Marihuana przyczyną zamieszania w Wielkiej Brytanii

W Wielkiej Brytanii osobie przyłapanej na paleniu marihuany nie będzie grozić więzienie. Brytyjski rząd ma jednak pewien kłopot. Zbyt wielu Brytyjczyków myśli bowiem, że marihuana za kilka dni będzie zupełnie legalna

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

4054
Od przyszłego tygodnia w Wielkiej Brytanii osobie przyłapanej na paleniu marihuany nie będzie grozić więzienie. Brytyjski rząd ma jednak pewien kłopot. Zbyt wielu Brytyjczyków myśli bowiem, że marihuana za kilka dni będzie zupełnie legalna.

Zgodnie z nowym prawem posiadanie tego narkotyku nadal pozostanie nielegalne, ale policja nie będzie musiała już aresztować zamroczonych osób. Wystarczy, że skonfiskuje im marihuanę i upomni. Kajdanki pójdą w ruch dopiero wtedy, gdy "towaru" będzie za dużo.

Rząd Toniego Blaira zorientował się dość późno, że Brytyjczycy nie zostali odpowiednio wcześniej poinformowani o zmianach w prawie i dlatego teraz rusza kampania reklamowa, która za cenę miliona funtów wytłumaczy szczegóły całej sprawy.

Opozycja parlamentarna aż kipi. Konserwatyści nie tylko nie zgadzają się z łagodniejszym podejściem do marihuany, ale zapowiadają, że kiedy dojdą do władzy, unieważnią nowelizację.

Obserwatorzy zauważają jednak, że nowe prawo pozwoli policji zająć się narkotykami o wiele bardziej poważnymi jak crack, czy heroina. Dodają także złośliwie, że "ze względu na ich popularność" konserwatystów przy władzy można sobie wyobrazić jedynie w... narkotycznym transie.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

LaSziDo (niezweryfikowany)
no i dobrze niech mysla
sqnk (niezweryfikowany)
ta......... .. ............. .
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina
  • Fentanyl

Set & Setting: Najpierw akademik, następnie park "cytadela".

Wiek: 22

Doświadczenie: DXM, ketamina, kodeina, tramadol, fentanyl, morfina, diazepam, benzydamina, amfetamina, mdma, mefedron, metkatynon, LSD, LSA, 2C-e, grzyby, marihuana

Zupełnie jak z czarnej głębi stanęła przede mną wielka pompka-piątka. Panika. Strach. Nie, uciekam, za dużo. Czy ja tego właściwie chcę? Zostać starym ćpunem z trzęsącymi się rękoma z manią na punkcie podawania sobie wszystkich substancji i.v. cz i.m. Cofam się parę kroków.

  • 4-HO-MET
  • Pozytywne przeżycie

Pokój na piętrze w moim domu. Noc. Rodzice śpią piętro niżej. Ekscytacja na myśl o tripie, połączona z lekką obawą przed pierwszym w życiu podaniu i.v.

T+0 (23:50)
Pomysł wzięcia 4-ho-meta właśnie teraz, wpadł mi do głowy spontanicznie, niecałe pół godziny temu. Siedziałem na gg i pisałem z dwoma kumplami. Miałem zdawać im relację z tripa, który za chwilę się zacznie. Wszystko już było gotowe. Strzykawka z 2 ml roztworu leżała na biurku. Trochę się bałem, bo miało to być moje pierwsze w życiu podanie i.v. Dominowała jednak ekscytacja na myśl o zbliżającej się podróży.

  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz

Wieczór, dom za miastem. Ekipa dobrych znajomych i dwa pitbulle. Wszyscy lekko zmęczeni, ale i zrelaksowani. Jest 02.01.2020, za nami trzy dni iście hippisowskiego imprezowania, w towarzystwie psytrancowej muzyki, amfetaminy i pregabaliny, doprawionych nieznacznie wiadomym ziółkiem wątpliwej legalności.

Bohaterowie historii: ja, dwa pitbulle i trójka dobrych znajomych - Krzysiek (posiadacz ww. pitbulli, doświadczony w ćpaniu, pozostał trzeźwy), Maniek (wspólnie zaliczyliśmy tripa na kwasie, on oprócz tego też jakieś okazyjne psychodeliki), Anka (dziewczyna Krzyśka, równie doświadczona co on, fanka DXM).

Imiona oczywiście zmienione.

 

  • MDPV
  • Metkatynon

Właśnie nabyłem jedną pigułkę speedway'a, dopalacza zawierającego w swoim składzie jako główny składnik najprawdopodobniej MDPV. Zaczynam testy. Jestem już dzisiaj po trzech kotkach więc postanowiłem podejść do sprawy w miarę ostrożnie.

Dawka jaką przyjąłem to mniej więcej 1/3 tej żółto-zielonej pigułki (moim zdaniem ktoś kto kupi to i nie zajrzy na forum, od razu zje całą). Uwielbiam snuff, wciąganie nosem ale tylko w przypadku tabaczki. Nienawidzę za to zatkanego nosa i gorzkich spływów, dlatego też moją działkę wsypałem do szklanki, zalałem odrobiną wody gazowanej i wypiłem.

randomness