Manifestacja mieleckich uczniów Precz z alkoholem!

Kilkaset dzieci, uczniów szkół podstawowych, protestowało w Mielcu przeciw nadużywaniu alkoholu, tytoniu i innych używek.

Anonim

Kategorie

Źródło

Nasz Dziennik

Odsłony

3065

Manifestację w ramach ogólnopolskiej akcji "Trzeźwo patrzę na świat" zorganizowały Urząd Miasta Mielca i Szkoła Podstawowa nr 6. Pochód uczniów ulicami miasta - z transparentami, skandujących hasła "Precz z alkoholem" czy "Mając tak niewiele lat, trzeźwo patrzę na ten świat" - to nie jedyne elementy akcji w Mielcu. Objęła ona m.in. spotkania propagujące trzeźwość, uświadamiające zagrożenia i zgubny wpływ alkoholu na zdrowie i życie człowieka, a także konkursy plastyczne. Protest antyalkoholowy w Mielcu zakończył się na placu Armii Krajowej odczytaniem postulatów dzieci. Najmłodsi zwrócili się do dorosłych z apelem o ograniczenie dostępu młodzieży do alkoholu i papierosów oraz dawanie na co dzień przykładu trzeźwego stylu życia.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

LaSziDo (niezweryfikowany)
szkoda tylko ze ta akcja byla nagoniona przez szkole itp. &quot;majac juz troche więcej lat nie moge trzezwo patrzec na ten swiat &quot; <br>ja bym cos takiego zorganizowal! <br> <br>ps. Elo producentom ! - i jest SZOK!!!!
niewiem (niezweryfikowany)
majac wiecej lat coraz ciezej spoglada mi sie na ten popierdolony swiat :p to jest haslo prawidlowe raczej. <br> <br>a tak swoja droga, agquarx: czyzbys poczytywal Nasz Dziennik do poduszki? ;-)
shahid - flirtu... (niezweryfikowany)
&quot;majac juz troche więcej lat nie moge trzezwo patrzec na ten swiat &quot; no to jest zajebisty tekst <br> <br> <br>zawsze mnie martwiło to że dzieciom w szkołach panie nauczycielki moga naprawde porządnie namieszać w głowach <br>
.chudy. (niezweryfikowany)
niewiem jak inni ale ja przyłanczam się do tej akcji :|
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Wręcz idealne- prawie pusty dom, humory świetne, oczekiwania wielkie, pogoda piękna, wyspałem się, nie mam traum i uprzedzeń, tripowałem z najlepszym przyjacielem.

WSTĘP

  • Dekstrometorfan

  • DMT
  • Przeżycie mistyczne

Zdecydowałem się w końcu pokrótce opisać parę moich przygód z DMT. Przy czym od razu zaznaczę, że każde kolejne doświadczenie z tą substancją było dopełnieniem i rozwinięciem poprzednich co nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się przy jakiejkolwiek innej substancji.

  • LSD-25
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

masa wolnego czasu liczona w tygodniach, piękna pogoda, towarzystwo najlepszego kumpla, nastawienie oczywiście entuzjastyczne

Jak podałem w set 'n' setting nastawienie i anturaż były cudowne. Dzień z dawna oczekiwany i bardzo dokładnie zaplanowany (park, kino, koncert...).

 

10:30

Inauguracja, po kartoniku.