Marihuana pozostanie zakazana w prawie federalnym USA

Amerykański rząd nie zgodził się wykreślenie marihuany z listy zakazanych substancji, co utrudnia stosowanie jej jako środka medycznego. Zmianę klasyfikacji marihuany postulowało dwóch gubernatorów stanowych z partii demokratycznej.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

wiadomosci.com
Marek Wałkuski

Odsłony

202

Amerykański rząd nie zgodził się wykreślenie marihuany z listy zakazanych substancji, co utrudnia stosowanie jej jako środka medycznego. Zmianę klasyfikacji marihuany postulowało dwóch gubernatorów stanowych z partii demokratycznej.

Zgodnie z prawem federalnym, marihuana – obok takich narkotyków jak heroina czy LSD – jest sklasyfikowana w grupie środków objętych największymi restrykcjami. Znajdują się w niej substancje posiadające duży potencjał nadużywania przy braku dowiedzionego zastosowania medycznego.

Odrzucając wniosek gubernatorów stanów Waszyngton i Rhode Island, szef federalnej Agencji Antynarkotykowej (Drug Enforcement Administration) Chuck Rosenberg oświadczył, że jak dotąd nie ma naukowych podstaw do uznania marihuany za skuteczny środek medyczny.

Decyzja ta oznacza, że prawo federalne pozostaje w sprzeczności z prawem 25 amerykańskich stanów, które w różnym zakresie zalegalizowały medyczne użycie marihuany. Najczęściej jest ona stosowana do uśmierzania chronicznego bólu oraz ataków padaczki. Według sondaży, większość Amerykanów opowiada się za legalizacją marihuany do celów medycznych.

Oceń treść:

Average: 5.7 (3 votes)

Komentarze

Artyst (niezweryfikowany)
Lobby alkoholowe ma duże wpływy
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Dimenhydrynat
  • Tripraport

Żadne

Rzecz dzieje się już długo po utracie magii. Ostatnie 10-15 "tripów" z dawkami, które kiedyś powodowały mi znane z poprzednich raportów akcje z kosmitami, nie wywoływały żadnych efektów (oprócz ogłupienia i strucia).

Jakiś czas temu głupota znowu wzięła górę i uznałem, że zażyję 300 mg oraz 2 sztuki Aviomarinu, żeby sprawdzić jego cudowne właściwości przeciw nudnościom. Po dwóch godzinach byłem już pewien, że i tym razem nie zadziała ,bowiem czułem już to samo, co ostatnie kilkanaście razy — wrażenie bycia strutym i ogłupienie.

  • Szałwia Wieszcza

Autor: Hitori

S&S: Sam w nocy w pokoju, Zdałem akurat ostatnią maturę

Doświadczenie: chyba duże, nie chce mi się pisać

  • Tramadol

by JassMine

  • Ruta stepowa


srodek: skóry san pedro 25g, wiec pewnie musi sie znalezc w dziale peyotl, ruta stepowa 4g, salvia susz z lufki.

osoby: ja, moj kumpel i jeszcze jeden gosc, ktory pojechal na benzydaminie hehe.

set: g. 19, ciepły czerwcowy wieczór, maj flat