taka babcia to skarb :))
Armageddon (niezweryfikowany)
A może babcia po prostu sra maryśką ? Zamknąć babcię za sranie nielegalnym środkiem !! hehehehe <br>Kuźwa nieźła ta babcia jak sra marychą zapakowaną w worki.... Babcia pewnie źre jakieś ziółka popija miksturą i wydala zapakowaną marychę hhyhyhyh. <br>Ja chce mieć taką babcię ! taka babcia to skarb :))
Shymen (niezweryfikowany)
koles kupowal hurtowo jakies siano a nie ziele - potem wrzucal t odo nocnika babci, czekal az sie towar zakwasi i joz mial z tego konkretny sqnik - babcia na 100% brala fuul-wypas leqf - to tylko wzmacnialo towar :)
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

GrzybySpośród ponad pół miliona znanych roślin, badacze opisali ok. 5000 odmian

grzybów wyróżniających się tym ze świata roślinnego, że są pozbawione chlorofilu.

Z tej liczby ok. 80-90 odmian ma właściwości psychodelityczne i jest spotykane

(oprócz dalekiej północy) na każdej szerokości geograficznej. Z tego w

Europie Środkowej opisano ok. 150 odmian.


  • LSD-25

Pamiętam mojego któregoś_już kwasa [gdyby nie otępiające piguły nie zastanawiałbym się teraz, czy było ich już ponad 15, czy 30 - w każdym razie - było dużo :) ] - czarny kryształ, na którego namówiłem się sam. No i wkręciłem w niego również T. ,która bardziej się bała, niż chciała rzeczywiście spróbować. Pamiętałem jak opowiadała o swoich niektórych bad tripach grzybowych, poza tym ma paranoiczno-histeryczną osobowość i bardzo często sama sobie coś wkręca ;-)

  • 4-HO-MET
  • Pozytywne przeżycie

Trip planowany od jakiegoś czasu. Nastawienie pozytywne, otwartość na nowe doświadczenia. Pierwsza część tripa - podwarszawski las przy ładnej pogodzie, druga część - moje mieszkanie, obecność siostry i mamy, które wiedziały o moim stanie.

Wydaje mi się, że powinnam to napisać w pierwszym raporcie, ale jakoś wtedy nie przyszło mi to do głowy. Dopiero przez ostatni tydzień zaczęłam myśleć o tym, co w jakimś większym czy mniejszym stopniu wpływa na moje oczekiwania wobec psychodelików i interpretację tych moich pierwszych doświadczeń.

  • Etanol (alkohol)
  • Grzyby halucynogenne

S&S - Wbrew pozorom tworzonym przez tytuł, miejscem jest jedno z polskich miast. Rok bodajże 2002, jesienny wieczór, godz. może ok 17..? Występują: Ja,Lv,A,Ls,K.. grupka dobrze znających się ludzi, o pozytywnym nastawieniu, gotowych (czy aby na pewno?)do swojej pierwszej grzybowej podróży :D

Ilość - Każdy zarzucił po 40 sztuk suszonych łysic z nóżkami, waga uczestników mniej więcej podobna, ok 60-70kg., do tego każdy po dwa, trzy, może cztery piwka.

randomness