REKLAMA
Małolata z „e-marihuaną”

Nastolatka, próbowała wmówić strażnikom miejskim, że paliła elektronicznego papierosa, podczas gdy znaleziono przy niej narkotyki.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

strazmiejska.waw.pl

Odsłony

892

Świecką tradycją przechodzącą z pokolenia na pokolenie jest to, że niektórzy młodzi ludzie uważają starszych za naiwnych wapniaków. Przykładem tego może być pewna nastolatka, która próbowała wmówić strażnikom miejskim, że paliła elektronicznego papierosa, podczas gdy znaleziono przy niej narkotyki.

Siedzącą na przystanku przy ul. KEN młodą dziewczynę zauważył 27 lipca ok. godz. 22.00 pewien kierowca. Ponieważ nastolatka zachowywała się dość dziwnie wezwał patrol straży miejskiej. Funkcjonariusze usłyszeli od świadka, że dziewczyna może być pod wpływem narkotyków ponieważ „coś wciągała lub paliła”. Podczas interwencji nieletnia była spowolniona ruchowo. Oświadczyła, że paliła elektronicznego papierosa. Strażnicy miejscy wezwali patrol policji. Podczas przeszukania torebki należącej do nieletniej ujawniono w niej susz roślinny. Natomiast elektroniczny papieros okazał się szklaną fifką (nieletnia miała jeszcze dwie inne szklane fifki). Mimo to 16-latka nadal twierdziła, że paliła elektronicznego papierosa, którego przy sobie… nie miała. Nieletnia została przewieziona do komisariatu policji, a noc spędziła w Policyjnej Izbie Dziecka.

Oceń treść:

Average: 1 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa

  • Marihuana

?> nazwa substancji: LSD (+mj)

?> poziom doświadczenia: KWAS pierwszy raz... a tak to: mj(za dużo :>), efedryna, dxm(nie dużo)

?> dawka: no jeden papierek, doustnie

?> set & setting: trip był jakis czas planowany, wiec bylem raczej psychicznie przygotowany i chętny doświadczyć czegoś nowego...

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Cisza, ciemność, własny pokój, słuchawki z ambientem i nie tylko. Nastawienie pozytywne, ciekawość po 4 latach przerwy, chęć sięgnięcia po III plateau.

Będąc jeszcze pod wrażeniem wczorajszej podróży postanowiłem przelać swoje wypociny na elektroniczną formę papieru - w końcu żyjemy w XXI w. - mimo, że dostałem jasną i czytelną informację ubiegłego wieczoru iż nie należy, albo może inaczej: nie powinno się tego robić, zdecydowałem się na małą formę rozprawki, dywagacji, aby dać wam "zarys" tego, czego opisać się po prostu nie da.

randomness